סקירה: רמקול מוניטור GoldenEar AON 3 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: רמקול מוניטור GoldenEar AON 3 במבחן

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
זה וופר אחד שפונה הצידה ? הוא פונה לצד הפנימי או החיצוני ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יחדה מכל צד. כלומר, שתי 8 אינטש בכל רמקול.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
התגעגעתי לסקירה טובה, כל הכבוד
אגב, זה נראה כמו רידאטור פאסיבי ולא כמו וופר

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
רמקולים יפים אבל לא זולים למוניטור. (אני בחיפוש אחר מניטור נחמד)

סקירה מעולה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יחדה מכל צד. כלומר, שתי 8 אינטש בכל רמקול.

נמר , אלו רדיאטורים פאסיביים:
The compact, 14" Tall Aon 3 Bookshelf Monitor (on left in photo to right, with grille sock removed) incorporates a 7", High-Definition, Multi-Vaned Phase Plug (MVPP™), cast-basket Mid-Bass Driver, coupled to two 8" Inertially-balanced side-mounted Low Frequency Radiators and the GoldenEar High-Velocity Folded Ribbon Tweeter (HVFR™).

סקירה יפה מאוד.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברור אורי. אבל עדיין, גם כיחידה פסיבית עדיין מדובר ביחידת 8 אינטש שמושפעת מהבס. היחידות הללו, מנגנות יחד עם היחידה המרכזית. והיא מנגנת, מנגנת ממש במיוחד מעצם הקרבה שלה ליחידה האקטיבית. לכן, אני מתייחס אליה כיחידה לכל דבר ועניין. יש כאלה שיקראו לזה "רדיאטור" בסוג של "התפלספות" ואני קורא לזה 2 וחצי way כמו שזה באמת. ואם זה כך, ובהתחשב בתיבה הקטנה שחולקת את אותו נפח עם שתי 8 אינטש, בקרבה פיסית כזו, היחידות הפסיביות מורגשות בקנה מידה מאשר אותן יחידות על פי 4 נפח.

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר
רדיאטור פאסיבי כשמו כן הוא {פאסיבי} ולכן זה לא 2.5 way כפי ש 2.5 way מוגדר.
אתה צודק ברעיון שתיבות תהודה כאילו כן מפיקות יותר באס מאשר כאילו הסגורות לגמרי ללא אלמנטים נעים וזה עקב נצילות מוגברת של האלמנט האקטיבי כאשר יש צלע יותר גמישה בתיבה ומגיבה {על אחת כמה וכמה כאשר יש זוג כמו ב AON 3}
ד.א הקירוב לא ממש משנה ובייחוד לא בתיבות קטנות.
חג שמח

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברור שזה לא באמת 2.5 way במובן של עוד יחידת פול ריינג'. אבל זה סוג של, פשוט בלי הקרוס.
מדוע? משום שעוד יחידה, גם אם היא בלי קרוס, היא גם מנגנת. ומכיוון שזה עוד "צינור" שאליו מובל הצליל בעקיפין, זה מאוד מאוד דומה רק לא מוגבר.

אפשר להגיד 2.5 way כאשר החצי הוא פסיבי.

לגבי הקרבה.
אוהו כמה שזה משנה. משנה כל כך שזה דרמטי. במיוחד אגב, בתיבות קטנות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חלה טעות במחיר המוצר עקב בלבול עם רמקול אחר שאני אמור לקבל לביקורת.
המחיר עודכן ל-5670 ש"ח.

עמכם הסליחה.

odedia

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
---

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר
בהינתן המחיר המעודכן והביקורת האוהדת שלך, נשמע כאילו מדובר ברמקול פנאמונלי יחסית למחירו?!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בהנתן המחיר המעודכן אני יכול להבין שבתקציב הזה קשה לייצר בס כמו שצריך. מאידך, המיד והגבוהים פשוט מעולים.
במילים אחרות, למרות שנוצרה אי הבנה ביני לבין גולן מערכות לגבי מחיר הדגם הזה, המסקנות מהביקורת לא משתנות. גם המחמאות וגם החסרונות. ומה לעשות, יש גם כאלה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור