האזנה לרמקולים B&W 800 D3 בניו יורק

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תומר,
אם אני מתרשם נכון - החנות מכילה מבחר גדול של ציוד אבל לא ברמות מחיר פסיכיות שיגרמו לאדם הממוצע להקיא עוד לפני שנכנס, נכון?
כלומר, אני רואה שם רכיבים בעלויות סבירות יחסית. לא פטיפונים של $50K. מצד שני, לא ראיתי שם דברים בתחום הכניסה ממש.

האם זה אומר משהו על פלח השוק שהם מכוונים אליו?

lmomo

חבר אתר
מעורבות
36
נקודות
18
היי תומר,
משהו בנימה אישית. אני שמח שהייתה לך חוויה נעימה בחנות. אספר שלפני כשנה הייתי בביקור בחנות זו, כמו בעוד כמה חנויות במנהטן ונכנסתי לשמוע כמה פריטים, מערכות שכבר היו מורכבות בחדרי ההאזנה. מרבית הזמן הצוות התעלם מנוכחותי, ולאחר שביקשתי עזרה התעלמו לחלוטין מבקשתי והמשיכו להתעסק בעניינם. לזכותם- לא גורשתי מהחנות. נכון שזו חוויה אישית ולא קשורה למבחן האזנה או התרשמות באזנה לרמקולים, אבל מציין זאת מפני שבכתבה בחרת להתייחס גם ליחס ולמחויבות של העובדים.

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
היי תומר,
משהו בנימה אישית. אני שמח שהייתה לך חוויה נעימה בחנות. אספר שלפני כשנה הייתי בביקור בחנות זו, כמו בעוד כמה חנויות במנהטן ונכנסתי לשמוע כמה פריטים, מערכות שכבר היו מורכבות בחדרי ההאזנה. מרבית הזמן הצוות התעלם מנוכחותי, ולאחר שביקשתי עזרה התעלמו לחלוטין מבקשתי והמשיכו להתעסק בעניינם. לזכותם- לא גורשתי מהחנות. נכון שזו חוויה אישית ולא קשורה למבחן האזנה או התרשמות באזנה לרמקולים, אבל מציין זאת מפני שבכתבה בחרת להתייחס גם ליחס ולמחויבות של העובדים.
אתה לא לבד. גם אליי התייחסו כך כשביקרתי אצלם ב-2015.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מתן,

גם אני לא נפלתי שראיתי את הציוד בכניסה ובהמשך, הם מתאימים את עצמם לתקופה.
הייתי צריך לעשות כמה אימיילים עד שנכנסתי לשם.

Adiel ו-Lmomo,

אני חוותי חוויה אחרת, צר לי מה שקרה לכם.

תומר

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
בדרך כלל בחנויות שם אם לא קובעים פגישה מראש
הם לא ממש מתייחסים, אלא אם יראו אותך מחנה את הפרארי מול החלון....

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לפני כשנה "סטריאו אקסצ'נג" ערכו אירוע בחנות.

היו גם פטיפונים באירוע.

תומר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
לישראלים יצא שם של זייני מוח.

תומר
.

ערן צודק, ככה זה באמריקה, אם אתה לא נראה כמו אחד שהכסף עף מסביבו לא יתנו לך יחס במקומות שבהם צריך לשלם אלפי דולרים על הפריט הכי זול. יש הרבה סרטים ביו טיוב כמו למשל על אחד שהתחזה לעני עם בגדים פשוטים ורצה להכנס למסעדה ולא נתנו לו, שהוא חזר עם למבורגיני או פרארי ורצו להכניס אותו הוא סירב, המנהל משמרת אשכרה יצא וניסה לשכנע אותו להישאר. לא צריך להכניס את הקטע היהודי/ישראלי לכל חור, איך מדונה שרה פעם, אנחנו חיים בעולם חומרני deal with it.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תומר, מי הם "הרבים" שאתה כותב עליהם?
מה היה האינטרס של החנות להשקיע בך 5 שעות?

חג שמח

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה היה האינטרס של החנות להשקיע בך 5 שעות?

חג שמח
מה השאלה המטופשת הזו? תומר כתב שהוא יצר קשר מראש, הזדהה כישראלי והיה ברור להם שהוא לא בא לרכוש אלא לכתוב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כנראה שאין כאן אודיופילים אמיתיים אלא רק רואי חשבון ואנשי מסחר, כל השאלות מתייחסות כאן על ה"מסביב" ואפילו לא אחת בנושא הפורום, עצוב.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ליאור,

שלחתי אימיילים מהארץ ועניתי במשך יותר משעה, הלכתי ובזבזתי מזמני הפרטי בנסיעה בחו"ל, נסעתי במיוחד למקומות הללו, נפגשתי עם אנשים בתחום שאינם דוברי השפה שלי, האזנתי וצילמתי שעות, ישבתי בבית שעות כדי להעלות חומר ולכתוב, מה קבלתי?

מחשבות נוגות...בשביל מה להתאמץ? אין למי לכתוב.

האודיופיליה פשטה את הרגל.

תומר

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ליאור ותומר, אני לא סניגור גדול של העם שלנו, יש לי הרבה ביקורת על צורת ההתנהגות "שלנו" בארץ ובחוץ לארץ (אכן יצא לנו שם לא הכי טוב) אבל אכן אין קשר אפילו "מסביב" בין נושא השרשור לבין מה שכתבתי בדיוק כמו שאין קשר לכך שלישראלים "יצא שם של זייני מוח". וחזרה לנושא השרשור, כתבה יפה, בהחלט אקפוץ לחנות הזאת שאהיה בניו יורק ויהיה לי זמן.

lmomo

חבר אתר
מעורבות
36
נקודות
18
ליאור,

שלחתי אימיילים מהארץ ועניתי במשך יותר משעה, הלכתי ובזבזתי מזמני הפרטי בנסיעה בחו"ל, נסעתי במיוחד למקומות הללו, נפגשתי עם אנשים בתחום שאינם דוברי השפה שלי, האזנתי וצילמתי שעות, ישבתי בבית שעות כדי להעלות חומר ולכתוב, מה קבלתי?

מחשבות נוגות...בשביל מה להתאמץ? אין למי לכתוב.

האודיופיליה פשטה את הרגל.

תומר
שלא יובן לא נכון. היה כיף לקרוא את הכתבה, קינאתי מעט.... שמח שעשית את זה בצורה שהסתדרה לה טוב ואיפשרה לך גם לחוות את החוויה וגם לשתף. כתבתי מלכתחילה שאני כותב על הצביטה שלי הפרטית של ביקור באותה החנות. לא התכוונתי להטות את הדיון מהאזנה לאיכות השירות. פיגרנת ל״מסביב״ והעלבון הפרטי שלי קרא לי לומר שאצלי, בלי הכנות מוקדמות זה היה אחרת.

אנקדוטה- באותה נסיעה תכננתי לשמוע רמקולים שלא נמצאים בארץ. יצרתי קשר עם בעל החברה ולאחר תכתובות של מספר ימים הציע לי ליצור קשר עם מישהו בניו ג׳רסי, כתב אודיו ב Degogo ולברר אם אני יכול לשמוע אצלו. קבעתי איתו מראש פגישה. הבחור אסף אותי מהמעבורת בג׳רסי, לקח אותי לביתו, האזנו למוזיקה שהבאתי ומוזיקה שלו במשך 4 שעות, לאחר שיום קודם לכן העמיד את המערכת וכיוון אותה עבורי, החזיר אותי חזרה למעבורת ונשאר מחייך. סתם שיתוף על אנשים טובים באמצע הדרך שאוהבים מוזיקה. (דרך אגב, הוא זה שהמליץ לי ללכת לחנות הזו ולהתרשם גם מרמקולים אחרים).

כנראה שאין כאן אודיופילים אמיתיים אלא רק רואי חשבון ואנשי מסחר, כל השאלות מתייחסות כאן על ה"מסביב" ואפילו לא אחת בנושא הפורום, עצוב.

בשרשורים עוסקים בתחום שיש לו מרכיב מסחרי וכמובן רגשי והרי בשביל זה אנחנו כאן, סביר שאנשים יגיבו מהבטן, וזה נשמע לי בסדר להגיב לכל מיני מרכיבים שעולים בכתבה ומעוררים בכל אחד אסוציאציות. קהל הצרכנים הוא מגוון ויש מכל מיני סוגים של לקוחות. הרי רוב הלקוחות שבוחרים לרכוש משהו, מאזינים לדברים רבים וקונים בסוף רק אחד. כך שסטטיסטית רוב האנשים שנכנסים לחנות לא קונים, הייתי מצפה שהיחס לכל לקוח יהיה כאל קונה פוטנציאלי כעת או בעתיד.

אני מבין שהתגובות הולכות הצידה וזה מבאס. אז שוב תודה על הכתבה, שמח בשבילך על האפשרות לשמוע ובשבילנו על האפשרות לבחור להיות שותפים.

shema56

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
הייתי פעמיים בסטריו אקסצנג ,התקשרתי לפני שהגעתי ,תאמתי יום ושעה ואיזה ציוד אני רוצה להאזין.כאשר הגעתי הכל היה מוכן שרות מעולה עם הרבה סבלנות.לא קשור איזה תקציב ןאיזה מבטא יש לך.יש להם חדרי האזנה שונים לפי סוג הציוד

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זאת כתבה שכתבתי לפני שנה וחצי: http://www.dtown.co.il/articles/3425.html
ראו את התגובות.
ראו את התגובות מהכתבה הזאת...אני צריך להסיק מסקנות, כנראה שאנשים בפורום עייפים ממני.

לא אשקיע בחלק שני לכתבה.

תומר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
תומר, אני רק שאלה:

כתבת "הבאס ירד עד 30 הרצים, לא היה ממש נמוך". איך מדדת את זה?

זה נראה לי די מוזר, כי בניגוד ל-800D המקורי, שירד רק עד 32 הרץ ± 3dB, ה-800D3 אמור לרדת עד 15(!!!) הרץ ± 3dB.

זה הדגם הראשון של B&W שנתקלתי בו שמתיימר להתחיל להתחרות בווילסונים מבחינה זו.

עמיר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אי ירידה לתחום נמוך או הגבר באזור הנמוך בהחלט, ההשלחה יכולה להיות אקוסטיקה, פרופורציות החלל ומיקום.

תומר
תודה על הסקירה :שתוי:
מחכה להזדמנות טובה (וקרובה) להאזין להם מקרוב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור