ביקורת ל-Lost in Space (2018) מבית נטפליקס

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תודה על הכתבה,
הולך לצפות בה עוד מעט בנטפליקס...
אני זוכר את הסדרה המקורית (אבודים בחלל) שהייתי צופה בה בתור ילד בשחור לבן בשידורים משכיננו,
לא זוכר אם זה שודר מירדן, לבנון או קפריסין...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
צלחתי את הפרק הראשון, אבל לא המשכתי - לדעתי הסיפור של הסדרה באמת ברמה של ערוץ הילדים עם עלילה שמתאימה לילדים. כבר ראיתי סרטי דיסני מאוד מושקעים וגם כאן זה לא הופך את הסדרה לאחת שאני רוצה לראות, מצד שני למי שמחפש סדרה למשפחה אז היא באמת יכולה להיות אופציה מעניינת.

אשמח לקרוא ביקורת על סדרות למבוגים כמו: מי גר בבית היל (מאוד אהבתי - ממש לא לילדים למרות שהילדים משחקים שם מעולה), נרקוס מקסיקו (פחות אהבתי מנרקוס), המעניש (אהבתי, אבל לא כל החברים שלי האהבו ), ...

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
נכון שרמת הביצוע טובה למדי אבל זו הרמה היום. אני לא מכיר סדרות של נטפליקס שמצולמות רע. יש להם מוניטין הפקה לשמר וברור שהם לא יתבזו.
עם זאת מדובר בסדרה מטופשת, רדודה עם התפתחות עלילתית משעממת. סדרה לילדים. עילגת מאוד בכל הקשור למדע וסבירות. (הסיכוי שתהייה צמחייה בכוכב לכת אחר דיי דומה לזו שיהיו שם בני אדם).
למרות שיש לי חולשה למד"ב אחרי חמישה פרקים נשברתי.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
לטעמי עלילות רדודות במדע בדיוני לא חסר גם בסדרות של "מבוגרים". ממש לא הרגשתי רדידות מוגזמת כאן, נכון הסדרה ילדותית, אבל עבורי היא זרמה ממש טוב ובהחלט נהנתי ממנה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
צלחתי את הפרק הראשון, אבל לא המשכתי - לדעתי הסיפור של הסדרה באמת ברמה של ערוץ הילדים עם עלילה שמתאימה לילדים. כבר ראיתי סרטי דיסני מאוד מושקעים וגם כאן זה לא הופך את הסדרה לאחת שאני רוצה לראות, מצד שני למי שמחפש סדרה למשפחה אז היא באמת יכולה להיות אופציה מעניינת.

אשמח לקרוא ביקורת על סדרות למבוגים כמו: מי גר בבית היל (מאוד אהבתי - ממש לא לילדים למרות שהילדים משחקים שם מעולה), נרקוס מקסיקו (פחות אהבתי מנרקוס), המעניש (אהבתי, אבל לא כל החברים שלי האהבו ), ...
התחלתי לראות את נרקוס ממקסיקו והתרשמתי שזה בדיוק כמו נרקוס רק עם דמויות שונות...

אריה

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
כשהמוזיקה טובה הטלביזיה לא נדלקת...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור