אוזניות במבחן - Marshall major 2 Bluetooth Headphones

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
לאוזניות הממותגות תחת השם של מארשל אין קשר לחברת מארשל יצרנית מגברי הגיטרות..

אין שום קשר,באמת?

לא באמת: לפני כמה שנים הוקמה בשבדיה חברה בשם zoundindustries שפיתחה ליין של מוצרים מבוססים על BT וגם סט אוזניות משלה שנקרא:Urbanears

במקביל ללין האוזניות של zoundindustries החברה פיתחה כמה דגמים נוספים (אל חוטיים) וגם רמקולים אל חוטיים,והחברה בשבדיה חיפשו מותג קיים להתקשר איתו על מנת לחדור לשוק.

לפי הפיות הלוחשים בברנז'ה,לאחד המיסדים של zoundindustries היה קשר עם מארשל,יצרנית מגברי הגיטרות באנגליה,והוא הצליח לשכנע אותם לתת ל zoundindustries להשתמש בשם ובמותג מארשל בליין האוזניות והמגברים האל חוטיים שלהם.
מארשל הסכימו ומכאן שמדובר באוזניות שמיוצרות (מהמחקר והפיתוח ועד ליצור בפועל) על ידי zoundindustries ותחת שימוש ברשות במותג מארשל - של חברת מגברי הגיטארות המפורסמת.

מננחם

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
קניתי בזמנו אוזניות של החברה הזו לבת שלי והשם בהחלט היה "מקדם מכירות" מבחינתי.
בפועל באמת אוזניות מהנות ומצוינות. יושבות גם טוב על האזניים - נוחות מאוד.
אני ממליץ.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לאוזניות הממותגות תחת השם של מארשל אין קשר לחברת מארשל יצרנית מגברי הגיטרות..

אין שום קשר,באמת?

לא באמת: לפני כמה שנים הוקמה בשבדיה חברה בשם zoundindustries שפיתחה ליין של מוצרים מבוססים על BT וגם סט אוזניות משלה שנקרא:Urbanears

במקביל ללין האוזניות של zoundindustries החברה פיתחה כמה דגמים נוספים (אל חוטיים) וגם רמקולים אל חוטיים,והחברה בשבדיה חיפשו מותג קיים להתקשר איתו על מנת לחדור לשוק.

לפי הפיות הלוחשים בברנז'ה,לאחד המיסדים של zoundindustries היה קשר עם מארשל,יצרנית מגברי הגיטרות באנגליה,והוא הצליח לשכנע אותם לתת ל zoundindustries להשתמש בשם ובמותג מארשל בליין האוזניות והמגברים האל חוטיים שלהם.
מארשל הסכימו ומכאן שמדובר באוזניות שמיוצרות (מהמחקר והפיתוח ועד ליצור בפועל) על ידי zoundindustries ותחת שימוש ברשות במותג מארשל - של חברת מגברי הגיטארות המפורסמת.

מננחם

ציטוט מהכתבה.

״אבל לא בזה עסקינן ולא הצלחתי למצוא שום דבר שמקשר בין אותה יצרנית מגברי גיטרות אגדית לחברה הבאה שאת אחד ממוצריה נבחן. אבל יש שפה עיצובית זהה, לוגו זהה ואפילו רמקולי הבלוטות׳ שלהם נראים בדיוק כמו מגברי הגיטרות המוכרים של החברה. זה אומר שיש בניהן קשר. לפחות מעצם העובדה שלא מצאתי שום סימוכין לאיזו תביעה שמתנהלת על ״גניבה״ מכל סוג שהוא. ״

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
נו, מה הסיפור? היצרן הסיני קיבל ממרשל רישיון.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
"העיקר, שומעים טוב?"

itamarl

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
סקירה מהנה,

האם תוכל לבדוק האם יש delay בין תמונה לקול בשימוש במוצרי Apple (iPhone and iPad).
מבחינתי זה קריטריון הכרחי לאוזניית BT היות ואני לא מתכוון להשתמש בה לאודיו בלבד.

תודה מראש :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
שמעתי שני דגמים שלהם בדיוטי פרי ובחנות שמתמחה באוזניות בסט. פטרסבורג לפני שנה או שנתיים ובשני המקרים האוזניה היתה בינונית מינוס. סתם גימיק עיצובי כמו החרטא מארלי הזה ולפני שיאשימו אותי בדעות קדומות, מאד נהניתי לאחרונה מאוזניות in-ear ב- $6 מסין, ולפני שנתיים מאוזניות ספורט של פיוניר.

לנמר ניתן את הקרדיט שאם הוא מתלהב מהאוזניה אז כנראה שהם שיפרו קצת את הדגמים. בכל מקרה, אני לא הייתי נוגע בצעצועים האלה עם מקל.

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
קניתי זוג כזה ב475 שקל בשביל מוזיקת רוק ומטאל בעיקר. לעשות כושר פעמיים בשבוע.
לדעתי האוזניות האלה גרועות.
זה לא שיש הרבה באס,יש יותר מדי באס. אני בכלל באס הד ואוהב הרבה באס ואוזניות כמו ביטס וגם אוזניות של סוני שהן אקסטרא באס אבל פה זה כבר מגוחך! לא כיף בכלל..
באס גרוע.
מיד גרוע.
גבוהים אין.
פירוט גרוע.
סאונד מפלסטיק.
נוחות סבבה. סוללה מדהימה. מראה סבבה.
אני משתמש באוזניות האלה עם foobar דרך (samsung note 8. ( bluetooth with aptx
אכזבה גדולה. חבל על הכסף.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קניתי זוג כזה ב475 שקל בשביל מוזיקת רוק ומטאל בעיקר. לעשות כושר פעמיים בשבוע.
לדעתי האוזניות האלה גרועות.
זה לא שיש הרבה באס,יש יותר מדי באס. אני בכלל באס הד ואוהב הרבה באס ואוזניות כמו ביטס וגם אוזניות של סוני שהן אקסטרא באס אבל פה זה כבר מגוחך! לא כיף בכלל..
באס גרוע.
מיד גרוע.
גבוהים אין.
פירוט גרוע.
סאונד מפלסטיק.
נוחות סבבה. סוללה מדהימה. מראה סבבה.
אני משתמש באוזניות האלה עם foobar דרך (samsung note 8. ( bluetooth with aptx
אכזבה גדולה. חבל על הכסף.

למגבר של הטלפון יש הרבה משמעות. בכלל, המגברים שיש בסמסונג הם נוראיים. תבדוק את האוזניה עם נייד של חבר או שתחבר למחשב. אני בטוח שדעתך תשתנה.

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
למגבר של הטלפון יש הרבה משמעות. בכלל, המגברים שיש בסמסונג הם נוראיים. תבדוק את האוזניה עם נייד של חבר או שתחבר למחשב. אני בטוח שדעתך תשתנה.
אני שומע רק עם BT. זה היעוד של האוזניות האלה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני שומע רק עם BT. זה היעוד של האוזניות האלה.

יכול להיות גם שיש בעיה עם האוזניה הספציפית שלך. אצלי היא עבדה מעולה.

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
אולי ציפיתי ליותר מדי ב 470 שקל.
בכל מקרה יש יותר מדי באס.
ככה אני שומע:
20180401_171514.jpg

תמונות מצורפות

• 20180401_171514.jpg
    20180401_171514.jpg
    KB 59.9 · צפיות: 412

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
המחיר שלהם אינו 470 ש״ח. לפחות לפי המחיר הרשמי בישראל.

אגב. לא בשביל להקניט חלילה. אבל אולי יש לך נפילה (זה לא נדיר) בתחום השמיעה בתדרים הגבוהים?
אחרי שכתבת את מה שכתבת שמתי אותן שוב על הראש. אני באמת חושב שיש בעיה עם האוזניה הספציפית שלך.

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
אחרי שהמשכתי להקשיב כחודש ושבוע בכוח לאוזניות המצב די השתפר. עדיין אני מוריד באס באקוואלייזר למינוס 1 ב 63hz וב 125hz אבל הסאונד ממש השתפר בכל פרמטר.
אולי קצת מיהרתי לשפוט אותם ואולי גם קצת (אבל ממש ממש קצת)התרגלתי.
בכל מקרה אני מעריך שהקשבתי לאוזניות בערך 20 -30 שעות ועדיין לא הטענתי את הסוללה! זה מאוד מפתיע כי אני שומע די חזק אבל הסוללה באוזניות האלה ממשיכה לנגן בלי סוף.
באמת יש להם attack טוב והסאונד לא מתפרק בקטעים עמוסים וזה באמת בא קצת על חשבון הפירוט. באמת האוזניות מגיעות לווליום מאוד גבוה מבלי להציק ולצרום וצריך להזהר לא להגזים ולשמור לא לפגוע בשמיעה.
עדיין אני לא יודע אם אני מרוצה או מאוכזב מהאוזניות אבל הברייק אין עושה להם טוב והרושם הראשוני שלי היה לא כל כך נכון :)
נ.ב. גם הטיימינג שלהם די טוב וגורם לנענע את הרגל או הראש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור