ביקורת - ימאהה RX-V863 - רסיבר קולנוע ביתי

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: YAMAHA RX-V863 - קולנוע ביתי מאוזן

orenfe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
החיסרון הגדול של הרסיבר הזה הוא בתחום הוידאו. הרסיבר מבצע clipping לכל תחום ה WTW וה BTB (כל מה שמחוץ לתחום ה RGB) ועל כן לא מאפשר לבעלי מסכי HD לנצל את טווח הצבעים הרחב יותר שקיים במסכים הללו.
זה חיסרון משמעותי שפוגע בחווית המשתמש ולא קיים ברסיברים של יצרנים מתחרים באותה קטגורית מחיר.
יש שירשור מאוד מפורט על כך ב AVS למי שמתעניין.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כמו שרשמתי בכתבה על המרת הודיאו שלו "חשוב להבין שהוא לא מתיימר לבצע זאת ברמה של מכשירים מקצועיים וזו הסיבה אני אישית מעדיף לחבר את מקורות הוידיאו שלי ישירות למסך לקבלת איכות טובה יותר." זה גם המצב לגבי רסיברים אחרים באותו תווך מחירים שבדקתי

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
במחירים האלה הם לא יגיעו רחוק עם טכנולוגית ה HD .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
באיזה מובן, וידאו ?

orenfe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמו שרשמתי בכתבה על המרת הודיאו שלו "חשוב להבין שהוא לא מתיימר לבצע זאת ברמה של מכשירים מקצועיים וזו הסיבה אני אישית מעדיף לחבר את מקורות הוידיאו שלי ישירות למסך לקבלת איכות טובה יותר." זה גם המצב לגבי רסיברים אחרים באותו תווך מחירים שבדקתי

אבל אם יש לך מקור שהוא נגן BD או HTPC עם יציאת HDMI אחת (מה שיש כיום לרוב המערכות אם לא לכולן) איך אתה יכול לחבר את המקור שלך ישירות למסך ובמקביל להנות מפורמטי האודיו החדשים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נקודה חשובה - אבל השאלה האם הבעיה של הריסבר היא בהמרה של פורמטי אודיו אחרים ל HDMI או שהבעיה שלו שתראת קיימת גם בהעברה של אות HDMI ל HDMI וכאן אין לי מושג.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דרך HDMI, ניתן להגדיר שהרסיבר יבצע PassThrough של האות, כלומר, אות הוידאו עובר כמו שהוא, ללא שינויים.
בדרך זו, מחברים את נגן ה- BD לרסיבר שמפענח את האודיו ומעביר את התמונה למסך, כמו שהיא.

orenfe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נקודה חשובה - אבל השאלה האם הבעיה של הריסבר היא בהמרה של פורמטי אודיו אחרים ל HDMI או שהבעיה שלו שתראת קיימת גם בהעברה של אות HDMI ל HDMI וכאן אין לי מושג.

הבעיה שלו אינה בהעברת או המרת פורמטי האודיו אלא בהעברת אות הוידאו מ HDMI ל HDMI.
הרסיבר מעביר ב HDMI רק את טווחי הצבעים 16-235 כאשר 16 הוא שחור ו 235 הוא לבן. כלומר, הרסיבר מבצע CLIPPING ל blacker than black (BTB) ו whiter than white (WTW).

א

אורח

אורח
אפשר בבקשה לינק לת'רד המדובר ב AVS?

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הרסיבר הזה מעביר וידיאו PASS THROUGH ?
כלומר שרק האודיו מכבל ה HDMI יעובד ברסיבר ואת הוידיאו אני ישאיר ל TV ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור