למה לי leama? מגבר משולב במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: למה לי leama? מגבר משולב במבחן

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
התמונה הזו חסרה במאמר... בלעדיה ההסבר מדוע הוחסרו כל שאר הפיצרים לא מובן בקלות.
leema-tucana-.jpg

תמונות מצורפות

• leema-tucana-.jpg
    leema-tucana-.jpg
    KB 117.4 · צפיות: 788

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
בשבוע הראשון שהגיע לארץ הזדמן לי להאזין לו לרבע שעה
אני זוכר היטב את הדינמיות המתפרצת שלו שלא כל כך הסתדרה לי עם המראה שלו
עד שניסיתי ועל פי המלצתו של לוני להרים אותו.
זה ממש בריון קטן כבד ומוצק אבל רגוע ונעים הליכות
חברה קטנה שזוכה ליותר ויותר הערכה בעולם, ובהחלט יש מאין
בהצלחה ללוני עם המוצר המדהים הזה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה רבה על הכתבה המרתקת נמר, נשמע שמדובר במגבר שלא ייתביש להתחרות בגדולי ויקרים ממנו.
אני שמח לשמוע שהחברה לא נכנעה לתכתיבים ושמרה את המגבר נטול פיצ'רים שאינם קשורים ישירות בסאונד. אחרי הכל אין בעיה לחבר למגבר סטרימר חיצוני ולקבל את הפיצ'רים שחסרו לך - מבחינתי מגבר יקום ויפול על הסאונד ולא על תוספות שונות.

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
אשמח הסבר לפסקה הזאת. מה מושפע במגבר איפה שהוא עומד?
"המגבר מאוד רגיש להעמדה. העמדתו על הרצפה הוציאה ממנו צליל ״חלול״ לעומת העמדתו על מדף יעודי ששם הוא פרח. ולכן, במידה ואתם מעוניינים (ואתם מעוניינים!) להוציא ממנו את המיטב, אנא העמידו אותו על מדף ראוי, שחקו עם משככים שונים - הוא מושפע מהם מאוד. "

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אשמח הסבר לפסקה הזאת. מה מושפע במגבר איפה שהוא עומד?

האם אתה יכול לחדד את השאלה?
אם אתה מתכוון לרכיבים שבתוכו אז מדובר על קבלים, שנאים, טרנזיסטורים. כשהם רועדים זה מגיע לרמקול ולאוזן. כשהם פחות רועדים זה מגיע פחות. ניתן לשכך באופן משמעותי את הרעידות הללו בעזרת אביזרים ומדפים יעודיים.

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
האם אתה יכול לחדד את השאלה?
אם אתה מתכוון לרכיבים שבתוכו אז מדובר על קבלים, שנאים, טרנזיסטורים. כשהם רועדים זה מגיע לרמקול ולאוזן. כשהם פחות רועדים זה מגיע פחות. ניתן לשכך באופן משמעותי את הרעידות הללו בעזרת אביזרים ומדפים יעודיים.

מה שאתה כותב זה משהו מדיד? שנבדק? מצטער אבל לא מתחבר לי... לא מדובר על זעזועים של מטוס קרב או משהו דומה. איזה זעזועים כבר יכולים להיות בבית?
אולי זה נשאר בתחום האפור דומה לכבלים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
מה שאתה כותב זה משהו מדיד? שנבדק? מצטער אבל לא מתחבר לי... לא מדובר על זעזועים של מטוס קרב או משהו דומה. איזה זעזועים כבר יכולים להיות בבית?
ברוך הבא לפורום.
גם נשמע מוזר שיש הבדלים בין כבלים, בייחוד כאלה של USB או דיגיטליים אחרים. אבל יש.
גם נשמע עוד יותר מוזר שכבלי חשמל יכולים לשפר חשמל דרעק שמגיע כל הדרך מתחנת חשמל. אבל וואלה, זה משפר.

אם אתה מחפש הסברים, אף אחד שיתנו לך כאן לא יניח את דעתך. לך, תאזין, ותשמע בעצמך אם יש או אין.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

ואם זה לא מדיד אז זה לא קיים? שנית העניין הזה מדיד בהחלט. אני לא זוכר מתי זה היה, אבל לפני כמה שנים שמו פה לינק של בדיקה שעשו עם מגבר הספק ששמו על מעמד יעודי ולאחר מכן על הרצפה. הסקופ הראה הבדל. לא שזה שינה לי משהו לכאן או לכאן. את ההבדלים הללו קל להרגיש באוזן במידה ויודעים מה לחפש.

רוצה להתנסות בזה? הדלת פתוחה ויש קפה. מתי קבענו?

stasik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
האם למגבר המדובר יכול להתחרות עם מגברים משולבים כגון: Karan Acoustics - KA I 180 MK2 וכמו McIntosh MA-7900

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תודה רבה!
מאד נהניתי לקרוא הסקירה/ביקורת.
באופן אישי מאד מתחבר למגברים מסוג ה- OLD FASHION.
לדעתי, במגברים המודרנים שיש בהם המון פיצרים זה בא ע"ח הסאונד.
ובכלל....
היבואן הזה מביא מוצרים נ ה ד ר י ם .

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
נראה משולב פצצות.
לפני כמה שנים יצא לי לשמוע משולב אחר שלהם (בצבע שחור...לא זוכר את השם של הדגם). הסאונד העיף לי את האוזניים. מפורט להפחיד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

באדיבות פוקסי.

http://www.phys.huji.ac.il/~greenwald/el_lab/analoglecture/noise_9.doc

רצוי שתקרא הכל אבל ההתייחסות שלכך היא מעמוד 4.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
כל הכבוד לנמר על סקירה נהדרת, שאגב מיישרת קו עם סקירת גרסה הקודמת שלו באתר המקביל ונותנת חתימה סופית לאיכויות סוניות הנדירות של המגבר. אני חושב שמגבר,שמתמקד בצליל נטו, החלטה מבורכת ביומיינו ועדיפה על אין ספור תוספות,שבדרך-כלל באות על חשבון הצליל. שאלה לנמר: האם סינגל אנדד נחות בהרבה ביחס לבלנס.

נערך לאחרונה ב:

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
האם יש מצב סטנד ביי.שואל משום שאני לדוגמא לא מכבה אצלי את המגבר למעט בחופשות.מאחר והמגבר הנל נוטה להתחמם חשוב שיהיה מצב סטנדביי ולכן השאלה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
האם למגבר המדובר יכול להתחרות עם מגברים משולבים כגון: Karan Acoustics - KA I 180 MK2 וכמו McIntosh MA-7900
כן,יש לו את היכולת והוא עושה את זאת בגאון.המגברים שציינתה גם טובים עיניין של העדפה.

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
ברוך הבא לפורום.
גם נשמע מוזר שיש הבדלים בין כבלים, בייחוד כאלה של USB או דיגיטליים אחרים. אבל יש.
גם נשמע עוד יותר מוזר שכבלי חשמל יכולים לשפר חשמל דרעק שמגיע כל הדרך מתחנת חשמל. אבל וואלה, זה משפר.

אם אתה מחפש הסברים, אף אחד שיתנו לך כאן לא יניח את דעתך. לך, תאזין, ותשמע בעצמך אם יש או אין.

אני לא מחפש שישכנעו אותי אני מקיים דיון.
בכבלים דיגיטליים ובטח אופטיים אין שום הבדל. או שיש אות או שאין.
בכבלים רגילים אני עוד יכול להבין שעד רמה מסויימת יהיה הבדל אבל כבלים ב 2000 דולר... נו באמת. אשרי המאמין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור