קדם מגבר ModWright LS 36.5 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: קדם מגבר ModWright LS 36.5 במבחן

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
אחלה סקירה :בעד:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
סקירה מאוד מעניינת (ורד)

אני מפרגן לחברה הזו. בעבר שמעתי את השילוב של הקדם הישן שלהם (נדמה לי 9) יחד עם המגבר הגדול (נדמה לי 150) מחובר לזוג טיילים (לא יודע דגם, אבל רמקול לא ענק). נשמע טוב מאוד ואני זוכר שהיה שם שילוב מעניין של סאונד נעים, עדין ורך כאילו מצד אחד, יחד עם יכולת דינמית והתפרצות של כח מהצד השני. מבין על מה נמר כותב בעניין הבמה, זו באמת הייתה הגברה מצויינת. הם נהגו לשלב קדם שפופרות עם מגבר כוח טרנזיסטורי ובדכ' יצא להם טוב מאוד השילוב הזה.
אני גם זוכר שאחרי ששמעתי את ההגברה נכנסתי לאיזה פורום שבו כותב הבעלים של החברה, והופתעתי לקרוא שהוא מתייעץ עם חברי הפורום לגבי נקודות שונות בפיתוח המוצרים הבאים שלהם. היה שם ממש דיון עם חברי הפורום (לקוחות מן הסתם) במסגרתו הוא יזם שאלות לגבי התללבטויות שלו על מיקום הכפתור, פיצ'ר כזה או אחר וכו', והם הגיבו ואמרו את דעתם. בהיו כמה הודעות שהוא ממש כתב שקיבל את דעתם ואכן ביצע כמה שינויים ופרסם שם שרטוטים ובהמשך תמונות של המוצר לאחר השינויים שהתקבלו בעקבות ההערות. בקיצור גישה אמריקאית של התייחסות לצרכי הלקוח, בסוג של חברת בוטיק.

יש לי תחושה שמשום מה החברה הזו לא תפסה כל כך בארץ. קצת חבל.

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
סקירה מאוד מעניינת (ורד)

אני מפרגן לחברה הזו. בעבר שמעתי את השילוב של הקדם הישן שלהם (נדמה לי 9) יחד עם המגבר הגדול (נדמה לי 150) מחובר לזוג טיילים (לא יודע דגם, אבל רמקול לא ענק). נשמע טוב מאוד ואני זוכר שהיה שם שילוב מעניין של סאונד נעים, עדין ורך כאילו מצד אחד, יחד עם יכולת דינמית והתפרצות של כח מהצד השני. מבין על מה נמר כותב בעניין הבמה, זו באמת הייתה הגברה מצויינת. הם נהגו לשלב קדם שפופרות עם מגבר כוח טרנזיסטורי ובדכ' יצא להם טוב מאוד השילוב הזה.
אני גם זוכר שאחרי ששמעתי את ההגברה נכנסתי לאיזה פורום שבו כותב הבעלים של החברה, והופתעתי לקרוא שהוא מתייעץ עם חברי הפורום לגבי נקודות שונות בפיתוח המוצרים הבאים שלהם. היה שם ממש דיון עם חברי הפורום (לקוחות מן הסתם) במסגרתו הוא יזם שאלות לגבי התללבטויות שלו על מיקום הכפתור, פיצ'ר כזה או אחר וכו', והם הגיבו ואמרו את דעתם. בהיו כמה הודעות שהוא ממש כתב שקיבל את דעתם ואכן ביצע כמה שינויים ופרסם שם שרטוטים ובהמשך תמונות של המוצר לאחר השינויים שהתקבלו בעקבות ההערות. בקיצור גישה אמריקאית של התייחסות לצרכי הלקוח, בסוג של חברת בוטיק.

יש לי תחושה שמשום מה החברה הזו לא תפסה כל כך בארץ. קצת חבל.
:בעד:

cyrus

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
הבעלים, דן מודרייט, אכן איש חביב מאוד והוא עונה על כל שאלה בפורום או בדוא"ל.
הפורום הינו באתר http://www.audiocircle.com
בארה"ב הוא נוהג להקים דרך הפורום קבוצת האזנה לדגמים חדשים שהוא מתכנן. הוא שולח את המכשיר לחבר הראשון להתנסות. כל אחד ברשימה מעביר את המכשיר לבא בתור באמצעות שילוח. מטרתו לאסוף מכולם חוות דעת שהינה פתוחה לכולם לקריאה. אכן הוא משתף את הלקוחות שלו בעיצוב ותכנון דגמים..מדהים.
גילוי נאות - הסט שלי כולל קדם ומגבר של Modwright

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור