ביקורת - מערכת קולנוע ביתי משולבת Blu-ray - פנסוניק SC-BT100

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
האמת?
התלהבתי מאוד.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
הבלו ריי על מערכותין השונות מתחיל להגיע לארץ , המחיר עדיין בשמיים ואני לא מתלהב ממערכות משולבות. חבל רק שה PY800 עולה כמו מכונית משומשת ולא זמינה בגלל המחיר המשוגע שלה לרוב הלקוחות הפוטנציאלים . זה המכשיר המועדף עלי לרכישה ( אני הייתי מעדיף את ה 46 או ה 50 אינטש כמובן ) אבל במחירים הללו זה עדיין בגדר חלום.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה ?
בשביל לראות סרט? מה רע בזה?
בשביל סלון ישראלי ממוצע אין שום סיבה ליותר אפילו עם מסך פלזה/LCD
אם יש לך מסך אמיתי של 70+ אינץ' ומקרן צריך מערכת מערכת כי אז מאבדים את האפקט.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
הכל עניין יחסי . אני כבר הרבה שנים חי עם מערכת קולנוע ביתי שלטעמי היא סבירה מאוד ( התפשרויות בגלל המחיר כמובן ) שכוללת טלוויזת פנסוניק 33 שעלתה בזמנו הון ( 12K ) ,רסיבר דנון 1804 ( אל תתפשרו על פחות מסדרת הכניסה הזאת למכשירים האיכותיים של דנון - נכון להיום תחשבו על 1909 למשל , יש קפיצה באיכות לעומת המכשירים הפשוטים יותר , מה לעשות ) ומכשיר DVD של פיונייר ( 575) וזו הרמה המינימלית שאני מצפה גם מהדור הבא שליוכמובן אני מצפה לא לשלם יותר כמו ששילמתי אז על כל המכשירים - זה לא היה הכי זול אבל גם לא יקר בטירוף .

מי שלא מנסה לא מבין את ההבדל באיכויות הסאונד והתמונה. גם המערכת שלי אגב יחסית תחשב ללא איכותית בעיני אחרים אבל אני עשיתי בזמנו את החישוב של עלות לתועלת עבורי ואני חושב שזה המינימום + באיכות ( כמובן של אז ) שצריך לחשוב עליו גם בקניה של מערכת .

מערכות משולבות ידועות לאורך כל הדרך כמערכות שנותנות אולי יותר פיצ'רים אבל פחות איכות , מה לעשות משלמים איפשהוא על הקומבינה . הישראלי הממוצע לצערי הרבה לא מבין הרבה ולכן אפשר למכור לו בקלות את כל הג'אנק של העולם( תראו איך מוכרים כאן לישראלים מכשירי LCD ופלאזמה שבכל העולם כבר אבד להם הקלח במחירים מופקעים ) והוא ישתוק ויגיד תודה , העיקר שיהיה בזול ויכול כמה שיותר אופציות , האיכות לא חשובה .

גם אני עד שלא חייתי כחצי שנה בארה"ב לא הבנתי למה אנשים רוצים לשם. מי שלא טעם , נגע , שמע , הריח וראה . פשוט לא מבין .

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כן רק שאתה כנראה חיי בעולם טכנולוגי קצת ישן.
היום אפשר למזער, לשלב ולתת איכות ביחד.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אני חי בעולם של היום ואני עומד מאחורי כל מה שאמרתי .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שיהיה לך בהצלחה חבר.

א

אורח

אורח
במחיר הזה תרכיבו מחשב מדיה לסלון

במחיר הזה אתם יכולים להרכיב מחשב מדיה לסלון כרטיס מסך חזק כונן קשיח כונן בלו רי ומארז יפה
+רמקולים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור