סטרימרים - מזרימים את המדיה בסלון

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סטרימרים - מזרימים את המדיה בסלון

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בדיוק הכתבה/נושא שחיפשתי. (Y)

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הייתי לוקח את הפופקורן נראה אחלה, רק חבל שהממשק שלו משעמם.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אני כמה שאלות אם אפשר...

ראשית אני מחפש מכשיר סטרימר {אחרי מסך 50" משובח איך אפשר שלא} שיהיה מסוגל לנגן גם סרטים/בלוריי/ קבצי וידאו/תמונות וכ'ד
אבל שתהיה לו אפשרות להקליט {אפשרות שנחוצה לי בהקלטה מיס}

1 אני מבין שהפופקורן הכי מומלץ? אבל אין לו יכולות הקלטה.

2 Ellion יש לו אפשרות להקלטה {כמה נפח יש לו בדיסק הפנימי?אפשר להרחיב?} אבל לו מנגן קבצי
בלורי ולא MKV -מה זה בכלל? :מבולבל:

3 מה לגבי TVIX6500 -בהנחה שאנחנו מדברים על הדגם החדש. יש לו אפשרות להקלטה?

או כל אפשרות שונה/אחרת שיכולה לענות על הדברים שהצגתי בלי קשר למחיר.

אשמח לכל הערה/הארה/תגובה לשאלות שהצגתי. {אם זה לא מסובך מידי :)}

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נכון להיום, רק ה- Ellion מאפשר להקליט (גם לא ה- Tvix ), אבל הוא לא מאפשר לנגן קבצי בלוריי, נפח הדיסק תלוי בדיסק הקשיח שתתקין לו.
MKV כיום זו צורה נפוצה בה מגיעים קבצי HD שהומרו מ Bluray , לכן, מי שמנת הצפיה שלו כוללת בעיקר קבצי HD יצטרך נגן מדיה מתאים.
נכון להיום, פופקורן הוא הסטרימר שמתמודד עם המגוון הרחב יותר של סוגי קבצים (עמדת ההובלה משתנה מדי פעם חודשים, בתלוי בעדכוני קושחה שהחברות מוציאות), מאתמול, הוא גם היחיד שיודע להוציא (דגם A110) את פורמטי אודיו HD החדשים דרך HDMI

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תודה ליאור.

קיבלתי גם הדרכה מחבר יקר כאן בפורום איך לנהוג,תודה גם לך.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, לא ממש הבנתי איך הפופקורן עובד. יש לו כונן קשיח אבל אין אפשרות הקלטה ובהנחה שהמחשב נמצא במרחק של משהו כמו 8-12 מטרים ממסך הטלוויזיה בחיבור הרשת החוטי לדעתי האיכות תיפגע הרבה. אז איך הסטרימר בכל זאת מתפקד, מה תפקיד הכונן הקשיח אם אין אפשרות הקלטה, מה הדרך להעביר לשם סרטים ואיך בדיוק הסטרימר אמור להחליף מחשב htpc סלוני אם האיכות ירודה בהרבה בגלל המרחק של מסך הטלוויזיה למחשב?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ראשית, אין שום בעיה לנגן תכנים דרך הרשת החוטית ממחשב שנמצא במרחק שציינת, אין כל ירידה באיכות.

ניתן להשתמש בכונן הקשיח כאשר אין אפשרות להתחבר ברשת מחשבים, אז מעבירים את כל הקבצים מהמחשב לסטרימר דרך USB PC ואח"כ מנגנים אותם ישירות מהקשיח.
בנוסף, כאשר מותקן ב- פופקורן דיסק קשיח, הוא יכול לתפקד כשרת ביטורנט עצמאי (הקבצים יורדים אליו ישירות מהאינטרנט), או כשרת NAS / FTP

א

אורח

אורח
איפה קונים את popcorn A110 בארץ וכמה הוא עולה?

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ראשית, אין שום בעיה לנגן תכנים דרך הרשת החוטית ממחשב שנמצא במרחק שציינת, אין כל ירידה באיכות.

אופס, אחרי מדידה המרחק הוא כ-15-16 מטר...עדיין לא תהייה ירידה באיכות?

בנוסף, כאשר מותקן ב- פופקורן דיסק קשיח, הוא יכול לתפקד כשרת ביטורנט עצמאי (הקבצים יורדים אליו ישירות מהאינטרנט), או כשרת NAS / FTP

זו נשמעת אופציה כבר טובה יותר, בלי להסתבך עם חוטים מתחת לרצפה או בקירות. השאלה היא האם אפשר להוריד אימיול לסטרימר ואיך הבקרה וההורדה של הקבצים נעשית אם אני לא מחבר אותו לרשת, יש צורך באינטרנט בשביל להוריד סרטים.

..?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אימיול לא אפשר, רק ביטורנט כרגע
הסטרימר צריך להיות מחובר לשם כך לאינטרנט דרך ראוטר (לא צריך מחשב).

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי תודה, ערכתי את ההודעה, במרחק של 15-16 מטר גם לא תהייה ירידה באיכות?

ואיזה כבל צריך בשביל לחבר את הסטרימר למחשב? באיזה אופן אתה מציע לעשות זאת כדי להסתיר את הכבלים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קו אינטרנט של 15-16 מטר לא צריך להיות בעיה - ביחוד כאשר מספר המחשבים ברשת זו הוא קטן (2 - המחשב והסטרימר)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כבל רשת תקני של CAT 5E או CAT 6
איך להסתיר את הכבלים? הכי טוב אם אפשר היה להשחיל את הכבלים בקיר (למשל במקביל לקוי הטלפון), זה תלוי בתשתית בבית אצלך.
אפשרות שניה היא להעביר את הכבלים חיצונית, בצמוד לפאנלים של הרצפה.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אה אוקי נשמע טוב, כרמי הרשת היא בעלת 4 מחשבים (3 מחשבים + סטרימר) זה עדיין לא יהווה בעיה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
צורת עבודה של רשת מקומית שיש היום בבית (הסבר בגדול):
כל מחשב פונה לרשת לצורך כתיבה ולאחר מכן בודק שהאות על הרשת זהה למה שהוא כתב - כדי לבדוק אם באותו זמן בדיוק מחשב אחר לא כתב גם לרשת. אם האות שונה ממה שנכתב (יש "התנגשות" בשידור של מחשבים) כל מחשב ממתין פרק זמן אקראי וחוזר על התהליך עד לקבלת שידור ללא "התנגשויות" ממחשבים אחרים.

ברשת שבה יש הרבה מחשבים (4 או 5 זה בכלל לא הרבה) או שיש מספר מחשבים שכותבים רבות לרשת קצב השיודר נפגע (בגלל "התנגשות" וההמתנה לשידור חוזר). אם יש לך על אותה רשת מקומית מחשב שמוריד מהרשת קובץ גדול ומחשב נוסף עובד מול סטרימר - גם השיודר נפגע (בגלל "התנגשות" וההמתנה לשידור חוזר).
במקרה זה ניתן לפתור את הבעיה ע"י חלוקה למספר רשתות - אבל זה כבר סיפור אחר.

נערך לאחרונה ב:
א

אורח

אורח
מה עם המחירים

ההבדל בין 1500 שקלים ל2500 הוא עצום. אתם יכולים לשים תג מחיר לדגמים המוצגים בבקשה?

אוריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היכן ניתן לקנות ולקבל הסבר

היי ליאור
אני חושב לכת על פופקורן ולהציבו בסלון.
היכן ניתן לראות את המכשיר ולקנות אותו ?
אם אני רוצה להתקין בו דיסק קשיח האם אני עושה זאת לבד בבית או אצל מתקין מסויים?
כמה עולה דיסק כזה ואיזה סוג מומלץ ?
בכדי להוריד תכנים של טורנט ישירות מה כדאי ראוטר WI-FI או חיבור קווי רגיל ?

בברכה,
אוריה

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
שלום לכולם,
ניתן לראות התרשמות שלי מהמכשיר כאן:
http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=2199

גל

ט

טלטלון

אורח
תרגומים

איך הסטרימרים מתמודדים עם קבצי SRT ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור