וואו! ממיר דיגיטל לאנלוג Lavry Engineering

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
נמר.
יופי של סקירה, ויופי של מוצר במחיר שפוי:בעד:

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
איך משלבים את כל היופי הזה עם סטרימר קיים שהוא גם DAC

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איך משלבים את כל היופי הזה עם סטרימר קיים שהוא גם DAC

מוציאים את האות מהסטרימר ל Dac, בכל סטרימר יש גם output דיגיטאלי שעוקף את הממיר הפנימי במידה ויש כזה.

תודה על הסקירה המפורטת @נמר

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
תודה על הסקירה נמר.
אני מאוד נהנתי לקרוא אותה המחיר של
הממיר מאוד הוגן :בעד:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
סקירה מאוד מעניינת, תודה נמר (ורד)

כמאותגר בתחום הדיגיטל, אני לא מצליח להבין את ההבדלים בין ממיר מצטיין שכזה, לבין - למשל - ממירים שמגיעים בחבילה אחת עם סטרימר, כמו אלו של סימאודיו ו AVM (למשל) שמקבלים בעולם סקירות מאוד מפרגנות.
1. האם גם בדיגיטל כדאי להפריד יחידות וקופסאות (ממיר/ סטרימר) או שדווקא המגמה של איחוד בקופסא אחת עדיף?
2. האם מנסיונך נמר, הממיר המסוקר עובד טוב יותר מהממירים של סימאודיו ו AVM שמגיעים בקופסא אחת?
אם רק היה אפשר להשוות ראש בראש.....

קאזוּ

חבר מתחיל
מעורבות
6
נקודות
3
רק תבקש...

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
אפרופו השוואות, יש מצב לעוד סקירות מעניינות שכאלה על ממירים במחירים שפויים שנותנים מעצמם וקצת מתקרבים לאנלוג בצליל שלהם? יהיה מעניין למשל לבחון את ה lumin d2.
תודה על הסקירה :בעד: היה כיף לקרוא

נערך לאחרונה ב:

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
שלום.
אין התייחסות להבדלים בין סוגי כניסות שונים..
איך הממיר נשמע בחיבור usb למחשב הביתי/נייד?

zek

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
תודה על הסקירה המעניינת.
באופן אישי אני לא מחליף את הביצוע של ברנשטיין עם הסימפונית של ניו יורק משנת 1963:
https://open.spotify.com/track/3yijTuRGZmgTLJb2pOlEAM?si=2r-JNGIVRoWZjR2RD4AdEw

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
תודה רבה לנמר על הסקירה, אשמח לראות סקירות נוספות על ממירים נוספים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלום.
אין התייחסות להבדלים בין סוגי כניסות שונים..
איך הממיר נשמע בחיבור usb למחשב הביתי/נייד?

הוא חובר ב-usb למחשב נייד. :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סקירה מאוד מעניינת, תודה נמר (ורד)

כמאותגר בתחום הדיגיטל, אני לא מצליח להבין את ההבדלים בין ממיר מצטיין שכזה, לבין - למשל - ממירים שמגיעים בחבילה אחת עם סטרימר, כמו אלו של סימאודיו ו AVM (למשל) שמקבלים בעולם סקירות מאוד מפרגנות.
1. האם גם בדיגיטל כדאי להפריד יחידות וקופסאות (ממיר/ סטרימר) או שדווקא המגמה של איחוד בקופסא אחת עדיף?
2. האם מנסיונך נמר, הממיר המסוקר עובד טוב יותר מהממירים של סימאודיו ו AVM שמגיעים בקופסא אחת?

אי אפשר להשוות מפני ששם אתה לא יכול להפריד את הממיר מהיתר.
בלי קשר, אני תמיד מעדיף להפריד רכיבים. אבל זה תלוי תקציב ודרישות. במחיר ה״הכל באחד״ אתה לא יכול לקבל במחיר דומה מגבר, קדמגבר וממיר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מפתיע, פעם היה אצלי על רדאר, אבל זה ממיר בן 10 אם אני לא טועה, פחות או יותר. מה שזה אומר, לא לחבר אותו עם USB. וכן, מומלץ לשמוע אותו למי שיש לו תקציב.

עוד ממיר מעניין שקיים בארץ באותה גזרת מחיר (ששמעתי אישית) אצל לוני - CALLIA DAC.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
אי אפשר להשוות מפני ששם אתה לא יכול להפריד את הממיר מהיתר.
בלי קשר, אני תמיד מעדיף להפריד רכיבים. אבל זה תלוי תקציב ודרישות. במחיר ה״הכל באחד״ אתה לא יכול לקבל במחיר דומה מגבר, קדמגבר וממיר.
למה אי אפשר להפריד?
במכשירים המשולבים האלה יש שלל כניסות דיגיטליות (כולל USB כמובן) לחבר מקור כלשהו ולהשתמש רק ב DAC שלהם

דווקא הגיע הזמן (2019) למבחן הממירים הגדול ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה אי אפשר להפריד?
במכשירים המשולבים האלה יש שלל כניסות דיגיטליות (כולל USB כמובן) לחבר מקור כלשהו ולהשתמש רק ב DAC שלהם

דווקא הגיע הזמן (2019) למבחן הממירים הגדול ;)

נכון. אבל כשיש לך ממיר נפרד אתה יכול לחבר אותו להגברה אחרת. ברגע שהוא חלק בלתי נפרד מהמגבר אתה לא יכול לבודד אותו ולחבר רק את הממיר להגברה שלי למשל.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
נכון. אבל כשיש לך ממיר נפרד אתה יכול לחבר אותו להגברה אחרת. ברגע שהוא חלק בלתי נפרד מהמגבר אתה לא יכול לבודד אותו ולחבר רק את הממיר להגברה שלי למשל.
אהההה
אתה מדבר על תפוחים ואני על תפוזים...
אני מתכוון למכשיר dac + streamer (ולפעמים טרנספורט) ואתה מתכוון כנראה ל all in one הכולל הגברה...

בכל מקרה, מה עם המבחן ל דאקים? :כל-הכבוד:

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
נראה לי הרבה חברה כאן ישמחו למבחן שכזה אבל יש לי תחושה שמבחנים השוואתיים כבר מאחורי נמר והוא לא מתלהב מהם, לא ברמת המורכבות, לא ברמת העבודה(וזה מובן לגמרי) ולא ברמת הקונספט (ויתקן אותי נמר אם אני טועה).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אהההה
אתה מדבר על תפוחים ואני על תפוזים...
אני מתכוון למכשיר dac + streamer (ולפעמים טרנספורט) ואתה מתכוון כנראה ל all in one הכולל הגברה...

בכל מקרה, מה עם המבחן ל דאקים? :כל-הכבוד:

יהיו עוד הרבה ממירים וסטרימרים במבחן השנה. וכמובן, לא נזניח את האנלוג (מוצר אחד יתפרסם אוטוטו).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה לי הרבה חברה כאן ישמחו למבחן שכזה אבל יש לי תחושה שמבחנים השוואתיים כבר מאחורי נמר והוא לא מתלהב מהם, לא ברמת המורכבות, לא ברמת העבודה(וזה מובן לגמרי) ולא ברמת הקונספט (ויתקן אותי נמר אם אני טועה).

שבעתי ממבחנים השוואתיים וגם היבואנים לא מתלהבים מזה (בלשון המעטה) ולא ממש מוכנים לשתף פעולה בעניין (ובצדק).
אני לעומת זאת גם לא. ורק מהסיבה שאני תמיד מעדיף לפרוס את המוצרים על ציר זמן רחב ולא לגמור אותם בביקורת אחת.

עשיתי את זה פעמיים, בקנה מידה חסר תקדים עם מבחן הרמקולים המדפיים ב-2006 ומבחן הרצפתיים 2008. זה יותר מחודש וחצי שאתה לא ממש יוצא מהבית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור