ANTHEM, נבחרת טובה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: ANTHEM, נבחרת טובה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איציק, תודה רבה על ההשקע בבחינה ובכתיבת המאמר.
בנקודה אישית, מי שחושב להוציא סכום שכזה על רסיבר כדאי לו לחשוב על אופציית פרוססור ומגבר, שום רסיבר שיצא לי לשמוע לא הכיל יחידות הגברה כמו במגברים יעודיים.

מעבר לכך, אנטאם מייצרים רסיברים טובים לתחום הק"ב.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
סקירה טובה (אוביקטיבית)
חבל שאתה לא מראה תהליך של כיול בהרחבה, זאת אחת הסיבות שקונים את Anthem בגללה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סקירה טובה (אוביקטיבית)
חבל שאתה לא מראה תהליך של כיול בהרחבה, זאת אחת הסיבות שקונים את Anthem בגללה

כל חברה מתפארת במערכת הכיול שלה. ולכן, להראות אופן פעולה של מערכת כיול בשלמותה, תהיה ארוכה ומתישה מצד הגולשים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מאמין שאם היית מבין את הצורך ב-"להראות אופן פעולה של מערכת כיול בשלמותה" העניין היה מעניין אותך ומעניקה ל - התרשמות האישית שלך, יותר בשר ויותר את הצורך מצד הקורא גם להתייחס לביקורת כביקורת רצינית ולא רק אינפורמטיבית של in ו out לזה קיים Google בעיקר.

בכל אופן תודה על התרשמותך וזמן הכתיבה הלא מבוטל.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
בנקודה אישית, מי שחושב להוציא סכום שכזה על רסיבר כדאי לו לחשוב על אופציית פרוססור ומגבר, שום רסיבר שיצא לי לשמוע לא הכיל יחידות הגברה כמו במגברים יעודיים.

מעבר לכך, אנטאם מייצרים רסיברים טובים לתחום הק"ב.

גיא.

לרמקולי סראונד + ואטמוס, אין צורך בהגברה ייעודית. יהיו כאלה, שירצו לשדך לרמקולי החזית מגבר ייעודי, ואחת הסיבות, שיש ברשותם רמקולים קשים מאוד להנעה.
עבורו תחת ידי עשרות רסיברים, אני יכול לספר לך, שמרביתם עושים את העבודה מצוין בקולנוע בייתי, ללא צורך בתוספת הגברה חיצונית.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
רצוי לרשום לדעתי ולהיות קורקט פוליטית (על אחת כמה וכמה כ"כתב" בעל אחריות ל - קוראים את כתביו), במיוחד שיש דעה שונה משלך 180 מעלות.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
עבורו תחת ידי עשרות רסיברים, אני יכול לספר לך, שמרביתם עושים את העבודה מצוין בקולנוע בייתי, ללא צורך בתוספת הגברה חיצונית.

ניסית לעבוד עם הגברה חיצונית? כי אם האיכות מספקת אותך זה משהו אחד (ומובן), אבל זה לא אומר כי זה לא משנה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ניסית לעבוד עם הגברה חיצונית? כי אם האיכות מספקת אותך זה משהו אחד (ומובן), אבל זה לא אומר כי זה לא משנה.

היו ברשותי מגברי הספק.
אני יכול לספר לך, שהרסיבר שלי משודך למגבר מקינטוש אינטגריטד לקדמיים, וזאת לא מרצון.
לומר לך שהוא טוב יותר מההגברה הטמונה ברסיבר שברשותי בשמע רב ערוצי בסרטים, לא מצאתי בו שום יתרון.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא.

לרמקולי סראונד + ואטמוס, אין צורך בהגברה ייעודית. יהיו כאלה, שירצו לשדך לרמקולי החזית מגבר ייעודי, ואחת הסיבות, שיש ברשותם רמקולים קשים מאוד להנעה.

איציק,

רוב הרסיברים יעשו את העבודה, בזאת אין לי ספק, אך כמו במקרה הנ"ל כאשר רוב ערוצי השמע אינם בעלי הספק זהה לערוצים העיקריים מתקבל הבדל (כפי שרשמת) בדינמיות שבין הרמקולים השונים ורמקולים קשים להנעה ידגישו עוד יותר את העסק.
בכל מקרה אני מקנא שהתאפשר לך התקנת כל הרמקולים הדרושים לחווית 11.2 ערוצים, הלוואי עלי :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מאמין שאם היית מבין את הצורך ב-"להראות אופן פעולה של מערכת כיול בשלמותה" העניין היה מעניין אותך ומעניקה ל - התרשמות האישית שלך, יותר בשר ויותר את הצורך מצד הקורא גם להתייחס לביקורת כביקורת רצינית ולא רק אינפורמטיבית של in ו out לזה קיים Google בעיקר.

בכל אופן תודה על התרשמותך וזמן הכתיבה הלא מבוטל.

זו בקשה שלי להסיר ״הוראות הפעלה״ מכתבות. אי לכך, למרות שאיציק מבקש להוסיף את העניין הזה לכל כתבה, אני החלטתי שאין בזה צורך.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק,

רוב הרסיברים יעשו את העבודה, בזאת אין לי ספק, אך כמו במקרה הנ"ל כאשר רוב ערוצי השמע אינם בעלי הספק זהה לערוצים העיקריים מתקבל הבדל (כפי שרשמת) בדינמיות שבין הרמקולים השונים ורמקולים קשים להנעה ידגישו עוד יותר את העסק.
בכל מקרה אני מקנא שהתאפשר לך התקנת כל הרמקולים הדרושים לחווית 11.2 ערוצים, הלוואי עלי :)

גיא

זו פעם ראשונה שיצא לי לסקור רסיבר מודרני, בעל אופי שונה בהגברה, ושערוצי ההגברה אינם זהים בעוצמתם בצורה משמעותית. זה מזכיר לי רסיברים מלפני 15 שנים.

לגבי סט אפ בתצורה של 7.2.4 גם במידה ובא לך להשתגע, זה לא ניתן לביצוע בכל חלל האזנה.
נפל בחלקי, ליישם את מערך הרמקולים בתצורה נרחבת זו, מה עוד, שאני נמצא בתהליך בחינת רסיברים, אני משלב רמקולים נוספים שיתאימו לסטאפ הקדמי שברשותי. ובכך אני מצליח ליצור 2 מערכות רמקולים השונים באופיים.

נערך לאחרונה ב:

Fire

אוהב את התחום
מעורבות
73
נקודות
28
22000:(:מבולבל::mad::cool:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
יופי של סקירה.
איציק, טוב שלא התעכבת על נושא הכיול, כי זה לא הכי מעניין (אותי).
רסיבר קונים בשביל להנות מסאונד טוב , ולא לשחק באין סוף משחקי כיול.
קבל ח''ח על ההשקעה.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
לא מבין את הציון 8/10 לאור החסרונות שמנה הסוקר.
איך אפשר למנות ככ הרבה חסרונות ולתת בסופו של דבר ציון כזה.

לא יודע- משהו לא מסתדר לי בסקירה הזו..

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
כל הכבוד על ההשקעה שום דבר לא מובן מאליו. לפחות אתה יש לך מע סראונד שלמעטים מאוד יש ואתה שומע הכל מכל.
לכן נראה לי שמהסקירה שלך אפשר אכן ללמוד,בפרט שאתה גם מציין מה מפריע לך.
לעניין הניקוד תלוי איך מסתכלים ומה מסיקים...אם הבוחן מוריד חצי נקודה למשהוא שדורש שיפור אזי הניקוד פה יפה מאוד ואובייקטיבי.אנחנו צריכים לשקול עלות תועלת לעומת המתחרים.
נראה לי דוקא שהסוקר מתמצא מאוד בנושא הטכני ומבין מה הוא בוחן.

nirmv

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
8
46.5 מעלות זה סבבה

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
לא ברור לי איך אתה מחובר\משורשר בין הרכיבים מבחינת אופי החיבור(לא מבחינת כבלים של שופוני), דבר כלכך קריטי בסטריאו: חיבור אנאלוגי או דיגיטאלי בניגון מהאופו כמקור CD הריי זה קריטי אבל לגמרי! שנית לא מובן איך לא ניסית את הרומקורקשיין של המכשיר , הריי זה הזוי, אתה לא מנגן בחדר אקוסטי כאילו דההה. ובכלל מה זה הרמקולים האלה: סטאליטים של מורל, סט של קליפש, טאנוי רצפתי, נו באמת רמקולים של מחסני חשמל זה בדיוק מראה על רמת היידע ועל אופן שבו מתנהל כל התחום הזה שכבר הגיע לתחתית של התחתית בארץ הזאת, העיקר שיש כבלים במבצע רק 17 אלף לכבל וזה בגלל שהליין מוחלף אז לרוץ ולקנות לפני שייגמר.
נ.ב. מי בכלל קונה רסיבר חדש ב 22 אלף שקל ?!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור