ביקורת סרט - הטורף (2018)

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: ביקורת סרט - הטורף (2018)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אנטון.
תודה על הביקורת. אהבתי מאוד את הטורף משנת 87 בכיכובו של ארנולד שוורצנגר

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
תודה איציק. גם אני ממש אוהב את הטורף המקורי. מצער מאוד, אבל הסרט החדש הוא באמת נקודת השפל של המותג הזה.
מקווה בשביל כולנו לסרטים טובים יותר בהמשך השנה ;)

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
הטורף הראשון היה טוב, ואני סבור שהשני היה אפילו טוב יותר. אלה שהגיעו אח"כ הדרדרו, והחדש - לפי הטריילר הוא נראה אכן גרוע במיוחד.
"סרטי האקשן באותה תקופה התאפיינו בעלילה רדודה, אפקטים לא משכנעים ואיכות משחק ברמה של מחזמר בבית ספר יסודי"
לגמרי לא מסכים. סרטי האקשן בשנות ה-80 וה-90 היו טובים בהרבה מרוב דומיהם המודרניים יותר. אולי זה עניין של גיל (אני בגיל שצפה בהם בזמן אמת) ואולי אובייקטיבי, אבל כל החסרונות שאתה מייחס להם גרועים בהרבה בסרטים של ימים אלה. מרבית סרטי האקשן של הזמן הזה נועדו לעשות 2 דברים בלבד: למשוך כמה שיותר זמן מסך, ולספק (יותר מדי) עבודה לסאב-וופרים - באמצעות LFE מוגזמים, מופרכים ומפוברקים.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
הטורף הראשון היה טוב, ואני סבור שהשני היה אפילו טוב יותר. אלה שהגיעו אח"כ הדרדרו, והחדש - לפי הטריילר הוא נראה אכן גרוע במיוחד.
"סרטי האקשן באותה תקופה התאפיינו בעלילה רדודה, אפקטים לא משכנעים ואיכות משחק ברמה של מחזמר בבית ספר יסודי"
לגמרי לא מסכים. סרטי האקשן בשנות ה-80 וה-90 היו טובים בהרבה מרוב דומיהם המודרניים יותר. אולי זה עניין של גיל (אני בגיל שצפה בהם בזמן אמת) ואולי אובייקטיבי, אבל כל החסרונות שאתה מייחס להם גרועים בהרבה בסרטים של ימים אלה. מרבית סרטי האקשן של הזמן הזה נועדו לעשות 2 דברים בלבד: למשוך כמה שיותר זמן מסך, ולספק (יותר מדי) עבודה לסאב-וופרים - באמצעות LFE מוגזמים, מופרכים ומפוברקים.

מסכים לגמרי עם הדברים.
המשחק היה די טוב יחסית לשנים ההם, והאפקטים היו טובים.
היום סרטים נראים כמו משחקי מחשב, הכל אנימצית מחשב.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
מסכים לגמרי עם הדברים.
המשחק היה די טוב יחסית לשנים ההם, והאפקטים היו טובים.
היום סרטים נראים כמו משחקי מחשב, הכל אנימצית מחשב.
בדיוק. ולכן היום כל הפעלולים לא אמינים עד כדי גיחוך מוחלט. לפני עשרות שנים הטכנולוגיה היתה נמוכה יותר, ודווקא משום כך הכל נראה יותר ריאליסטי. אני למשל טוען זה קרוב ל-20 שנה שהאפקטים של "מלחמת הכוכבים" הראשון מ-77' (שהפך בינתיים לרביעי) הרבה יותר משכנעים מאלה של כל סרטי הסידרה הנוספים שהגיעו החל מסוף שנות ה-90.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
הסרטים שדיברתי עליהם הם של של ארנולד, ואן דם, צ'אק נוריס, סטיבן סיגל וכו' אלה שחקנים של הבעת פנים אחת.
אני בהחלט מאוד נהנתי מאותם סרטים בזמנו, וחלקם אני אראה בכיף גם היום. כמו שכתבתי הסרטים ממש נוסטלגיים מבחנתי ואני זוכר אותם לגמרי לחיוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הסרטים שדיברתי עליהם הם של של ארנולד, ואן דם, צ'אק נוריס, סטיבן סיגל וכו' אלה שחקנים של הבעת פנים אחת.

הרגת אותי עם המשפט הזה.

:מנצח::מנצח::מנצח::מנצח::שתוי::כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור