קדם מגבר לפטיפון EAR 88PB במבחן - שרשור תגובות לכתבה

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
יום שלם ללא שום תגובה. קבל פרגון רחמים מפטיפונפיל לשעבר.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נמר, חסרה לי השוואה לקדמים אחרים שבדקת, מן הסתם גם זולים יותר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ההבדלים בין מגברי פונו זולים ליקרים הם במיוחד בנקיון ובדינמיות. זה כמובן משפיע על הפרטים והרזולוציה. מגברי פונו זולים נוטים לקומפרסיה, ברוב המקרים חסרים להם פרטים ודינמיות.

לעומת זאת, הפונו של קמבריג' אודיו, שהוא זול להחריד (500 או 600 ש"ח) הוא בין הבודדים שבאמת מצליח לספק איכות צליל ראויה במחיר ממש צנוע. לא מרגישים שזה פונו זול מאוד.

בנוסף. כאשר מדובר בפונו מנורתי, קשה מאוד להתחרות מולו.

בכתבה הזו הוספתי שיש כמה דברים שמאוד הזכירו לי את הפונו של איינשטיין שבחנתי כאן. האיינשטיין היה אומנם יותר שקט מה שהביא עוד פרטים ברקע. אבל ל-ear יש אנרגיה ואיזון שקשה מאוד לקבל. עוד מעט אעלה ביקורת על פונו יקר מאוד. יקר מה-ear משמעותית. נראה מה הוא יודע לעשות.

אבל בגדול. ה-ear 88 הוא הפונו הכי טוב ששמעתי עד היום. אך לא שמעתי הכל. אולי בעתיד, המצב ישתנה ומגבר פונו אחר ייקח את התואר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
במה הוא שונה מה- 834 למעט האריזה היפה?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מדובר בשני מכשירים שונים לחלוטין מבחינת מסלול האודיו, מבט קצר בפנים שלהם מבהיר זאת, אפילו מספר המנורות בהם שונה.

כמו כן, שנאי ה - MC ב - 88 ברמה גבוהה יותר. אלו אותם שנאים בדיוק הנמצאים ב - MC4 שהוא שנאי MC ה - STAND ALONE של EAR.

בנוסף, יש כמה תוספות נוחות כמו שליטה על הווליום ( ב - 834 זו אופציה בלבד), יציאות XLR, חיבור לשתי זרועות וכ"ו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
במה הוא שונה מה- 834 למעט האריזה היפה?

לגבי הצליל. מכיוון שאני מכיר את שני הדגמים אני מגיע לכמה מסקנות.

אופי הצליל המאוד נטרלי של ear קיים בשני הדגמים. מאידך, ב-88 הבס יותר רזולטיבי, מדויק ומהיר. הדינמיות של ה-834p מעולה, אבל הפונו הזה טוב ממנו ולא בנקודות. קח למשל דוגמא ביצרות קלאסיות המנוגנות על ידיד תזמורות גדולות. ה-834p מצליח להעביר דינמיות מעולה בעוצמה גבוהה אך בעוצמה נמוכה הבס קצת פחות טוב. לעומת זאת, ה-88 שומר על איזון טונאלי דומה בכל עוצמה. זה כמו "יכולת דחיפה" משופרת.

בנוסף ה-88 שקט ומפורט יותר. הוא אינו בהיר יותר אך עולה יותר גבוה. רמת הפרטים בתחום העליון ורמת השקט שמורה בדרך כלל למגברי פונו טרנזיסטורים ברמת קצה (כמו שלך למשל). כאן אומנם אתה לא מקבל את אותו השקט אך לא ממש רחוק מכך.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
למרות שפטיפון זה לא התחום שלי, עדיין סקירה כפית לקריאה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה.

אז אולי כדאי שזה יתחיל להיות התחום שלך.

ביום שישי אירוע אנלוגי נוסף אצל זיו. ממליץ להרשם.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תודה.

אז אולי כדאי שזה יתחיל להיות התחום שלך.

ביום שישי אירוע אנלוגי נוסף אצל זיו. ממליץ להרשם.

לפני אי אילו שנים, פטיפון היה אצלי מקור ההאזנה הראשי, מה שהרג אותו (אצלי) זה מה שהרג את התקליטור- נוחות.
היום כשאני חוזר מיום עבודה מעייף ונוחת על הספה, הדבר האחרון שבא לי זה להתעסק עם עיגול קטן כסוף, ובטח שלא עם עיגול שחור גדול.
המחשב הוא המלך החדש.
לא אתכחש לכך שמדי פעם זה מדגדג לי לחזור לויניל, אבל אני עדיין לא שם.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
" הדבר האחרון שבא לי זה להתעסק עם עיגול קטן כסוף, ובטח שלא עם עיגול שחור גדול. "
: -))
כן הא? צודק.
דא עקא, שכל מקור אחר, למעט פטיפון, הוא בארד.
אזי ההתעסקות הזו שווה לי.

שבוע טוב.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ההבדלים בין מגברי פונו זולים ליקרים הם במיוחד בנקיון ובדינמיות. זה כמובן משפיע על הפרטים והרזולוציה. מגברי פונו זולים נוטים לקומפרסיה, ברוב המקרים חסרים להם פרטים ודינמיות.

.
הנה שלמה קנה פונו זול וטוב ,שיש לו מלא דינמיות וניקיון ,אבל זה בגלל שלשלמה יש מזל וחברים
(lol):מרחף::אוהב-מאוד::אוהב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
" הדבר האחרון שבא לי זה להתעסק עם עיגול קטן כסוף, ובטח שלא עם עיגול שחור גדול. "
: -))
כן הא? צודק.
דא עקא, שכל מקור אחר, למעט פטיפון, הוא בארד.
אזי ההתעסקות הזו שווה לי.

שבוע טוב.

לפחות לפי סגנון הכתיבה אני אענה לך ב-ח' ו-ע'.

אני בטוח שאני צודק. המילה "בארד" שגורה רק מפיו של אחד שהיה אצל אחד שיודע גם מזה "זחוג" עם המבטא הנכון.

ובלי קשר, אני מסכים איתך לחלוטין.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
" אני בטוח שאני צודק. המילה "בארד" שגורה רק מפיו של אחד שהיה אצל אחד שיודע גם מזה "זחוג" עם המבטא הנכון. "
כן ולא.
פגעת בול, אך לאו דווקא בגין הבארד.
פה אצלנו, כל אחד מהג'מעה שיורד לעיר לשמוע קצת ג'ימג'ומים, יודע מזה בארד.
אפילו אם הוא ורשאי : -)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמע. כל הכבוד. לפחות בעניין הזחוג צדקתי.
ואני חשבתי כל הזמן שאני לבד במערכה. אני רואה שיש עוד תקווה.

ולגבי העיגול השחור. זו אכן התעסקות. אבל כשזה מתחיל לנגן, הייתי מוכן להתעסק גם יותר עבור הצלילים הללו.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הנה שלמה קנה פונו זול וטוב ,שיש לו מלא דינמיות וניקיון ,אבל זה בגלל שלשלמה יש מזל וחברים
(lol):מרחף::אוהב-מאוד::אוהב:

images.jpg

תמונות מצורפות

• images.jpg
    images.jpg
    KB 7.4 · צפיות: 678

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חמסה,חמסה,ואיך הוא נשמע :כל-הכבוד:
האמת שצריך לומר לשניצל תודה על העזרה וההכונה להשגת הפונו.
Asr Exlusive Basis
מכשיר מבית טוב.נישמע מצוין.נכון להיום הפטפ' שלי "קטן" לידו.

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
נחתתי לפני כמה שעות אחרי שבוע של חופשה ללא נייד, ללא לאפטופ, בלי אימיילים ובלי אינטרנט.
פחד אלוהים.
מצד שני, אחרי שבוע של סגפנות (אבל עם הרבה קלוריות), כייף לחזור ולקרוא כזו סקירה.
אני משוחד ידוע, יש לי מגבר וקומפקט של EAR ואת הצליל ו"המוזיקליות" של הברון הבריטי אני מתקשה למצוא במכשירים אחרים, בטח שלא באותה רמת מחיר. גם אם לא יצא לי עדיין לשמוע את הפונו המדובר, קל לי מאוד להזדהות עם התאורים של נמר.
סחתיין על עוד סקירה מהנה לקריאה. (ורד)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
האמת שצריך לומר לשניצל תודה על העזרה וההכונה להשגת הפונו.
Asr Exlusive Basis
מכשיר מבית טוב.נישמע מצוין.נכון להיום הפטפ' שלי "קטן" לידו.

את כל הדברים הכי טובים אתה לוקח -לבריאות
ותתחדש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור