סרט הדרכה: איך לא ליפול ברכישת מסך פלזמה או LCD

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מבקשים לרכוש טלוויזיה?

המבחר בחנויות גדול ומבלבל, הצרכים שלכם - כלקוחות, לא תמיד תואמים את האינטרס של המוכר.

רוב המוכרים בארץ הינם אנשים אמינים ומקצועיים, אבל, בעקבות פניות שקיבלנו, אספנו סיטואציות שונות בהם אתם עלולים להתקל במהלך תהליך הרכישה והוספנו הדרכה כיצד להתמודד איתן.

סרט חובה לכל מי שמתכוון לרכוש מסך טלוויזיה אי פעם (כלומר - כולם)!

טלויזיות פלזמה ו- LCD - איך לקנות בחנות מבלי ליפול בדרך?

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
1. אהבתי (Y)
2. לא הייתי מתחיל ב"מה יש לך למכור לי" אלה לחקור באינטרנט מראש, ולכוון ל 2 - 4 דגמים.
3. הייתי בודק באתרי הייצרניות של הדגמים המעניינים, מהי היסטוריית הדגם. מתי הגיע לשוק, מהו דור הפאנל. חבר מהעבודה רכש מסך של טושיבה 37" A3000. מצויין. בדיוק שבוע לאחר מכן הגיע לשוק דגם C3000, עלה רק מעט יותר, אבל הפאנל עם יחס ניגודיות 1:5000 לעומת 1:1200 בדגם שלו.
אז נכון שתמיד שמוצרים מתעכדכנים, אבל קצת מחקר יגרום לכך שלכל הפחות המסך שכן נרכש הוא העדכני ביותר ליום הרכישה.
4. ביקורות באתרים מקצועיים (לא באתרי מכירות,הס מלהזכיר שמות).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פשוט מדהים.
כתבה מצחיקה , מיקצועית, נכונה, ומלמדת.
נהנתי מכל רגע.
כל הכבוד !!!!!!!

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור
אחלה כתבה (Y)
פשוט יעיל והומוריסטי .

galbez

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)
תודה רבה ליאור!

לא הגבתי כאן אמנם הרבה זמן, אך אנחנו כרגע (כנראה) בשלבים מתקדמים לקראת רכישה קרובה של LCD 42"' ואני מקווה להיות מעורב יותר ולעדכן.

ושוב תודה על המדריך המצוין.

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
כתבה מעולה,חסר הנושא של כתמים לבנים בתמונה חשוכה במסכי LCD

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נושא זליגת האור ("כתמים לבנים") לא ממש רלוונטי לחנויות משתי סיבות:
א. תאורת הסביבה החזקה מקשה מאוד לגלות את התופעה (בחדר חשוך לגמרי זה בולט).
ב. זו תופעה שיכולה להתרחש במסך ספציפי, כלומר, אם לא ראית בחנות "כתמים", זה לא מונע מהתופעה להתרחש במסך שתקבל הביתה ולהפך.
במקרה הזה חשוב לבדוק פידבקים של לקוחות שרכשו לפניך (באינטרנט וכו') על מנת לזהות בעיות סדרתיות בדגם מסויים.

basha

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה ליאור ,
ללא ספק הסרטון הזה יעזור לי בבחירת הטלויזיה.
רק שאלה נוספת לגבי המרחק שאמרת- שמעתי שהמרחק בין הטלויזיה לספה צריך ליהיות כפול מהאלכסון של המסך, האם זה נכון? ומה קורה במצב שיש לי כמה ספות- אחת קרובה ואחת רחוקה יותר?
תודה מראש :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הנוסחה עם האלכסון מתאימה לטלוויזיות CRT של פעם, כבר לא רלוונטית כל כך. בנוסף, כיום, יש גם צפיה בתכנים מאיכות שונה, הן ב- HD (ואז גם בגודל מסך ענק נהנים מתמונה חדה) ובשידורים רגילים SD.
אין כל כך מה לעשות כאשר יש ספות במרחקים שונים, אחת מהן תהיה במרחק צפיה פחות אידאלי...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור