הושקו טלוויזיות 2016 החדשות של סמסונג

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מהכרות עם דגמי האיכות של שנה שעברה. אני מאמין שהמסכים של השנה יהיו סופר חלומיים!!!!

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מסך קעור זה טוב?
מה היתרונות ומה החסרונות ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מסך קעור זה טוב?
מה היתרונות ומה החסרונות ?

אישית. אני לא מתחבר למסך קעור. אבל .... כנראה שזו המגמה של יצרניות המסכים לשנים הבאות.

1. כדי להניב ממנו את המירב צריך מרחק ישיבה מדויק כדי לקבל את מלוא התמונה.
2. הוא אינו מתאים לסלונים שצופים בהם מהצד.
3.לחדי עין, תהיה תמיד הרגשה שיש מין עיוות בתמונה.
4. מבחינה עיצובית הוא לא הכי יפה שיש.
5. התקנת מסך קעור על הקיר. לטעמי עוד נקודת חולשה, פשוט נראה לא טוב. פינות המסך מתרחקות משמעותית מהקיר.

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תודה איציק,
עוד שאלונת קטנה- איך הסאונד של כל המסכים האלה?
לרוב מדובר במסכים גדולים, בחדרים גדולים, האם היחידות הפצפוניות שיש במסכים הם שימושיים(או במילה אחרת "סבירים") או שחייבים רמקולים חיצוניים או מקרן קול?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הרמקולים שימושיים, ברור שלא מתחרים במערכת קול יעודית אבל השתפרו בשנים האחרונות.

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
אישית. אני לא מתחבר למסך קעור. אבל .... כנראה שזו המגמה של יצרניות המסכים לשנים הבאות.

1. כדי להניב ממנו את המירב צריך מרחק ישיבה מדויק כדי לקבל את מלוא התמונה
מרחק הישיבה תלוי בגודל המסך ולא דווקא אם הוא קעור או לא, אלא אם אתה יושב ממרחק 2 מ' מול 65' וגם אז...

2. הוא אינו מתאים לסלונים שצופים בהם מהצד -
שוב - תלוי "כמה מהצד/זווית צפייה" ודווקא במסך קעור אתה תקבל תמונה עם פחות החזרי אור.
3. לחדי עין, תהיה תמיד הרגשה שיש מין עיוות בתמונה.
לא מובן לי מאיפה הבאת את זה ?? אני מחשיב את עצמי כ"חד עין" ויצא לי לראות ב-TV של 4K די בקלות - פיקסלים
שרופים וכו'.. למרות שחלק מהחברים בפורום כאן שמבינים קצת עניין - לא ראו .
4. מבחינה עיצובית הוא לא הכי יפה שיש
מבחינה עיצובית - כל אחד והטעם שלו .
5. התקנת מסך קעור על הקיר. לטעמי עוד נקודת חולשה, פשוט נראה לא טוב. פינות המסך מתרחקות משמעותית מהקיר.

עיצוב - זה טעם אישי . אני אישית מסכים עם הסעיף הזה באופן חלקי , 2 חברים שהתקנתי להם - דווקא
אוהבים את הרווח בצדדים.
אצלי בבית שמתי מדף עליון בצורה של הTV (קעור כמו ה-TV) וזה נראה מעולה , אין מה להשוות מול מסך שטוח
אגב - כל מי שראה את המסך ביחד עם הקיר/מדף ה"מעוגל" התלהב מהעיצוב - אבל זה כבר טעם אישי.

איציק ידידי - אני נאלץ לחלוק עליך בכמה דברים - מניסיון שלי כמובן.
אצלי מותקנת JS9000 בגודל 65' , אצל אבי H8000 בגודל 65' ועוד אחת שהתקנתי היא HU8700 קעורה .
גם אצל חבר הותקנה H8000 אחת - לכולם חוץ ממני ההתקנה רגילה והם מרוצים , רק אצלי הוספתי "קעירות" .

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
עיצוב - זה טעם אישי . אני אישית מסכים עם הסעיף הזה באופן חלקי , 2 חברים שהתקנתי להם - דווקא
אוהבים את הרווח בצדדים.
אצלי בבית שמתי מדף עליון בצורה של הTV (קעור כמו ה-TV) וזה נראה מעולה , אין מה להשוות מול מסך שטוח
אגב - כל מי שראה את המסך ביחד עם הקיר/מדף ה"מעוגל" התלהב מהעיצוב - אבל זה כבר טעם אישי.

איציק ידידי - אני נאלץ לחלוק עליך בכמה דברים - מניסיון שלי כמובן.
אצלי מותקנת JS9000 בגודל 65' , אצל אבי H8000 בגודל 65' ועוד אחת שהתקנתי היא HU8700 קעורה .
גם אצל חבר הותקנה H8000 אחת - לכולם חוץ ממני ההתקנה רגילה והם מרוצים , רק אצלי הוספתי "קעירות" .

אין לי בעיה עם טעם אישי.
המסך הקעור לא מסתדר לי טוב בעין.
חבר טוב רכש JS9500 גודל 78 בהמלצתי. מסך פצצה!!
יתכן שבעוד כמה שנים כול היצרניות האיכותיות יעברו רק למסכים קעורים ... וזה יחייב אותנו לרכוש אותם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור