סקירה: רמקול Wharfedale מסדרת ה- Evolution² דגם 30

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- וורפדיל EVO2-30 הוא רמקול ריצפתי בגודל בינוני עשוי עץ MDF מסיבי בעיצוב דימעה כובש לבבות.
פתיחת הגריל הקידמי הדקיק חושפת שתי יחידות עשויות קוולר בקוטר 6.5 כאשר העליונה שולטת על תחום המיד-בס והתחתונה אחראית על תחום הבס ולכן היא בנויה בצורה שונה (נטולת כיפה).
ביקורת על רמקולים Whafedale Evo 30

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
סיקור טוב, אבל מה המחיר?

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כתוב למטה - 4690

החברה הזו מפתיעה אותי כל פעם מחדש, למרות שכשאני שמעתי את הדגם המדפי שגם הומלץ מאוד, הוא נפל מכל שאר המדפיםם ששמעתי

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
כתוב טוב

אולם לחלוטין שונה מההתרשמות שלי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האם שמעת אותו על הגברה טובה או על רסיבר?

זהו רמקול שחנויות נוטות להדגים אותו עם אלקטרוניקה מקבילה למחירו, אל תשכח שאצלי הוא נבדק עם קדם מגבר מנורתי יחד עם מגבר כח קלאסA ומקור איכותי למדי, לכן התוצאה שיצאה ממנו הייתה טובה מפתיעה.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
האם שמעת אותו על הגברה טובה או על רסיבר?

זהו רמקול שחנויות נוטות להדגים אותו עם אלקטרוניקה מקבילה למחירו, אל תשכח שאצלי הוא נבדק עם קדם מגבר מנורתי יחד עם מגבר כח קלאסA ומקור איכותי למדי, לכן התוצאה שיצאה ממנו הייתה טובה מפתיעה.

בוודאי,

אני תמיד דואג לשמוע רמקול עם לפחות 3-4 מגברים שונים כדי להבין על מה מדובר. מנורות זה אחד מהם.

הבעיה (לדעתי) ברמקול הזה וברוב הרמקולים הרצפתיים במחירים הנ"ל זה שהבאס עולה על המיד ואין איזון בין השניים.
כנראה עניין של טעם - לי זה מאוד הפריע.

Avi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
סיקור מצויין, כרגיל!

(Y)

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
כתוב למטה - 4690

זה לא היה שם לפני... ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור