שיאומי Mi 5 במבחן - מבריק בעיצוב

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: שיאומי Mi 5 במבחן - מבריק בעיצוב

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
טוב אני משוחד מכיוון שיש לי MI4C, המכשיר היציב ביותר שהיה לי.
את ה- MI5 ניתן לרכוש ברשת בכחצי מהמחיר המבוקש על ידי היבואן.
את פורום שיאומי באתר iandroid מנהלים המפתחים והמתרגמים של הרום לעברית, ואף מספקים תמיכה והסברים בהתקנתו ובעידכונו.
בכחצי ממחיר S7 אפשר לקבל MI5 מפלצתי עם 4GB RAM ו- 128GB ROM בביצועים טובים הרבה יותר.

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
הטלפון עצמו טוב מאוד , לא מבין למה היבואן משתמש ברום עם העברית הפחות טובה .

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
ביקורת יפה וממצה!
רק חבל שהיבואן לא מסדר את נושא העברית.

אריגו

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
בתור אחד עם שיאומי MI4 שמאד מרוצה מהאיכות של המכשיר, יש כבר מזמן MIUI 8 בטח לMI5 שמראה שיפור משמעותי בכל האפיקים - אנטוטו מראה 123000 כמעט כמו S7 !!!
התמיכה מצויינת של https://xiaomi.eu/community/ ולדעתי זו מערכת הפעלה טובה מאד שמתרגלים והעברית טובה אם כי יש מקום לשיפורים (אני מעדיף תפריט באנגלית)
במחיר 1000 ש"ח בחו"ל (280$) לדגם 32G לפני מס זו מציאה מדהימה לדעתי ! אין אף מכשיר באיכות כזו במחיר הנ"ל !

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שיאומי תכריז עד סוף השנה על גרסה משופרת שתקרא בשם Mi 5S. כקודמו המכשיר יציע מסך בגודל 5.15 אינץ’ והוא עשוי ממתכת המתעגלת ישירות לזכוכית 2.5D. על חלקו הקדמי מגנה זכוכית גורילה 5 מבית קורנינג, היא אמורה להיות עמידה בנפילות, יותר מגורילה 4. שיאומי לקחו טכנולוגיה הלקוחה מאייפון ונקראת 3D Touch, שתאפשר למסך לזהות את עוצמת הלחיצה של המשתמש.
ה- Mi 5S מציע מערכת שבבים מדגם סנפדרגון 821 עם 4 ליבות, את המאיץ הגרפי אנדראו 530 הבנוי בארכיטקטורת של 64 ביט. המכשיר יציע זיכרון וראם בנפח מירבי של 6 גיגה בייט ורכיב אחסון בנפח של 256 גיגה בייט.

מערך הצילום של Mi 5S יציע חיישן ראשי ברזולוציית 16 מגה פיקסל עם מנגנון זיהוי פאזה עבור פוקוס אוטומטי, מייצב תמונה אופטי, צמצם f/1.8 ופלאש LED בשתי טמפרטורות צבע. מחבר טעינה והעברת נתונים מסוג USB Type-C וסוללה בקיבולת של 3,500 מילי אמפר לשעה. את כל החבילה תעטוף מערכת הפעלה אנדרואיד נוגט 7, עליה יולבש ממשק ה-MIUI 8.
מימדי המכשיר יהיו דומים לקודמו ויעמדו על 144.6 מ”מ אורך, 69.2 מ”מ רוחב, 7.3 מ”מ עובי ומשקלו יעמוד על 147 גרם. המחיר בחו"ל יהיה כפי הנראה 399 דולר ללא מיסים ומשלוח.

תומר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור