Klipsch KL-650-THX רמקולים לקולנוע במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איציק, תודה על הסקירה, אומנם חלפו הימים בהם חיפשתי רמקולים שיעודם המרכזי ק"ב אבל טוב לראות שלמרות שהבון טון באתר הוא סטריאו תחום הק"ב ממשיך להפיק סקירות מעניינות.

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
איציק, תודה על הסקירה, מעניין אך מקמת אותם, שים כמה תמונות של ה setup, לפי רשימת הציוד בסוף הסקירה, אני מבין שגם מגיע לך תתחדש? אגב אך הכל משתלב בחזית הקדמית עם הרמקולים של tannoy?, תודה.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
איציק, תודה על הסקירה
מסקרן אותי איך הם בסטריאו, האם יצא לך לבדוק?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
נהנתי מאוד לקרוא את הסקירה....בטוחני שאם הנטיה שלי היתה יותר לכיוון הזה הייתי שואף לחוויה האמיתית.
כייף לשמוע ולראות שישנם חברה שמשקיעים בסוג החוויה הזו.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
איציק , תודה על הכתבה. כרגיל , כתבה קולחת ומהנה.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
סקירה יפה, נהנתי לקרא. רק משפט 1 קצת מפריע (ונתעלם רגע מהמחיר שלהם):
אתה כתבת:
"חזקים מדויקים מאוזנים ואנרגטיים במיוחד, יכולות פיזור צליל רחבה ומדויקת. הרמקול הזה הוא מסוג הרמקולים שמסוגלים להכיל אתגרים משמעותיים במיוחד מבלי להכנע" ...
.
אני מנסה להכיל את המשפט הזה (זה כאילו כל התורה על משפט אחד) ו וואלה לא מצליח ... אתה בטוח במה שכתבת ?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
איציק
כמו תמיד, סקירה יפה.
קולנוע בייתי זו תורה אחרת שהיום דיי רחוקה ממני.
אך תמיד מסקרנת אותי ההתקדמות המטורפת של הענף הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה כתבת:
"חזקים מדויקים מאוזנים ואנרגטיים במיוחד, יכולות פיזור צליל רחבה ומדויקת. הרמקול הזה הוא מסוג הרמקולים שמסוגלים להכיל אתגרים משמעותיים במיוחד מבלי להכנע" ...
.
אני מנסה להכיל את המשפט הזה (זה כאילו כל התורה על משפט אחד) ו וואלה לא מצליח ... אתה בטוח במה שכתבת ?

מה זאת אומרת ״להכיל״?
מה יש בו שצריך להיכנס למצב ״הכלה״?

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
סקירה יפה ומעינינת של מוצר מעניין.
ממה שהבנתי הרמקולים האלו די גדולים
האם הם יתאימו לכל חלל סלון ממוצע או שהם מיועדים לחדרי הקרנה יעודיים?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סקירה יפה ומעינינת של מוצר מעניין.
ממה שהבנתי הרמקולים האלו די גדולים
האם הם יתאימו לכל חלל סלון ממוצע או שהם מיועדים לחדרי הקרנה יעודיים?

יעקב

הם אינם גדולים במיוחד, ה-650 משמש אצלי כרמקול סנטר כבר שנים, הוא ממוקם בתחתית המזנון די קרוב לרצפה.

1. הם אינם מיועדים אך ורק לחדרי שמע ייעודי.
2. במידה והמפתח ביניהם לא גדול ניתן לעבוד איתם גם ללא רמקול סנטר.
3. שים לב ..שניתן למקם אותם בכול מקום מבלי שהם מאבדים מאיכותם.
4. כרמקולי סראונד, מומלץ להתקין אותם בחללים גדולים.
DSC02467.JPG

תמונות מצורפות

• DSC02467.JPG
    DSC02467.JPG
    KB 70.6 · צפיות: 82
נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אתה כתבת:
.

1. למה להתעלם מהמחיר, מחירם באמזון 1500$ גם בארץ ניתן יהיה להשיג אותם במחיר לא רחוק.
2. במשך למעלה מ-30 שנים בחנתי עשרות רמקולים שחלקם הגדול יועד לשמע רב ערוצי, לא כל רמקול יכול לעמוד במישמות הללו, ה-650 תוכנן בקפידה לשמש כרמקול לשמע רב ערוצי, חוזק, עמידות, אנרגטיות, עם פיזור צליל רחב ודיוק.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נהנתי מאוד לקרוא את הסקירה....בטוחני שאם הנטיה שלי היתה יותר לכיוון הזה הייתי שואף לחוויה האמיתית.
כייף לשמוע ולראות שישנם חברה שמשקיעים בסוג החוויה הזו.

שלמה
אני בטוח שהיית מכוון לא רק לרמקול הנבחן, לכל הסדרה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, תודה על הסקירה, מעניין אך מקמת אותם, שים כמה תמונות של ה setup, לפי רשימת הציוד בסוף הסקירה, אני מבין שגם מגיע לך תתחדש? אגב אך הכל משתלב בחזית הקדמית עם הרמקולים של tannoy?, תודה.

לגבי המיקומים. כסנטר הוא ממוקם אצלי כבר שנים במזנון, זוג נוסף הוצב ע"ג המזנון. כפי שציניתי בכתבה הם שימשו כרמקולי סראונד, וסראונד אחורי.

לגבי רמקולי טאנוי DC-10TI הם נרכשו למטרת מוסיקה, יחד עם זאת הם יותר שובבים מרמקול טאנוי מסורתי, ולמה אני מכוון. תחום היענות התדרים בחלק העליון נושק ל-35Khz, ובחלקם התחתון לאזור ה-30Hz כך שהם משתלבים די טוב בשמע רב ערוצי.

DSC02467.JPG DSC02462.JPG DSC02462.JPG DSC02467.JPG DSC02462.JPG

תמונות מצורפות

• DSC02467.JPG
    DSC02467.JPG
    KB 70.6 · צפיות: 80
  • DSC02462.JPG
    DSC02462.JPG
    KB 70.8 · צפיות: 84

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
איציק תודה על ההתייחסות,
המיקום של הקדמיים לא קרוב מידי?
כמה יש שם בינהם, הסנטר נראה נמוך מאוד במיוחד ביחס לקדמיים...

איציק אני מנסה לדמיין את "הבמה" אצלך/איזו "במה" אתה מצליח תכלס לקבל בסידור הזה?אשמח להסבר משכנע, גם ה TANNOY ניראה שהם ממש בפינה (אני עם מדפיים של sonus faber venere 2 ומתרחק מהקיר משמעותית) כאשר בינהם עומדת שידה כל כך גדולה, אני לא מבין כל כך אך אתה מנצל את כל הציוד הזה, אשמח לתובענות בנושא

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק תודה על ההתייחסות,
המיקום של הקדמיים לא קרוב מידי?
כמה יש שם בינהם, הסנטר נראה נמוך מאוד במיוחד ביחס לקדמיים...

איציק אני מנסה לדמיין את "הבמה" אצלך/איזו "במה" אתה מצליח תכלס לקבל בסידור הזה?אשמח להסבר משכנע, גם ה TANNOY ניראה שהם ממש בפינה (אני עם מדפיים של sonus faber venere 2 ומתרחק מהקיר משמעותית) כאשר בינהם עומדת שידה כל כך גדולה, אני לא מבין כל כך אך אתה מנצל את כל הציוד הזה, אשמח לתובענות בנושא

לא מבין בדיוק לאיזה ציוד אתה מכוון. הקלפיש 650 הגיעו לסקירה. הם אינם בבעלותי. יחידת הסנטר כן בבעלותי.
מקווה מאוד שקראת את הסקירה?
צינתי שה-650 מניבים תוצאות מצוינות בכל מקום ובכל מיקום. מסוג הרמקולים שאני בטוח שאין לך התנסות עימם.

נכון הטאנוי השמאלי ממוקם די קרוב לקיר, נכון עדיף היה להרחיק אותו מהקיר, אך עדין זה אינו מונע ממנו לתפקד בצורה איכותית.

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
1) נתחיל מלפני הסוף, אתה יכול להיות בטוח במה שעולה בדעתך, הכול בכיף.
2) מהסקירה לא מצוין, אם ניסית אותו בכמה מקומות בחזית הקדמית, לפי התמונות שצירפת, ניראה שהמיקום דיי בעייתי (לפחות ככה זה ניראה) ביחס לסנטר וביחס אחד לשני, קבלת "במה עמוקה" לדברייך – בסדר, מניסיון שלי מרגיש אחרת ממך.
3) מרשימת הציוד בסוף הסקירה כך הסקתי, אתה אומר שלא, בסדר, אז לא.
4) לגבי ה TANNOY, אני דיי בספק שאתה מקבל תוצאה סבירה, אתה אומר שכן, מעולה, כאמור אני אבחר להשאר עם הספקות שלי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
2) מהסקירה לא מצוין, אם ניסית אותו בכמה מקומות בחזית הקדמית, לפי התמונות שצירפת, ניראה שהמיקום דיי בעייתי (לפחות ככה זה ניראה) ביחס לסנטר וביחס אחד לשני, קבלת "במה עמוקה" לדברייך – בסדר, מניסיון שלי מרגיש אחרת ממך.

השאלה שלך, אם כבר אתה ניכנס לעניין הבמה, צריכה להיות מהו מרחק הישיבה שלך. על פי הסטנדרט של איציק יש לו אפשרות לקרב ולהרחיק את הסויטספוט על מנת שיווצר לו מרחק שמהווה משולש שווה צלעות. ולכן, מיקום הרמקולים אינו חשוב כפי שמרחק הישיבה מהם הוא הדבר החשוב.

עם זאת, רמקולים במבנה שופרי עושים במה גדולה באופן טבעי. כך אוונגרד, אקפלה וזינגלי. הם יספקו במה מרשימה כל עוד יושבים בניהם. קטע כזה של הורנים.

4) לגבי ה TANNOY, אני דיי בספק שאתה מקבל תוצאה סבירה, אתה אומר שכן, מעולה, כאמור אני אבחר להשאר עם הספקות שלי.

אני בספק אם מה שאתה אומר הוא דבר שאתה מאמין בו. לפעמים אומרים בשביל להגיד, וזה אחלה. הטנוי שברשותו הם רמקולים יותר ממצוינים עם יכולות מרשימות ביותר. השידה עלולה לפגוע באימג׳ ובבמה אם הרמקולים לא מלפניה. בלעדיה יהיה טוב יותר מן הסתם. אבל מזנון לא יכול להרוס תוצאה. הוא כן יכול להביא את המערכת למצב בו היא אינה מנוצלת עד הסוף.

בלי קשר. איציק משתמש במגבר משולב מדהים של מקינטוש. בשילוב עם הטנוי הוא הגיע לתוצאה פנומינלית. גם החלל שלו, שהוא גדול מאוד, מאפשר לו לשבת במרחק משמעותי מהקיר האחורי. במילים אחרות, לא משנה איזו מערכת יש לך, כמה היא איכותית ומושקעת, ברגע שיש קיר צמוד לראש מאחוריך, הסיכוי להוציא סאונד סטייג׳ כמו שצריך מקביל לסיכוי שסדאם חוסיין יעשה סידור פרחים בבר מצווה בכותל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור