יצרנית האודיו ARCAM ביבוא של אלרון מציעה לנו מבצעים מיוחדים

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יופי של מוצרים.

איציק. תכין את עצמך, נארגן לך אחד כזה למבחן - תבחר חביבי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש כמה דברים חשובים ברסיברים מלבד כיול אקוסטי אקטיבי.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
מסכים עם סחבק.
ב20 אלף אנשים הולכים כבר על פרוססור ומגבר כח.
לא מכיר מישהו שקונה רסיבר ב-20.
דווקא ה-390 הרבה יותר מעניין.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מסכים עם ronensud :בעד:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
חברים.
סקרנו השנה כבר 3 רסיברי דגל. ועוד רסיבר חדשני מבית דנון בעל 11 ערוצי הגברה.
לכן, אני ממשיך בקו הזה להמשיך לבחון עוד רסיברי דגל.. כדי לעמוד על ההבדלים בניהם.
בסיכום השנתי נצטרך לבחור את רסיבר השנה
לכן, הבחינה תתבצע עם רסיבר הדגל.

באשר לטענה שאנשים יעדיפו לרכוש פרוססור ופאוור בנפרד..
התמחור של רסיבר ארקם 850 לבין הפרוססור 860 די קטן. משמע שרכישת פאוור וכבילה איכותית תהיה כבר עסק יקר.

נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
מסכים עם החברים פה. רסיבר דגל יהיה בדרך כלל יקר ולא כולם יכולים להרשות לעצמם.
הקונה הממוצע רוכש את הדגמים הפשוטים יותר.
לכן כדאי יהיה לבחון רסיבר מדרג הביניים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
צריכה לדעתי להיות סקירה של הדרג הביניים כמו שיעקב ח ציין לנכון, וסקירה של הדרג הגבוה כמו שציין איציק, השוואה ומבדק שכזה בין שני הדרגים יתן אינדיקציה טובה על אופי השינויים בינהם, מה שכן בדיקה שכזו בין שני הדרגים יצטרכו להיות בו זמנית ולא על סמך זכרון.

ללא קשר אני חושב גם ש 20k ש"ח לרסיבר (משובח ככל שיהיה) מעט מהווה שיקול אלטנטיבי כמו שרונן ציין לנכון...
או שילוב של רסיבר ק"ב מדגם ביניים + הוספת הגברה חיצונית ש"לרוב" תהיה עדיפה.

בכל אופן מבצע מבורך - arcam חברה טובה מאוד - ובמחיר שקול לכל כיס כמעט ה 390 בהחלט מהווה שיקול מכובד בעקבות ההחשפות למערכת כיול מצויינת מבית dirac.

לאחר שימוש של כ חודשיים עם התוכנה וציוד של dirac מקצועי (אמנם עוד יחסית מוקדם לחרוץ גורלות ) - אך יש לי רק מילים טובות מאוד לומר עליה.
מצאתי אותה טובה ואמינה ובעלת תוצאות בשטח לדעתי וניסיוני טוב מכל מה שהיה לי לפני (כולל מערכות RC וציוד מקצועי שהיה באמתכתי) - יחד עם זאת מסווג דברי שמדובר אמנם על בסיס זכרון אך עם הכרות עמוקה עמוקה עם החלל, סביבה והציוד,
ניסיתי אותה אגב גם בדו ערוצי ומצאתי אותה טובה מאוד.
גם כ SPOT אחד ועד ל 9 שהוא מאפשר.
ב DDRC 88A ניתן לתת 4 זכרונות (קנפוגים שונים שיתאימו לכל אווירה ותוצאה אם זה מכוייל לפי מאזין אחד ויחיד או כמה...כיול שמתאים יותר לדו ערוצי או רב ערוצי) .

אני לא יודע בוודאות איזו גרסה של DIRAC קיימת ב ARCAM.

איציק מחכים לסקירה מקיפה על התוכנה ועל הרסיבר/ים.

בהצלחה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מעניין מה הגרסה שהם מכניסים פנימה
אני עובד עם גרסה 1.2 ל-Windows שמעולם לא יצאה, קיבלתי אותה מאיש Dirac. בסוף השנה צריכה לצאת גרסה חדשה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צריכה לדעתי להיות סקירה של הדרג הביניים כמו שיעקב ח ציין לנכון, וסקירה של הדרג הגבוה כמו שציין איציק, השוואה ומבדק שכזה בין שני הדרגים יתן אינדיקציה טובה על אופי השינויים בינהם, מה שכן בדיקה שכזו בין שני הדרגים יצטרכו להיות בו זמנית ולא על סמך זכרון.

לא צריך לזכור, הכל כתוב. ששוכחים, כמו עם הקניות לסופר, מסתכלים על מה שכתוב.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
אני לא מסכים איתך בעניין הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא מסכים איתך בעניין הזה.

על מנת שתסכים או לא תסכים עלייך להבין איך עושים ביקורת בצורה מסודרת. למה מתייחסים, מה כותבים בצד ומה מתפרסם (מה שכתוב בצד הוא בדיוק בשביל ההשוואה. לי למשל, יש קובץ ענק עם הערות אישיות שלי לכל מוצר שכתבתי. גם את איציק לימדתי להכין כזה. זה אומר שמספיק לפתוח את הקובץ הזה על מנת להבין בדיוק מה שמעתי אז.

למשל בס. אתה יכול בקלות לזכור איך התחום הנמוך של רסיבר x לעומת y כאשר אחד אהבת והשני אהבת פחות. ואחרי כמה שנים לחזור למהדורה החדשה של רסיבר x. משם אתה פותח את הכתבה ואת המחברת שבה אתה מציין את הנקודות החשובות. אם הבס השתפר, וואלה, מעולה. אני לא צריך כבר את הרסיבר ההוא. הרי הוא כבר נבחן, נבדק ונרשמו הערות חשובות. עכשיו אתה מדווח אם חל שיפור או לא. הרי באף כתבה למשל לא ביצעו השוואה בין הוילסון 5 ל-6 וכן הלאה עד ה-8. אבל כן דיוחו על שיפור כזה או אחר או לחלופין על בעיה חדשה שנוצרה. איך זכרו? הסתכלו על מה שכתבו קודם.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
נראה טוב, מחכה לתוצאות הסופיות בכל הקשור לסאונד נטו (פחות מעניין אותי אם הרסיבר יודע להכין כוס קפה). להערכתי ארקאם יקחו בהליכה בכל הקשור לסטריאו, אני לא בטוח לגבי היעוד המרכזי שלהם (ק"ב), תחום שתמיד היה מאוד תחרותי במיוחד בקטגוריות מחיר הגבוהות שהיה בשליטת אונקיו (החברה המועדפת עלי), פיוניר, דנון, ימאהה וכדומה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
נמר
יש לא מעט היגיון במה שאתה כותב, האמת שלא נהגתי לכתוב רשמים - והנחתי בצד - הרשמים שפעם הייתי משתף וכותב היו תוך כדי התנסות "עכשווית", קרה שחזרתי לאותו מוצר ופחות אהבתי מבעבר או אפילו התאהבתי בו מחדש בהשוואה ישירה למשהו אחר שעמד אצלי.

נניח Marantz פרוססור דגם 7701 ביקר אצלי כאשר חיפשתי פרוססורים לפני כמעט שנה - כאשר התחלתי בסבב פרוססורים מחליפים לפרוססור שהיה לי...ורציתי להתקדם (טכנולוגית), חייב לציין שלא התרשמתי בכלל.

לאחר כ5 חודשים בערך אחרי יצא לי לבחון את ה 7011 אצלי וממנו בסהכ התרשמתי לטובה - לא מספיק כדי להמשיך איתו - אך התחושה הייתה נינוחה יותר מה 7701 - אני לא חושב שה 7011 טוב ממנו (או פחות טוב לצורך העניין) אך אם הייתי מקשיב להם ראש בראש - אולי היו לי דעות אחרות על ה 7701 (נניח), מה שאני מנסה להעביר שקשה מאוד לזכור ציוד ספציפי מבלי להשוות Live לאחר ולקבל אינדיקציה.

אך בדרך שלך שאני אגב מקבל אותה - יש מצב שאולי מספיק התרשמות בכתב במיוחד ששוב דבר בחדר או ציוד נילווה לא השתנה והוא as is.

ב 5 חודשים שעברו הייתי עם אותה הגברה לקולנוע ואותו סאטאפ - אז במקרה שלי אכן הייתה יכולה להיות אינדיקציה אם הייתי רושם כמוך נניח, אנסה זאת להבא.

תודה.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
נראה טוב, מחכה לתוצאות הסופיות בכל הקשור לסאונד נטו (פחות מעניין אותי אם הרסיבר יודע להכין כוס קפה). להערכתי ארקאם יקחו בהליכה בכל הקשור לסטריאו, אני לא בטוח לגבי היעוד המרכזי שלהם (ק"ב), תחום שתמיד היה מאוד תחרותי במיוחד בקטגוריות מחיר הגבוהות שהיה בשליטת אונקיו (החברה המועדפת עלי), פיוניר, דנון, ימאהה וכדומה.

זאב
בגדול מסכים.
יחד עם זאת מערכת ה RC שקיימת ב ARCAM בהחלט מהווה שיקול עליון על מתחריה לדעתי וניסיוני.
אבל כאמור ARCAM לא "זולה" לא בתכניה ולא בעלותה - אז השיקול גם נטו כלכלי לכיס.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זאב
בגדול מסכים.
יחד עם זאת מערכת ה RC שקיימת ב ARCAM בהחלט מהווה שיקול עליון על מתחריה לדעתי וניסיוני.
אבל כאמור ARCAM לא "זולה" לא בתכניה ולא בעלותה - אז השיקול גם נטו כלכלי לכיס.

כל אחד והשיקולים שלו, אני למשל שוקל לשנמך את הסט אפ ק"ב שלי משיקולי עיצוב (סאונד בר איכותי או רמקולים שוקעי קיר).

אני מסכים עם מה שכתבתה לגבי העלות הגבוהה יחסית של ארקאם ביחס למתחרים אבל לא לשכוח שגם על השם משלמים (משהו שהוא לא פחות חשוב לאנשים מסויימים) ושכבר מוכנים תקציבית ומנטלית להשקיע סכומי כסף גדולים על רסיבר ה10-20 אחוז יותר או פחות כבר לא משחקים תפקיד, במיוחד שאתה כבר ננעל ונסגר על מה שאתה רוצה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
זאב
לא חושב שיש ל ARCAM כחברה לרסיברים קולנוע איזו עליונות על שאר מתחריה -
מה שמייקר את ARCAM לדעתי זו מערכת הכיול שהיא מכילה בתוכה שעליה היא צריכה לשלם לא מעט תמלוגים - וכאמור התמחור עולה עקב זאת.

לא חושב ש ARCAM כחברה היא "מכובדת" יותר למשל מ ANTHEM או אפילו חברות מיינסטרים בדגמי הדגל הגבוהים ומה שהו מציעות, אך כן מערכת הכיול משחקת תפקיד, וכן ככל הניראה ARCAM תשמע (אני מנחש) בתוצאותיה בקולנוע ביתי טוב למשל מ ANTHEM מכיון שתכלס אצלי התנסיתי עם שניהם (מערכות הכיול ) ומצאתי עליונות מסויימת בתוצאה של DIRAC על פני ה ARC (למשל ) מה שהופך את התוצאה הכללית טובה יותר בשימוש DIRAC מאשר ה ARC של anthem (שהוא לדעתי טוב בעצמו בסהכ)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור