סיכום אירוע אודיו עם תדי פרדו

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סיכום אירוע האודיו עם תדי פרדו: http://www.dtown.co.il/articles/3229.html

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
ארוע אודיו-טדי פרדו

כמו תמיד זה לא רק הדובדבן זאת העוגה הקצפת והמון דובדבנים.
המון תודות למארגנים נמר,ליאור כרמי הצלם וכמובן לטדי פרדו על ההרצאה המענינת והמקצועית.
תודה ובהמתנה לארוע הבא.
יורם

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
ספרו איך היה

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
היה ממש כף !
היה גם ממש מעשיר ! קיבלנו מעבר לחוויה המון ידע על אך הדברים עובדים גם בתעשייה\שיקולי תכנון ושיווק וגם באלקטרוניקה .
בשורה התחתונה אני מרגיש יותר חכם !
הסאונד היה הפתעת המפגש !! מהשמועות בעולם טדי מאופיין בסאונד עגלגל ושמנמן \ סאונד אנגלי . אבל הסאונד היה מפורט מדויק בלי שום עגלגלות מלא ותלת ממדי . הסאונד גם היה מאוד טבעי \ לא דיגיטלי - שזו המטרה העיקרית של טדי בתכנון שלו לפי הבנתי.
הפגישות משתפרות מי פעם לפעם. אבל למה צריך פרוטקציה בשביל להתקבל לרשימה !!!!
סתם , סתם

תודה לטדי ולצוות האתר

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
תודה על אירוע נפלא!
נהנתי מאד מההסברים וההדגמות.
הצליל היה פשוט ממכר.
לחיי האירועים שבדרך!

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
היה מעניין ומהנה מאוד
אחד מהתכונות של הציוד היה בעצם לא להתעסק איתו ופשוט לשמוע מוסיקה בכיף, זו תכונה שמאוד בולטת באלקטרוניקה שלו (שמענו מספר סגנונות זמרים/ות רוק וכו).
טדי עשה שימוש מושכל וחיבר בבי אמפינג את הטיוטר (קטונתי מלייעץ פשוט חוזר על מה שאמר) אבל זה נתן עולם מלא של צלילים
מחכה למפגש הבא הבטיחו לנו ברזלים בשווי 8.5 מיליון ש״ח
תודה לצוות dtown
תודה לך טדי
ניר
(ורד)

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
פעם ראשונה שאני משתתף באירוע מסוג זה. בחלק הראשון הרגשתי קצת אאוטסיידר. משלל סיבות. איחרתי בכ 20 דקות ובעקבות זאת לא הספקתי להגיד שלום ולהתרועע טרם התחיל האירוע. גם בשל היותי הכי צעיר בקהל, בהפרש די ניכר מהממוצע. ולהוסיף חטא על פשע, גם הייתי היחיד שהגיע עם בת זוג :אוהב-מאוד:

בהפסקה יצאתי לעשן עם זוגתי מחוץ למבנה, מיד הצטרף נמר. שכמו נמר אמיתי יודע לזהות בשר טרי ;) היתה שיחה נעימה וקולחת, אליה הצטרפו כרמי ואושיק ממש לפני שקראו לנו לשוב פנימה

החלק השני היה מעניין יותר עבורי. קצת אלקטרוניקה, מתחים, התנגדויות, סינוסים והרצים. תדי פרדו היה חביב מאוד לאורך כל האירוע. העביר את ההרצאות בצורה נעימה ובשפה שכל אחד יכול להבין

שוב תודה על אירוע מקסים (ורד)

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
לא הגעתי כי לא הייתה לי הזמנה.
מה אני למד מהאירוע ?
1. אפשר לאחר 20 דקות
2.אפשר להכניס בת זוג למרות, שנכתב שההזמנה ליחיד
3 משתלם להיות חוצפן.

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
שלום שוני
חבל מאוד שאלו המסקנות שלך מהאירוע כולו. שבחרת להגיב לשלילה בלבד ולשפוט אותי ללא לדעת את הרקע או לפחות להביע עניין

אני לא חייב לך דין וחשבון. בטח שלא אחרי תגובה בוטה שכזו. אך אם תרצה לשוחח באופן בלתי מתלהם, אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שלום שוני
חבל מאוד שאלו המסקנות שלך מהאירוע כולו. שבחרת להגיב לשלילה בלבד ולשפוט אותי ללא לדעת את הרקע או לפחות להביע עניין

אני לא חייב לך דין וחשבון. בטח שלא אחרי תגובה בוטה שכזו. אך אם תרצה לשוחח באופן בלתי מתלהם, אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית
אל תעלב ! מהכרות של שוני כל זה בצחוק ,הבחור זהב טהור ,ובטח שלא התכוון לפגוע בבחור צעיר ,ברוך הבא אלינו ,ובטח נכיר בהמשך.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
<נערך>
מהתמונות נראה שהרמקולים עם יחידות קרמיות.
הטוויטר ברמקול הוא יהלום או קרמי?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה לכולם!
היה יופי של אירוע, מלמד ומהנה, תדי בשפתו הנעימה והברורה הכניס אותנו אל רזי התעשייה והתכנון.
avilavi: אנחנו שמחים תמיד לקבל אנשים חדשים לתחום, רק אבקש ממך להבא לכבד את מה שאנחנו כותבים מראש, מספר המקומות מוגבל ולכן ישנם כללים ברורים. מי שלא מכבד את המקום, לא יקבל הזמנה לאירועים הבאים.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
היה מקסים,ותודה למארגנים.
תדי שנון וחביב,סיפר על ההתחלה.
הסאונד שבקע מהסט שהרכיב,מפורט מאוד,לא חריף,וגודל מפתיע שמילא את החדר.
היה לי נחמד לפגוש את נמר,ליאור,טומי,יובל וניר ועוד.
רציתי מאוד לשמוע את הפטיפון,אולם לצערי נאלצתי לעזוב מוקדם יותר,עקב בעיה שצצה עם הילדים.
תמשיכו במפגשים הללו,הם מועילים ומהנים.
בהצלחה לתדי,למארגנים.
איתן

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

ספרו על הרמקולים?

תודה, תומר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
רואים בתמונה שזה טוויטר קרמי ,יהלום נראה אחרת ,אם ראית פעם

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
הרמקולים הם תכנון שלי, עם יחידות קרמיות של Accuton. הן נבנו ע"י חבר שלי רון שחר נגר בחסד לאלפיון העליון... בשלב זה לא מדובר במוצר מסחרי אבל ניתן לבחון את הנושא בשנית במידה ויהיה עניין מוצק. רמקול כזה, בתצורה הזאת, דהיינו עבודת יד מעץ מייפל מלא לא יהיה זול, מעל עשרים אלף ש"ח.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שתי ההודעות האחרונות נמחקו מכאן, כל המריבות הללו לא מכבדות את מי שכתב אותן.
כל מי שרוצה להגיב עניינית לאירוע, מוזמן לעשות זאת, כל השאר לא כאן.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בשלב זה לא מדובר במוצר מסחרי אבל ניתן לבחון את הנושא בשנית במידה ויהיה עניין מוצק.

תודה רבה teddy.

האם חשבת ברצינות, לייצר מערכת מושלמת (חוץ מטרנספורט) כולל רמקולים, כמו ניים אודיו/MBL/בורמיסטר/Rega/ATC וכו'?

תומר

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
למעשה היום אנחנו כבר מייצרים הכל למעט רמקולים, כלומר DAC, פונו סטייג', מגברים (פרה, פאוור, ואינטגרטד) וגם כבלים. יש לנו אפילו אינטגרטד שמכיל DAC שמתפקד כמערכת מלאה ביחידה אחת all-in-one.

לגבי רמקולים, יש לנו את הידע לתכנן ולייצר, הנקודה היא ש 99.9% מהמכירות שלנו הן ליצוא והמכירה נעשית ישירות ללקוח, לא דרך חנויות. אני מעריך שמרבית האנשים ירצו להאזין לרמקול לפני רכישה, מה עוד שרמקול זה דבר כבד שלא ניתן לשלוח בדואר.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תקים אולם חדש שיהיה לתצוגה ולמשלוחים?

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור