בלוטוס כבר אינה מילה גסה -ProJect Bluetooth Box S

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כיף לקרוא :בעד: אז נפטרים מהכבלים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני ב-yes.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תענוג של סקירה :בעד:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למה לא? מתחבר לכניסות אודיו של הרסיבר.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סקירה יפה , מכשיר נחמד ויכול להיות שימושי מאוד בבית כמו שזה קיים כמעט בכל רכב חדש..
אכן הבלוטוס כבר מזמן יכול להעביר קצבים של קבצי שמע (ככתוב בכתבה),
השאלה איך חיברת את זה למערכת ?
דרך היציאה אופטית או היציאה האנאלוגית? , ואז כאן נשאלת השאלה לאיכות ה DAC

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הוא לא dac. הוא רק מקלט בלוטות׳. נכון, יש לו את ה״dac״ שהופך מדיגיטלי לאנלוגי משום שאני משדר אליו דיגיטלית. אבל הוא עושה עיבוד בסיסי ביותר. כמו כל מקלט בלוטות׳.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
@נמר
בסקירה העלתה תמיהה מדוע מוצר שיוצר ב 2017 משתמש בטכנולוגיה/Bluetooth גירסה 3 מלפני 8 שנים...אז הינה התשובה:

לדעתי מדובר בבחירה טובה של ישום Bluetooth בסביבה של אודיו - והסיבה לכך נעוצה בפרוטוקול גירסה 3 של Bluetooth.

ב Bluetooth גירסה 3 היישום של הקשר בין המכשיר המשדר לקולט הוא באמצעות פרוטוקול 802.11 שהוא פרוטוקול התקשורת האלחוטית ברשת האלחוט הביתית. זו הפעם הראשונה,והאחרונה,שקונסורציום ה Bluetooth מיישם פרוטוקול תקשורת חיצוני.

היתרון של פרוטוקול 801.11 הוא ביציבות ובזרימה אחידה של ה DATA מה שהופך אותו לאטרקטיבי ביישום של המכשיר שבסקירה.

שימוש בפרוטוקול Bluetooth הוא ללא תשלום כלשהו ואין כאן קמצנות או סתם חברה ששכחה להתעדכן בטכנולוגיה העכשווית אלא בחירה של יישום שיבטיח יציבות וזרימה אחידה ולמרחק של ה DATA שבמקרה שלנו זה אודיו.

:מנצח:

מנחם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלוף אתה מנחם.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
הוא לא dac. הוא רק מקלט בלוטות׳. נכון, יש לו את ה״dac״ שהופך מדיגיטלי לאנלוגי משום שאני משדר אליו דיגיטלית. אבל הוא עושה עיבוד בסיסי ביותר. כמו כל מקלט בלוטות׳.
סליחה על הבורות, אני חייב להודות שאני לא בקי בתחום הדאקים , אבל ראיתי שיש בשוק דאקים שיש להם גם חיבור בלוטות,
אם כך מה ההבדל ?
האם לא עדיף דאק איכותי USB (במחיר סביר) שיש לו גם חיבור בלוטות (ראיתי בשוק כאלה) ?
לאחר חיפוש למשל (לא מכיר את המותג SMSL ולא יודע את האיכות, כמובן שיש מותגים איכותיים ויקרים יותר כמו של NAD וכו...) :
http://www.ebay.com/itm/SMSL-Sanskr...700475?hash=item41bf520fbb:g:JB8AAOSw4CFYulgC

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
dac + בלוטות׳ ב-500 שקל זה נחמד. השאלה איך נשמע.

הערת אגב. כולם (כולל הפרוג׳קט) הוא גם dac. הרי איך יעביר אות דיגיטלית לאנלוגית ויצא ב-RCA?

כשאומרים dac מתכוונים למוצר שאליו נכנס אות ממקור (מחשב, נגן) והוא מבצע המרה משלו ומוציא הלאה להגברה. במקרה הזה הכניסה היחידה היא בלוטות׳.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תודה על ההסבר ! :)

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
היי

אחלה סקירה.. יישר כח.

אשמח לדעת כיצד חובר לממיר (האם דרך כבל אופטי או קואקסלי)? כמו כן, האם נצפו אם בכלל הבדלים בין היציאות.
ואשמח לפירוט לגבי איזה כבל דיגיטלי חובר לממיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור