מגבר אוזניות xindak-H1 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: מגבר אוזניות xindak-H1 במבחן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
לגבי איכות בנייה חייב לא להסכים אולי זה לא ריאלי ולא במבט ראשוני אך מניסיון שלי עם מוצרי החברה, כבלי XLR בעבר יצא לי לפתוח כמו כן פרה סטריאו ששבק, איכות הבניה ירודה הכל מגיע באריזה יפה ומכובדת כשמתחת הכל אשפה, לא מאמין לסינים האלה, פתח את המכשיר ותראה מה יש בו. איכות הבניה של השינדק הם מהגרועות. בדומה לאימוטיבה.
יש ציוד סיני איכותי אבל זה לא שינדק, לפחות לא עבורי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
משה. אין לי מושג על מה אתה מדבר. מה פתחת, מה לא פתחת ומה ראית בפנים.

דוגמאות לאיכות בניה ״גרועה״ וה״אשפה״ שיש בפנים.

ca1i.jpg
img.ashx.jpg
כעעיו.jpg
לצמהנאו.jpg
עגכנאו.jpg

תמונות מצורפות

• ca1i.jpg
    ca1i.jpg
    KB 119.5 · צפיות: 392
  • img.ashx.jpg
    img.ashx.jpg
    KB 73.3 · צפיות: 377
  • כעעיו.jpg
    כעעיו.jpg
    KB 112 · צפיות: 433
  • לצמהנאו.jpg
    לצמהנאו.jpg
    KB 96.8 · צפיות: 485
  • עגכנאו.jpg
    עגכנאו.jpg
    KB 91.2 · צפיות: 414

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני עוד זוכר את הסידי שלהם נדמה לי מאוס 1
שנתן בראש להרבה מכשירים יקרים ממנו.
ולגבי המכשיר הזה לאנשים כמוני שאינם פריקים של אוזניות ומחזיקים אוזניות "נורמאליות"פחות או יותר ליד המחשב, נראה לי ש 1500 שח יכול להתאים.
לא נראה לי שלפי הסקירה אני הולך לסכן פה משהוא...

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
היי.
אמרתי שעל פניו זה נראה טוב.
כאחד שמתעסק עם אלק וחשמל ביומיום.
אם תסתכל לעומק תבין שההחלמות על הפנים. הרכיבים קבלים וכו מעבר לזה שהם נוצצים מונדורף לא תמצא שם אלה רכיבים באגורה ורבע וכל הכרטיס הצבעוני הזה מצופה בלקה כך שהוא מבריק.
אני לא מדבר באויר אלה מנסיון.
ויצא לי לפתוח רמקולים סינים וכמה מכשירים ורציתי למות באותו רגע למרות שהייתי מרוצה מהצליל זה גרם לי לזרוק מכשירים לכל הרוחות.
פניתי ליצרנים ולעולם לא חזרו אלי.
ואז הבנתי שזה מה שזה=מוצר סיני.
ולגבי איכות הצליל. .. זה דווקא נשמע טוב ולאט לאט אתה גם מגיע למסקנה שגם ממכשירים עם רכיבים באגורה ורבע, אלק' וחיווט על הפנים, ועוד... ניתן כן, להגיע לתוצאה יפה בשלב אחרי אפשר גם יכול להגיע לעוד מסקנה ואת זה תבין לבד. או שלא.
מצטער אם אני הורס למישהו משהו אבל זאת ההתרשמות נטו שלי על סמך נסיוני בלבד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איך אתה רואה את ההלחמות בתמונה בגודל כזה?
ואם זה נשמע טוב, אז איפה הבעיה?
לגבי אמינות. לא מצאתי בעיה במוצרים שלהם. ואני מכיר אותם היטב. אמינים מאוד.

אני לא מדבר באויר אלה מנסיון.

איזה קבלים יש שם ואיזה חיווט?

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אני סומך על נמר שהמכשיר נשמע טוב ובכל זאת רוצה להזהיר את החברים.
גם הנסיון שלי דומה לשל משה, ניסיתי שלושה מכשירים סיניים מחברות מוכרות (שני ספקי כוח ומגבר של שינדק) ושלושתם נראים מצוין, לכאורה נראה כאילו הם בנויים טוב, שלושתם שבקו, אחד אחרי חצי שנה אחד אז עוד היה באחריות והוחלף, אחד אחרי שנתיים ואחד אחרי שלוש שנים.
הרכיבים הם ברמה מאוד נמוכה ולא עמידים, כל טכנאי שמתקן מכשירים וניסה להזמין מסין רכיבים שנראים יפה ולהרכיב במכשירים שהוא מתקן נכווה כמה וכמה פעמים ומי שאיכפת לו מהשם שלו מפסיק להשתמש ברכיבים משם. דיברתי עם 5 טכנאים על העניין הזה.
המגבר אוזניות הזה הוא מכשיר שנמכר בחו"ל ב 750-800 שח כולל משלוח (כן גם לארץ) ועלות הייצור שלו כולל הכל היא 100$ מקסימום, בתוך זה החומרים, ההנדסה, התכנון, השיווק, השכ"ד, ארנונה..מכונות הייצור, שכר עובדי הייצור וכולי והרווח..
קחו בחשבון שעלות הרכיבים האלקטרוניים לא עולה על כמה עשרות דולרים, זה מחיר של קבל מנדורף אחד...

https://www.hifiprestige.it/en/sear...&orderway=desc&search_query=h1&submit_search=

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
נמר. בחברות והאמן לי אני מבין הכל.
זה היי-אנד בכאילו...אם תיכנס לקרביים של המכשיר אתה תבין. וכמוהו רוב רובם של המוצרים הסינים האלו הכל נוצצ ומבריק מבחוץ.
איכות בניה ורכיבים של אגורה ורבע.
כאמור... זה לא משקף את איכות הצליל. ו זה לא נכנס לקטגוריית מוצרי הייאנד כי זה בדיוק ההיפך מהם.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אם כבר סיני אז SMSL
גם לא יקר ושומעים חבל על הזמן...
למוצרים שלהם מצורפים תוצאות של בדיקות AUDIO מעולות
וגם ביקורות מעולות

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר. בחברות והאמן לי אני מבין הכל.
זה היי-אנד בכאילו...אם תיכנס לקרביים של המכשיר אתה תבין. וכמוהו רוב רובם של המוצרים הסינים האלו הכל נוצצ ומבריק מבחוץ.
איכות בניה ורכיבים של אגורה ורבע.
כאמור... זה לא משקף את איכות הצליל. ו זה לא נכנס לקטגוריית מוצרי הייאנד כי זה בדיוק ההיפך מהם.

אאני מתייחס לאיכות הצליל. היו לי כמה מוצרים של שינדאק כולל מגבר משולב במשרד. מעולם לא היתה לי בעיה והצליל תענוג.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני סומך על נמר שהמכשיר נשמע טוב ובכל זאת רוצה להזהיר את החברים.
גם הנסיון שלי דומה לשל משה, ניסיתי שלושה מכשירים סיניים מחברות מוכרות (שני ספקי כוח ומגבר של שינדק) ושלושתם נראים מצוין, לכאורה נראה כאילו הם בנויים טוב, שלושתם שבקו, אחד אחרי חצי שנה אחד אז עוד היה באחריות והוחלף, אחד אחרי שנתיים ואחד אחרי שלוש שנים.
הרכיבים הם ברמה מאוד נמוכה ולא עמידים, כל טכנאי שמתקן מכשירים וניסה להזמין מסין רכיבים שנראים יפה ולהרכיב במכשירים שהוא מתקן נכווה כמה וכמה פעמים ומי שאיכפת לו מהשם שלו מפסיק להשתמש ברכיבים משם. דיברתי עם 5 טכנאים על העניין הזה.
המגבר אוזניות הזה הוא מכשיר שנמכר בחו"ל ב 750-800 שח כולל משלוח (כן גם לארץ) ועלות הייצור שלו כולל הכל היא 100$ מקסימום, בתוך זה החומרים, ההנדסה, התכנון, השיווק, השכ"ד, ארנונה..מכונות הייצור, שכר עובדי הייצור וכולי והרווח..
קחו בחשבון שעלות הרכיבים האלקטרוניים לא עולה על כמה עשרות דולרים, זה מחיר של קבל מנדורף אחד...

https://www.hifiprestige.it/en/sear...&orderway=desc&search_query=h1&submit_search=

ה-8550 שרכשתי ב-2005 נמכר אחר כבוד לחבר שמשתמש בו עד עצם היום הזה.

השאלה היא כמה עולה לייצר מגבר אוזניות של דנון למשל, שעולה אותו מחיר. תהיה בטוח שלא רחוק מזה.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אין לי ספק שחלק מהמגברים של xindak מחזיקים מעמד..בטח הטובים יותר ביניהם כפי שהיה לך, הכל עניין של סטטיסטיקה.
אם המוצר נשמע טוב, בסופו של דבר זה עניין של תמחור.
לא איכפת לי כלקוח לשלם כמה מאות שח גם על מוצר סיני, אפילו אם אני יודע שעלות הרכיבים האלקטרוניים + ספק וכולי לא יכולה לעלות על על 30 דולר, אבל בתמחור מתאים, נניח כמה מאות שקלים וגם אם יעבוד שנתיים-שלוש לא קרה שום דבר, נהנתי ואקנה מוצר חדש עם טכנולוגיה מעודכנת.
במקרה הזה לשלם 1600 שח על מוצר שרכיביו עולים מקסימום 100-120 שח, מה שסביר שיפגע מאוד באמינותם ועמידותם, זה לא סביר בעיני.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
כל עוד הכל עובד ואתה לא מודע אז הכל טוב.
היה לי כבלים שלהם עד שפעם התחילו בעיות רעשים.פירקתי קונקטור לבדוק וחשכו עיניי.כשקניתי היה נוצצ ויפה באריזת בונבוניירה.
סיים את חייו בפח האשפה.
היה נגן דיסקים שלהם שהתחיל לעשות בעיות. פתחתי לבדוק אולי כיוונון אולי משהו השתחרר רצועה וכ... חשכו עיניי. סיים את חייו במגרש ליסינג.
היה גם פרה. מגבר כוח דו ערוצי ואחד 3 ערוצים.
היו גם רמקולים.
תמיד אותו הסיפור. על אותו בסיס.
עלות ייצור אפסית רכיבים עלומי שם.תג מחיר גבוהה בשביל להיכנס למעגל הקסמים הלו הוא שוק ההייאנד.
תג מחיר גבוהה לצרכן ונמוך ליבואן יוצר בסיס רווח.
תכתוב ליצרן שיאמר בבקשה באיזה קבלים הוא משתמש או באיזה ספק כוח/קונקטורים/מי עושה לו בדיקות איכות חיצוניות וכו.. תשובה לא תקבל!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
במקרה הזה לשלם 1600 שח על מוצר שרכיביו עולים מקסימום 100-120 שח, מה שסביר שיפגע מאוד באמינותם ועמידותם, זה לא סביר בעיני.

אני מצטט אותך בפוסט של CH Precision שמייבא אביעד.

״יסלחו לי החברים והיבואן הטרי על הפוסט הלא מרים הזה,
אני גם אוהב מאוד מוסיקה והפרטים מאוד חשובים לי וגם הציוד שבו אני שומע את המוסיקה.
אבל, יש כאן אבל גדול.
האמת, ממש לא איכפת לי אם הכסף שמשלמים על פונו כזה הושקע עד הגרוש האחרון בייצור שלו ולכן המוצר מאוד שווה את הכסף שהושקע בו או שבכלל נועד לתחזק אורח חיים מלכותי של יצרני הפונו.
אני רק מאוד רוצה לקוות שאם היה לי את הממון והייתי יכול לבחור בין לקנות פונו משוויצרים אנליים ב 50 אלף דולר או יותר לא עלינו, לבין לקנות פונו אחר באיכות מצויינת ב 2000-3000 אולי אפילו 5000 דולר ואת הכסף שנשאר לתרום כדי שיוכל להאכיל כמה מאות אנשים רעבים בעולם השלישי במשך שנה ויותר, הייתי הולך על האופציה השניה.
יש גם עוד מטרות אחרות מאוד חשובות כאן אצלנו..
אני מאוד מקווה.
עם כל הכבוד לתחביב שלנו ויש לי הרבה כבוד.
פרופורציות בחיים זה מאוד חשוב.״

כמו כאן, גם שם, תגובה שלא קשורה לאודיו. אם היית יודע איזה רכיבים יש במוצרים דומים, במחיר דומה, שמגיעים מארצות הברית ואירופה היית מבין שמה שחשוב זה לא שיכלול מחיר הרכיבים אם כי איכות הצליל. ובזה אנו עוסקים.

אם היית באמת מתמצא בנושא. היית מבין שנגן תקליטורים של wadia היה אחד מהלא אמינים שיש והרכיבים שהיו שם עלו כמו מכונית חדשה. ישנה יצרנית גרמנית בשם aron audio עם רכיבי על ואמינות בקרקע. אז מה תגיד אז? להשקיע ברכיבים טובים פוגעת באמינות?

רוצה עוד דוגמאות? תקבל.

יש לי תחושה עזה שאין לך באמת מושג על מה אתה מדבר כשאתה משכלל את מחיר הרכיבים וקובע על האמינות.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נמר
אחלה סקירה.
טוב לראות עוד מוצרי אודיו מאזורים שונים בעולם.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
יש לי תחושה עזה שאין לך באמת מושג על מה אתה מדבר כשאתה משכלל את מחיר הרכיבים וקובע על האמינות.

זה מחמיא לי שציטטת הודעה שלי מלפני כמה חודשים, כמו שאמרתי אז, כך גם היום, הכל עניין של פרופורציות.
מה שטענתי קשור לצרכנות נבונה, שהיא רלוונטית בהחלט גם לתחום האודיו והיא נידונה כאן לא מעט גם על ידך.
לא חלקתי על כך שהמגבר נשמע טוב, להיפך אמרתי שאני סומך על סקירתך, אך זה אינו השיקול היחיד בקניה.
הדוגמא שהבאת אינה סותרת את מה שטענתי.
העובדה שחברה כלשהי שפכה הרבה כסף ולא הצליח לייצר מוצר טוב, אינה סותרת את חוסר האפשרות לייצר מוצר טוב ואמין מאוד בסכום נמוך מאוד.
אתן דוגמא:
האם ניתן לבנות בית יפה בשטח של 100 מ"ר, יציב ועמיד בפגעי מזג אויר ב 100,000 שח בישראל ? בהחלט לא.
האם אפשר להשקיע 10 מליון בבניית בית שיהיה בנוי באופן שלא תואם לאקלים, חומרים שלא מתאימים אחד לשני, יצריך המון תחזוקה בצורה קיצונית ובאופן כללי יהיה מאוד לא מוצלח, בהחלט כן.

כשמוצר נמכר ב 180 יורו כולל משלוח לחו"ל, אנחנו מבינים שסך כל ההשקעה בייצורו אינה יכולה לעלות על 100$ כולל כל מה שמושקע בייצורו שכבר פירטתי וכולנו ילדים גדולים ומבינים.
לא צריך להיות גאון כדי להבין שהושקעו כמאה שקלים ברכיבים במוצר הזה, על כל המשתמע.
למי שזה מתאים על הכיפאק, אני את דעתי כתבתי, לא חייבים להסכים איתי, זה בסדר.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
ועוד דבר, נמר, עם כל הכבוד ויש כבוד, לסקירות המלמדות ובכלל לידע ולאתר וכולי
אין יותר מיסי יבוא על מוצרים כאלו ואין שום סיבה שיהיה הבדל מחירים בין ישראל לבין אירופה על מוצר שאינו מיוצר באירופה.
אם מוצר נמכר בארץ בפי 2 מהמחיר שמבקשים עליו ברחבי העולם ואיש התייחסות בסקירה לעלות המוצר, ראוי והוגן לציין במקרה כזה שהמחיר המבוקש כאן גבוה פי 2 מהמחיר בחו"ל.
(אפשר וכדאי לתת התראה מוקדמת ליבואן על כך, כך שאם ירצה יוזיל את המוצר).

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
זה מחמיא לי שציטטת הודעה שלי מלפני כמה חודשים, כמו שאמרתי אז, כך גם היום, הכל עניין של פרופורציות.
מה שטענתי קשור לצרכנות נבונה, שהיא רלוונטית בהחלט גם לתחום האודיו והיא נידונה כאן לא מעט גם על ידך.
לא חלקתי על כך שהמגבר נשמע טוב, להיפך אמרתי שאני סומך על סקירתך, אך זה אינו השיקול היחיד בקניה.
הדוגמא שהבאת אינה סותרת את מה שטענתי.
העובדה שחברה כלשהי שפכה הרבה כסף ולא הצליח לייצר מוצר טוב, אינה סותרת את חוסר האפשרות לייצר מוצר טוב ואמין מאוד בסכום נמוך מאוד.
אתן דוגמא:
האם ניתן לבנות בית יפה בשטח של 100 מ"ר, יציב ועמיד בפגעי מזג אויר ב 100,000 שח בישראל ? בהחלט לא.
האם אפשר להשקיע 10 מליון בבניית בית שיהיה בנוי באופן שלא תואם לאקלים, חומרים שלא מתאימים אחד לשני, יצריך המון תחזוקה בצורה קיצונית ובאופן כללי יהיה מאוד לא מוצלח, בהחלט כן.

כשמוצר נמכר ב 180 יורו כולל משלוח לחו"ל, אנחנו מבינים שסך כל ההשקעה בייצורו אינה יכולה לעלות על 100$ כולל כל מה שמושקע בייצורו שכבר פירטתי וכולנו ילדים גדולים ומבינים.
לא צריך להיות גאון כדי להבין שהושקעו כמאה שקלים ברכיבים במוצר הזה, על כל המשתמע.
למי שזה מתאים על הכיפאק, אני את דעתי כתבתי, לא חייבים להסכים איתי, זה בסדר.

יתכן מאד שזה מוצר נהדר.. במיוחד אם הרכיבים בו עולים רק 100ש"ח, כי אז כולם יכולים להרוויח...:)

כשאני מציץ פנימה לתוך המכשיר אני לא יכול שלא לחוש שהטכנולוגיה שלו מושאלת (ברשות או לא) מהמגבר האינטגראלי KARAN 180, ויושמה במכשיר הזה בגרסא מוחלשת כמגבר אוזניות .

יתכן שזו אכן עיסקת המאה...:D

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יתכן שזו אכן עיסקת המאה...
כנראה.אני שוב אומר שבמקרה דנן אין פה מה לסכן....

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הדוגמא שנתתי רלוונטית וחצי. הרי אתה טענת שרכיבים זולים הם ערובה לחוסר אמינות. זה אומר שרכיבים יקרים הם גם ערובה לאמינות. שתי ראיות שמוכיחות שלא בהכרח.

לגבי המחיר. אני אף פעם לא מתייחס למחיר בחול ביחס לישראל. אני גם משתדל לא לעודד רכישות מחול.

איכות סונית היא הדבר היחיד שאני מתייחס אליו בסקירות.

לגבי התחום הזה. הוא חסר פרופורציות בהחלט. התרגלנו לזה ולא ממש ניתן לשנות זאת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור