תומר צין מכין אותנו לתערוכת מינכן 2019

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
רק הערונת וחצי:

1. ביום ראשון (היום האחרון של התערוכה) חלק מהמציגים כבר לא נמצאים...
2. ביום חמישי (היום הראשון של התערוכה) הוא רק ליבואנים ועתונאים ולא לקהל "הרחב".

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
אלוף אתה תומר!!!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כל הכבוד תומר :אצבע מורמת

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מלך! (ורד)
(שנה עשירית כבר , או שאני טועה...? )

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מה מיוחד בזמרת הבריטית הזאת?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
סופר!

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אף אחד לא יודע מה הקשר של Lyn Stanley לתערוכה במינכן?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
תומר כמעט כמו בכל שנה, שנה שעברה שרה ראש בראש, מול הקלטת סלילים שלה... היה נחמד מאד. בעיקר דיברה (שיווקה את החומר שלה).

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אודיופילים קונים את התקליטים/דיסקים שלה, הופעה ב-2015.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
קונים או מורידים, כי זה מה יש.
יש טידל

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
אשמח לשמוע המלצות ממי שביקר בעבר בתערוכות - במה להתמקד ? מה אסור לפספס ? האם המציגים נכונים להשמיע דיסקים של באי התערוכה ? :)

תודה לעונים

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
אשמח לשמוע המלצות ממי שביקר בעבר בתערוכות - במה להתמקד ? מה אסור לפספס ? האם המציגים נכונים להשמיע דיסקים של באי התערוכה ? :)

תודה לעונים
לאחר פעמיים בתערוכה (כולל שנה שעברה), יש 2 אזורים עיקריים:
(1). אזור שרובו תצוגה סטאטית (ציוד עומד) עם מעט חדרים מסביב/ באמצע (שחלקם מפתיעים מאוד), אותו בדר"כ אני עושה ברפרוף, נכנס- יוצא, מקסימום חדר שנמשמע טוב נשאר (שנה שעבר ביליתי די הרבה זמן בחדר של Auris לדוג'). באזור זה ניתן לרכוש גם דיסקים, תקליטים, אוזניות ומגברי אוזניות... אז אם מעניין אותך, זה המקום.

(2). אזור החדרים האקסלוסיביים- שדרת חדרים, של המציגים הכי נחשבים... רובם חדרים מושקעים, חלקם נשמע טוב יותר וחלקם פחות...

בנוגע להשמעת מוזיקה מדיסקים עפ"י בקשה; אני לא ניסיתי (למרות שיצא לי לראות כמה ישראלים שמבקשים/ דורשים, והתגובות איך לומר... לא משהו), בנוסף; הבון-טון היום תקליטים וסטרימינג (תהרוג אותי לא יודע למה) וגם רוב המציגים באים עם רשימת האזנה מראש (לדעתי, כזו שבעיקר תחמיא למערכת שלהם).

אני, וזו דעתי בלבד, נוהג להסתובב בתערוכה לבד (בקצב/ בהעדפות/ בטעם שלי), מינגלינג ניתן (ואף רצוי) לעשות בשעות אחרי התערוכה.

בהצלחה ותהנה.

נערך לאחרונה ב:

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
ni-ro תודה על ההמלצה - התיאור שלך קלע בול. כמות המציגים הייתה פשוט אינסופית, ואחרי 3 ימים כמעט מלאים בתערוכה, היו המון חדרים שאפילו לא נכנסתי אליהם.

כמות הציוד, החברות, המציגים וההדגמות הייתה פשוט בלתי נתפסת, ועל אף שהתנאים לא היו אופטימליים להדגמה אני מרגיש שלמדתי שם המון.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חזרתי לארץ, התאור של מדקור מאוד מציאותי

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
הבנתי מחברים שהשוני העיקרי בין תערוכה לתערוכה הוא בכמות האפסים שמצתברים מימין למספר שמייצג את המחיר.
האם נכון הדבר ?
האם תחום האודיו הולך ומתרחק מהאדם הממוצע ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לשמוע במערכת טובה בהחלט עושה כיף בבטן ואתה נהנה מהיכולת הגבוהה. הבעיה, שהתחום מתרחק מאיתנו מתערוכה לתערוכה, היו מעל ל-15 זוגות רמקולים שעולים מעל 150,000 אירו... חומר למחשבה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור