האזנה ראשונית למערכת האודיו של עידו רומש - מיני כתבה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
איזה יופי. נשמע שהמערכת הזו עושה מוזיקה. כשהזמן חולף כך מבלי שמתעייפים והכל זורם, משהו שם עובד נכון.
ברכות!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא מובן לי מה זה "ברק דיגיטלי"
למרות שהמערכת הזו עושה רושם של
מע' מאוזנת, מוזיקאלית,מאוד מהנה להאזנה.
סביבת המערכת נראית אסטטית ,"חמה "
ומזמינה..(ורד)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
נראית אסטטית ,"חמה "
ומזמינה..(ורד)

זה אומרים על מישהי .. :)

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
690
נקודות
113
עידו- מקסים.
תומר- תודה רבה (ורד)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
"הטוויטר מתאפיין בחוסר צרימה וברק דיגיטאלי בתחום המידרינג'".

סוג של צרימה בתחום המידרינג'-טרבל תחתון (1.5-3.5 קילוהרץ), יש רמקולים שנופלים בתחום הזה.
זה תיאור מהתחום (אודיו) ולא מנשים :).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נראה יפה מאוד, מסקירות הרשת מדובר ברמקול מצויין.
הרצה של שנה, לזה צריך סבלנות :eek:

נערך לאחרונה ב:

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אורנגאוטן בגלל רגליות קצרות וגוף רחב?
רמקול מסקרן, דומה לאודיונוט.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
תומר מאוד נהניתי לקרא
כתוב בנעימות רבה.

עידו,
עושה רושם של סאטאפ נעים וכיפי כמו המסופר עליה.
תמשיך להנות.

אשמח לבוא בהזדמנות.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
תומר שמחתי לארח אותך כמו תמיד(ורד)
בדרכ אני לא מזמין אלי אנשים כדי לקבל חוות דעת על התוצאה, אני מזמין חברים בעיקר כדי להינות ולחוות ציוד אחר משלהם. אם הם עולים על איזו בעיה ובעקבות כך התוצאה משתפרת אז זה בכלל בונוס, כמו המשחק עם הזזת הרמקול שעשינו תומר ואני יחדיו.
אולי זה נשמע הזוי לחלק מהאנשים בפורום ובכלל אבל
יש רמקולים שזמן ההרצה שלהם (brake in) ארוך מאוד, וה 0/96 הוא דוגמא מצויינת לכך..
את מגבר המנורות של Air Tight לא היה אפשר בכלל
לחבר לרמקולים בחצי שנה הראשונה מפני שביחד זה נשמע פשוט על הפנים):
את רוב הברייק של הרמקול עשיתי בעיקר עם הסובריין שהוא מגבר טרנ׳ מעולה בפני עצמו, ועימו התוצאה היתה יותר טובה מההתחלה. לאחר כמה חודשים חברתי שוב את ה Air Tight השפופרתי ופשוט נדהמתי
כמה הרמקול השתנה מאז חברתי את המגבר בפעם האחרונה! ללא קשר אני מידי פעם שומע גם עם הסובריין שגם איתו הרמקול עושה דברים נפלאים.

בהקשר למה שתומר כתב בסקירה על מחשבות להחלפת הדק אצלי זה נכון, למרות שגם ככה אני מאוד נהנה אבל יודע שאפשרי בהחלט לקחת את הקופים הללו לקצה עם מכשיר אחר.
בחצי שנה האחרונה יצא לי לבחון אצלי בבית לא פחות
מ 10 מכשירי dac או סידי דק שונים של כמה מהחברות המובילות בתחום בטווח מחירים שנע בין 6k$ ועד 20k$
אומר זאת בכנות, מאוד הופתעתי מהתוצאות לאור הפער העצום במחירים, לא אציין מכשירים שלא התאימו אצלי עקב חוסר הרצון לפגוע בפרנסתם של יבואנים בתחום, ואולי המכשירים שלהם מצויינים וההתאמה אצלי היתה פחות לטעמי:rolleyes:
אציין לטובה את מכשיר ה dac של חברת Auris audio שמבחינת המחיר היה הזול ביותר שיצא לי לבחון ונתן אולי את התוצאה המרשימה ביותר באופן כללי, שוב לטעמי זה המכשיר שהצליח להפתיע אותי באופן שאף מכשיר אחר לא הצליח עד כה מבחינת vfm
בטח לאור המחירים ההזויים שיצרנים מבקשים על מוצרים עם איכות שמע הרבה פחות מרשימה מזה..
ממליץ לאנשים לבדוק אצלם בבית מקורות שונים טרם הקניה! תודה למגיבים על התגובות החמות:לב:

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
תומר שמחתי לארח אותך כמו תמיד(ורד)
בדרכ אני לא מזמין אלי אנשים כדי לקבל חוות דעת על התוצאה, אני מזמין חברים בעיקר כדי להינות ולחוות ציוד אחר משלהם. אם הם עולים על איזו בעיה ובעקבות כך התוצאה משתפרת אז זה בכלל בונוס, כמו המשחק עם הזזת הרמקול שעשינו תומר ואני יחדיו.
אולי זה נשמע הזוי לחלק מהאנשים בפורום ובכלל אבל
יש רמקולים שזמן ההרצה שלהם (brake in) ארוך מאוד, וה 0/96 הוא דוגמא מצויינת לכך..
את מגבר המנורות של Air Tight לא היה אפשר בכלל
לחבר לרמקולים בחצי שנה הראשונה מפני שביחד זה נשמע פשוט על הפנים):
את רוב הברייק של הרמקול עשיתי בעיקר עם הסובריין שהוא מגבר טרנ׳ מעולה בפני עצמו, ועימו התוצאה היתה יותר טובה מההתחלה. לאחר כמה חודשים חברתי שוב את ה Air Tight השפופרתי ופשוט נדהמתי
כמה הרמקול השתנה מאז חברתי את המגבר בפעם האחרונה! ללא קשר אני מידי פעם שומע גם עם הסובריין שגם איתו הרמקול עושה דברים נפלאים.

בהקשר למה שתומר כתב בסקירה על מחשבות להחלפת הדק אצלי זה נכון, למרות שגם ככה אני מאוד נהנה אבל יודע שאפשרי בהחלט לקחת את הקופים הללו לקצה עם מכשיר אחר.
בחצי שנה האחרונה יצא לי לבחון אצלי בבית לא פחות
מ 10 מכשירי dac או סידי דק שונים של כמה מהחברות המובילות בתחום בטווח מחירים שנע בין 6k$ ועד 20k$
אומר זאת בכנות, מאוד הופתעתי מהתוצאות לאור הפער העצום במחירים, לא אציין מכשירים שלא התאימו אצלי עקב חוסר הרצון לפגוע בפרנסתם של יבואנים בתחום, ואולי המכשירים שלהם מצויינים וההתאמה אצלי היתה פחות לטעמי:rolleyes:
אציין לטובה את מכשיר ה dac של חברת Auris audio שמבחינת המחיר היה הזול ביותר שיצא לי לבחון ונתן אולי את התוצאה המרשימה ביותר באופן כללי, שוב לטעמי זה המכשיר שהצליח להפתיע אותי באופן שאף מכשיר אחר לא הצליח עד כה מבחינת vfm
בטח לאור המחירים ההזויים שיצרנים מבקשים על מוצרים עם איכות שמע הרבה פחות מרשימה מזה..
ממליץ לאנשים לבדוק אצלם בבית מקורות שונים טרם הקניה! תודה למגיבים על התגובות החמות:לב:

אנשים !
אתם חייבים להפסיק לעשות חשבון ליבואנים, מה עניינים איתכם ???
אתם מפספסים לגמרי את המטרה של פורום, מה זה שווה אם אנשים מסתירים מידע כדי "לא לפגוע בפרנסת היבואנים"
זה פשוט מגוחך, הפורומים קיימים כדי שנשתף אחד את השני בכמה שיותר מידע כדי שנוכל לעזור ולייעץ אחד לשני.
אם המוצר שלהם לא מספיק טוב שיתמודדו ויביאו מוצר אחר, אפשר לחשוב שהם השקיעו עשרות שנים מחייהם בפיתוח ותכנון של המוצר והכל ירד לטמיון אם מישהו יכתוב כאן איזה פוסט.
כולה מייבאים את המוצרים לארץ, לא טוב, יביאו משהו אחר.
הפורום כאן מסורס לחלוטין.
עידו קראתי בפורומים קצת פחות מסורסים בחו"ל שיש בעיות אמינות בחלק מהרמקולים של דבור ובין השאר בזה שיש לך, האם היו לך תקלות ?
אודה לך אם תענה בכנות

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
תודה על התגובה אנדרה:בעד:
אני לא מסתיר כלום בטח לא את הידע על מכשירים ששווה לשים עליהם יד וגם כתבתי את זה.
אם לא שמת לב גם ציינתי שיתכן והמכשירים שנשמעו לי פחות טוב יתכן מחוסר התאמה או שהם לא מספיק טובים ואני לא רואה צורך לציין את שמם. יתכן והם יהיו מצויינים על סט של אדם אחר עם טעם אחר שונה משלי.
בקשר לאמינות של הרמקולים של חברת Devore
אתה יכול להיות הכי שקט בעולם בקטע הזה, יש יבואן שיטפל בכל בעיה שתהיה לך ואם וכאשר תהיה לך כזו גם יביא לך רמקול חדש במקרה הצורך. נאה דורש נאה מקיים אנדרי, תכתוב כאן בפורום מי אמר לך שהיתה לי איזו בעיה ואני כבר אומר לך מי האדם הזה ומה האינטרס שלו בחיים טוב?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
הלוואי שרק אתה לא היית משתף במידע.
זה מה שכמעט כולם עושים כאן וזה נהיה פשוט בלתי נסבל לקרוא את הפוסטים
במקום לעזור אחד לשני, להמליץ המלצות כנות, להזהיר כשצריך כמו בכל פורום נורמלי אנשים כאן דואגים ליבואנים
זה מגחיך לחלוטין את כל העניין של הפורום
אף אחד לא אמר לי שהיתה לך באופן ספציפי בעיה, לא שמעתי את שמך בכלל עד היום..
גם לא שאלתי על היבואן, אם ייתן גיבוי, אין לי ספק שאם המוצר באחריות יהיה גיבוי, שאלתי על המוצר עצמו, קראתי בפורום בחו"ל שיש לא מעט תקלות ורציתי לדעת אם גם אתה נתקלת בכאלו, זה הכל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הממיר של Auris audio נשמע פשוט מהמם!

לגבי הכתבה והמערכת - אין לי מילים. פשוט תאווה לעיניים ובטוח גם תאווה לאוזניים.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
הלוואי שרק אתה לא היית משתף במידע.
זה מה שכמעט כולם עושים כאן וזה נהיה פשוט בלתי נסבל לקרוא את הפוסטים
במקום לעזור אחד לשני, להמליץ המלצות כנות, להזהיר כשצריך כמו בכל פורום נורמלי אנשים כאן דואגים ליבואנים
זה מגחיך לחלוטין את כל העניין של הפורום
אף אחד לא אמר לי שהיתה לך באופן ספציפי בעיה, לא שמעתי את שמך בכלל עד היום..
גם לא שאלתי על היבואן, אם ייתן גיבוי, אין לי ספק שאם המוצר באחריות יהיה גיבוי, שאלתי על המוצר עצמו, קראתי בפורום בחו"ל שיש לא מעט תקלות ורציתי לדעת אם גם אתה נתקלת בכאלו, זה הכל.

אנדרה - אני היבואן .
את מה שאתה אומר לא שמעתי בשום מקום גם לא בחו״ל .
ממתי רמקול מתקלקל בכלל ...- גם לי זה חדש לשמוע אחרי 20 שנות יבוא .

בכל מקרה 7 זוגות DeVORE FIDELITY - Ourangutan 0/96 נמכרו בארץ מתחילת השנה , ועוד 4 מדגמים אחרים.
ולכולם שלום ...
וגם אייל פור ז״ל , היבואן הקודם מכר בארץ במשך שנים, עשרות רמקולים של המותג הזה , ועוד לא שמעתי על רמקול אחד שהתקלקל.

אמיר ארמה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

תקלות במה?

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
על פניו נראה מרשים יפה ואסטתי,
השילוב של העץ ברמקולים,
עם שאר הריהוט בסלון,
נותן הרגשת חמימות ורוגע,
לגבי איכות הסאונד,
אהבתי את הפירוט והדקויות
שתומר ציין בכתבה,
הערה :רב יצרני הרמקולים
מוסיפים ואף ממליצים לשים,
ספייקים בתחתית הרמקולים,
משום מה לא מצאתי אותם פה.
פנתר,אחלה מער' יש לך,
תתחדש.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני רק שאלה: יצרן מצהיר על תקופת ברייק אין של שנה, אפילו אם הוא צודק נשמע לי מופרך ומקומם לצפות מהלקוח להמתין תקופה זו שכנראה שהברייק אין הפסיכולוגי יתרחש הרבה לפני הפיזיקלי, מדוע לא עושים ברייק אין במפעל, יש טכניקות מזורזות לפעמים רק לאלמנטים עצמם?
לגבי הרוכשים אצל 'ארמה', מן הסתם הרמקולים אצלו לא נמצאים שנה (אם אני טועה נא לא להתייחס) אז על סמך מה קניתם אותם?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עידו קראתי בפורומים קצת פחות מסורסים בחו"ל שיש בעיות אמינות בחלק מהרמקולים של דבור ובין השאר בזה שיש לך, האם היו לך תקלות ?
אודה לך אם תענה בכנות
מצד אחד אתה כתבת בהתחלה ששמעת שהיו לי בעיות..(יענו שמעת את שמי כבר מזמן)
ואחכ כתבת: אף אחד לא אמר לי שהיתה לך באופן ספציפי בעיה, לא שמעתי את שמך בכלל עד היום..
בקיצור בלבלת אותי ואני כבר לא יודע ממתי אתה מכיר אותי:)
בקשר לכתבות מחול. אתה לא מוסר שום מידע לגבי מה קראת שם, איזו תקלה? איזה רמקול וכו..
מין הראוי תביא ציטוטים שנראה כמה זה רציני אם בכלל..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור