ביקורת סרט - ״ונום״

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: ביקורת סרט - ״ונום״

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
נשמע סרט מגניב. אחלה ביקורת!

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
חאלס הגזמת, זה אחד הסרטים הגרועים של השנה, לא רק אני אומר אלא דעה זו עוברת כחוט השני בין מבקרי הקולנוע בעולם, אין לי בעיה עם זה שרוב ביקורותיך הם על סרטים מהז'אנר אבל אולי יש אפשרות שאתה לא מבקר "כללי" ולכן נקודת המבט שלך מוגבלת לז'אנר, אני כותב זאת לא כדי "להכנס בך" חלילה, פשוט לתת פרספקטיבה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חאלס הגזמת, זה אחד הסרטים הגרועים של השנה, לא רק אני אומר אלא דעה זו עוברת כחוט השני בין מבקרי הקולנוע בעולם, אין לי בעיה עם זה שרוב ביקורותיך הם על סרטים מהז'אנר אבל אולי יש אפשרות שאתה לא מבקר "כללי" ולכן נקודת המבט שלך מוגבלת לז'אנר, אני כותב זאת לא כדי "להכנס בך" חלילה, פשוט לתת פרספקטיבה.

אני דווקא ממש אהבתי אותו. סרט קליל, מצחיק, מותח וכזה שמוציא אותך מסופק מאוד. והאפקטים? וואו!

BAW

מבקר קולנוע
מעורבות
1
נקודות
1
טוב, זה לא בדיוק כללי, והאמת שהסרט באמת די סבבה. קח בחשבון שרוב הסרטים שאנחנו מדברים עליהם, הם שוברי קופות כאלה או אחרים, שמקבלים סיקור תקשורתי.. כמו הביקורת, ואני מנסה לשמור על האובייקטיביות שאם הסרט שהוא סבבה לדעתי, לפחות לכתוב "דעתי סבבה". היו סרטים שהכרזתי שהם וואו ובעצמי התבדתי והיו כאלה שמראש קטלתי (היו ממש מעטים). אבל כך או אחרת, אני רוצה שהקורא על סמך הביקורת שלי יוכל להחליט האם הוא יכול ללכת ולראות את הסרט, או לא.
האם זה סרט השנה, ככל הנראה שלא, אבל זה בידור, ועל כזה, הוא בהחלט ממלא את תפקידו ואכן מבדר

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
רגע אני לא מבין, הכרזת מראש על סרטים שהם וואו או קטלת ואח"כ התבדית? אתה מבקר או יחצן?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אני דווקא ממש אהבתי אותו. סרט קליל, מצחיק, מותח וכזה שמוציא אותך מסופק מאוד. והאפקטים? וואו!

מדויק ביותר:בעד:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תודה רבה סרגיי ליטבק על הביקורת המועילה :), סרט קליל ומומלץ לכל אחד שלא ראה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ראיתי אתמול ואהבתי, סוף סוף סרט מבוסס קומיקס שמצאתי את עצמי נהנה ממנו.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
אחלה סרט נהנתי

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
אפשר לראות את הקוטביות ב rotten tomatoes בין המבקרים לצופים.

ז'אנר קומיקס אורג'ין סטורי שבפנה עצמו תמיד כיף, קצת ז'אנר מד"ב בשילוב עם Body horror
קצב מהיר, בניה טובה, מצחיק, אקשן מעולה, טום הרדי ומשחק משובח מצד ריז אחמד.

כן יש בעיות כמו הדמות של מישל וויליאמס ויש קטעים שפשוט נראים ככתיבה עצילה אבל סה"כ מאוד נהנתי ואני מצפה ל Carnage

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור