Mofi – Ultra Deck סט אנלוגי במבחן!

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: Mofi – Ultra Deck סט אנלוגי במבחן!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תענוג לקרוא סיקרה על מקור אנלוגי מצטיין ועוד במחיר VFM.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר, סקירה מוצלחת כתמיד,
השאלה האם באמת שווה להשקיע סכום כזה על פטיפון, או לעשות קפיצה קטנה במחיר לדגם בכיר יותר?
אחרי הכל הפטיפון הוא רכיב מאוד חושב כבסיס לאנלוג - אחרי הכל לא נעצור בפטיפון ונשקיע בעתיד בראש ועוד דברים ... - לא כדי להתחיל עם בסיס בכיר יותר?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נמר, סקירה מוצלחת כתמיד,
השאלה האם באמת שווה להשקיע סכום כזה על פטיפון, או לעשות קפיצה קטנה במחיר לדגם בכיר יותר?
אחרי הכל הפטיפון הוא רכיב מאוד חושב כבסיס לאנלוג - אחרי הכל לא נעצור בפטיפון ונשקיע בעתיד בראש ועוד דברים ... - לא כדי להתחיל עם בסיס בכיר יותר?

יש הרבה במה שרשמת, מצד שני לקבל חבילה מהניילון שמתפקדת בסינרגיה מבלי להתעסק בכל מיני שילובים זו נוסחה הקורצת לאלו שמגששים את דרכם באנלוג או משדרגי אנלוג ישן שאינם מעוניינים להתעסק/להוציא סכום מעבר ל 10k.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
זה תלוי בשאר חלקי המע'.
אתה בעצמך היית מרים גבה, אילו הפטיפון לבדו היה בעלות של כל המע' יחד.
או להיפך כמובן.
(אני בכוונה מקצין, רק כדי לחדד את דברי).
בסופו של דבר, הכל יחסי.
סוג של איזון.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
השאלה אם כך מה צריך להיות אחוז מחיר הפטיפון ממחיר של המערכת?

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אתה יודע, זה לא בדיוק מתימטיקה.
אבל בגבול ההתאמה.
אני לא הייתי משקיע בפטיפון 15K, כשהמגבר נניח 5
והרמקולים 6.
לצורך הדוגמה בלבד כמובן.

זה נכון גם לגבי מצב הפוך.
למשל ....
בזמנו, אני זוכר שלפיני היה רמקולים/מגבר ברמה גבוהה מאוד
ופטיפון בסיסי.
השתגעתי מזה!
לטעמי, זה היה "הפסד" גדול, של מה שניתן לקבל מהסט שהיה לו
עם פטיפון הולם יותר.
אגב, כיום יש לו פטיפון ברמה הרבה יותר גבוהה.

בכל אופן זו דעתי/תפיסתי.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
נמר תודה על הסקירה היה כייף לקרוא אותה :כל-הכבוד:

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
מביא חשק, עדיין מתאפק.
כתבה מגרה במיוחד

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, סקירה מוצלחת כתמיד,

כתבתי. באנלוג כמו באנלוג, יקר יותר הוא גם טוב יותר בהגדרה. אבל לזה יש יוצא מהכלל. הפטיפון הזה, אחד מיתרונותיו הוא, שהוא מגיע כסט מותאם. יחד עם זאת, במחירים הללו, הפטיפון הזה מבחינת איכות סונית ממוקם בקצה העליון עם עוד כמה בודדים ששמעתי. הביצועים שלו שווים מבחינתי לפטיפונים בעולים 50% יותר.

השאלה אם כך מה צריך להיות אחוז מחיר הפטיפון ממחיר של המערכת?

אין לזה חוקים. זה משום שפטיפון, להבדיל מנגן תקליטורים, מורכב מכמה חלקים. גוף, זרוע, ראש וכמובן מגבר פונו. במקרה שלי, המערכת האנלוגית, גוף בלבד, יקרה יותר מהרמקול. בשילוב הראש, הזרוע, כבל הזרוע ומגבר הפונו, יקרים יותר מהמגבר. דהיינו, הסט האנלוגי שלי יקר יותר מהמגבר והרמקולים שלי יחד.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
נמר, סקירה מוצלחת כתמיד,
אם אני לא טועה האולטראדק הוא דווקא הבכיר שלהם לא ? יש דגם זול יותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור