גלקסי S5 – סמארטפון הדגל החדש של סמסונג במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סקירה נחמדה,
רק כמה הערות:
1. גם ב S4 יש ריחוף כמעט על כל טקסט
2. טביעת אצבע זה לא של סאמסונג ולא של אפל, כבר לפני שנים היה למוטורולה Atrix זיהוי כזה,
ובמחשבים ניידים של IBM (לפני שהפכו ללנובו) מלפני עשור (היה לי מחשב כזה)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה כל מה שיש לך להגיד על ה S5 - לא יכול להיות :)

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
סריקת אצבע היה בזמנו בהרבה מחשבים עסקיים , לא רק בלנובו .
סקירה יפה , השאלה אם להמתין ל LG G3 .

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא שאני מבין גדול אך ניראה לי שמבחינת עלות תועלת ה LG מנצח .אפילו הנקסוס 5(הוא עדיף על ה S4)תקנו אותי אם אני טועה.
סקירה יפה,נהנתי לקרוא.

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
סקירה נחמדה,
רק כמה הערות:
1. גם ב S4 יש ריחוף כמעט על כל טקסט
2. טביעת אצבע זה לא של סאמסונג ולא של אפל, כבר לפני שנים היה למוטורולה Atrix זיהוי כזה,
ובמחשבים ניידים של IBM (לפני שהפכו ללנובו) מלפני עשור (היה לי מחשב כזה)

אהלן arix,
תודה רבה.

1.אני יודע, רשמתי שהיא נשארה (משמע, מהדגם הקודם) : " ריחוף - אפשרות זו נשארה אך צומצמה במעט"
2.בטוח ששתיהן לא המציאו את טביעת האצבע ושלפנטגון נכנסים כך כבר עשרות שנים, אך עבור המשתמש הממוצע, אפשרות זו נכנסה לראשונה באייפון 5S ובסמסונג גלקסי S5. כפי שאתה יודע, ניסויים כושלים נשכחים במבחן ההיסטוריה (אפל ניסו מחשב כסף יד עוד הרבה לפני האייפון).

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
סריקת אצבע היה בזמנו בהרבה מחשבים עסקיים , לא רק בלנובו .
סקירה יפה , השאלה אם להמתין ל LG G3 .

היי hbs,
ה-G3 יכיל חומרה חזקה יותר בוודאות. אם אתה אוהב להחזיק את ה"מילה האחרונה" אצלך, שווה לחכות. מניח שהמחיר ההתחלתי גם יהיה יקר יותר.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
ב 4 אם מניחים את הטלפון על השולחן לא שומעים את הצלצול (אם הוא על הכי חלש)
כי הרמקול פשוט צמוד לשולחן. באג בעיצוב המוצר.
זה גם ב 5?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איתי הבעיה היא בדרך כלל בעת שימוש בכיסוי למכשיר, ללא כיסוי הבעיה ממש זניחה - לדעתי לפחות מהשימוש שלי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
גולן, אחת הטענות הגדולות שיש לי למסכי AMOLED זה שקשה מאוד לעבוד איתם באור שמש ישראלית - זה קיים גם S4, איך ה S5 בנושא זה?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
אז להסיר את הכיסוי לפני שאני מניח אותו על השולחן? :)
והמסך אכן קשה לצפייה ביום, לא ידעתי שזה בגלל האמולד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
http://www.dtown.co.il/forum/32163-טיפ-פשוט-להגברת-השמע-ברמקול-ב-s4.html

למסך AMOLED יש יתרונות ויש חסרונות - כל הזמן הוא משתפר בנושא עוצמת התאורה שלו, אבל עדיין באור שמש מסכי ה LCD טובים יותר ולדעתי עדיין נותנים צבעיים נכונים יותר (כלומר מסכי ה LCD הטובים מול מסכי ה AMOLED הטובים)

הנקודה שבבית (או במשרד) מסכי ה AMOLED מאוד מרשימים (גם בגלל שהם מציגים צבעים לא מדויקים :) ) וזה קורץ לרבים. למרות שכבר ב S4 סמסנוג הכניסה יכולת להצגת צבעים לפי תקן אדובי זה עדיין לא מציג צבעים נכונים.
אני מאמין שב S5 יש שיפור.

סמסונג אוהבת להציג צבעים מוגזמים בכל המוצרים שלהם, מצלמות, מסכי טלויזה וטלפונים היות וזה מושך את הקהל שרובו גם אומר שזה נראה לו יותר טוב - יכולת השינוי של נקודה זו שתלויה בכל מוצר ומוצר.

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא שאני מבין גדול אך ניראה לי שמבחינת עלות תועלת ה LG מנצח .אפילו הנקסוס 5(הוא עדיף על ה S4)תקנו אותי אם אני טועה.
סקירה יפה,נהנתי לקרוא.
אתה טועה,
מכשיר ללא תוספת זיכרון לא נחשב מכשיר מבחינתי, סתם מכשיר בשביל לדבר בטלפון ואולי קצת לגלוש...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אהלן arix,
תודה רבה.

1.אני יודע, רשמתי שהיא נשארה (משמע, מהדגם הקודם) : " ריחוף - אפשרות זו נשארה אך צומצמה במעט"
2.בטוח ששתיהן לא המציאו את טביעת האצבע ושלפנטגון נכנסים כך כבר עשרות שנים, אך עבור המשתמש הממוצע, אפשרות זו נכנסה לראשונה באייפון 5S ובסמסונג גלקסי S5. כפי שאתה יודע, ניסויים כושלים נשכחים במבחן ההיסטוריה (אפל ניסו מחשב כסף יד עוד הרבה לפני האייפון).
שהם לא המציאו זה ברור, אבל זה לא נכנס לראשונה באיפון, ממש לא, הופיע במוטורולה Artix (מכשיר מאוד פופולרי) כבר לפני 3 שנים, שנתיים לפני אפל,
אתה מוזמן לצפות בסרטון הזה:
[video=youtube;wbyxQb5oBJQ]http://www.youtube.com/watch?v=wbyxQb5oBJQ[/video]

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא צריך להסיר, מה שעשינו כמה חברה כאן, פשוט מדביקים משהו דק גומי או סיליקון 1-2 מ"מ ובי בכיסוי האחורי משני צידי הרמקול,
חוצמזה שיש כיסויים שיש 2 בליטות קטנות מצידי הרמקול המגביהים את המכשיר ב מ"מ ואז אין בעיה...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שהם לא המציאו זה ברור, אבל זה לא נכנס לראשונה באיפון, ממש לא, הופיע במוטורולה Artix כבר לפני 3 שנים, שנתיים לפני אפל,
אתה מוזמן לצפות בסרטון הזה:
[video=youtube;wbyxQb5oBJQ]http://www.youtube.com/watch?v=wbyxQb5oBJQ[/video]

ATRIX פשוט לא נכנס מספיק טוב לתודעה שלנו - הוא היה אמור להיות מכשיר שמקפיץ את מוטורולה חזרה על הסוס, אבל הוא לא הצליח לעשות זאת ורוב אנשים בכלל לא זוכרים שהיה מכישר כזה, כאמור למרות שהיו לו יתרונות כמו יכולת המדוברת.

על זה בדיוק גולן דיבר ונראה לי שלא הבנתם אותו

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
רק אנשי אפל לא זוכרים אותו, כי לא הכירו שיש גם מכשירי אנדרואיד :)
אני לא מאשים את גולן , כי שאפל הפיצו את המכשיר היו כאלו שהפיצו את השקר שהם ראשונים
להכניס את זה במכשיר סלולרי והרבה האמינו לשקר הזה,
בארץ המכשיר Artix היה מאוד נפוץ מכיוון שהוא שווק באורנג' , היו לי הרבה חברים שהיה להם את המכשיר הזה, מכשיר לא רע בכלל :)

נערך לאחרונה ב:

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
חברים, את הגלגל לא המציאה אפל וגם לא סמסונג, אבל עובדה שרק לאחר שהן שילבו את המנגנון במכשירים שלהן, התחילו לדבר על זה. אחרים ניסו והקדימו את זמנם, כנראה שכעת זה הבשיל והקרדיט בדרך כלל הולך למי שבאמת הצליח.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רק אנשי אפל לא זוכרים אותו, כי לא הכירו שיש גם מכשירי אנדרואיד :)
אני לא מאשים את גולן , כי שאפל הפיצו את המכשיר היו כאלו שהפיצו את השקר שהם ראשונים
להכניס את זה במכשיר סלולרי והרבה האמינו לשקר הזה,
בארץ המכשיר Artix היה מאוד נפוץ מכיוון שהוא שווק באורנג' , היו לי הרבה חברים שהיה להם את המכשיר הזה, מכשיר לא רע בכלל :)

באמת חבל לי על חברת מוטורולה שהייתה בעבר חברה מאוד רצינית בנושא הטלפונים וכעת היא ממש לא קיימת רק פריקים כמונו נזכור את החברה שלא לדבר על המכשירים שלה, אני מקווה שמצבה של נוקיה יהיה שונה

וברור שאתה מחפש לרדת על חברת אפל איפה שאתה רק יכול ואתה לא היחיד, אבל זה כבר ממש לא מפתיע :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור