QUE NQ 430 - מכשיר ניווט GPS עם דיבורית BT

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: QUE NQ 430 - מכשיר ניווט GPS עם דיבורית BT

א

אמנון

אורח
השוואה בין NOVOGO ו QUE 430

אני מתרשם מהכתבות ששני המכשירים שנסקרו QUE ו NOVOGO מגיעים מאותו בית יצירה מכל הבחינות ותוצאות הבדיקות שערכתם. אני מבין ששניהם אינם תומכים בטכנולוגיה TMC המתריע על עומסי תנוע וחישוב מסלול אלטרנטיבי שקיימת בכל העולם. לדעתי זה חיסרון שיש לציין בסקירה. גיליתי פרט נוסף חשוב - תקופות האחראיות והתמיכה הטכנית שמעניק היבואן שונים. אשמח לקבל התייחסותכם.
בתודה אמנון

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
המכשירים נסקרו לפני תקופת זמן שנושא ה TMC עוד לא עלה אז - כמו כן מחירי המוצרים ירדו מאז בעשרות אחוזים.
הסקירות שלנו הם לא משהוא שמשתנה כל הזמו כאשר יש שינוי בשוק (זה היה יכול להיות נחמד אבל בלתי אפשרי :) )

בקשר לנושא ה TMC נכון להיום אין ממש תוכנה שעושה זאת בארץ - נכון יש דיבורים והבטחות אבל יש עדיין ה TMC לא פעיל. בקשר למכשירים שסוקרו אף אחד מהם לא תומך ב TMC וצריך לבדוק את נושא המחירים מחדש (כאמור יש שינוי גדול וגם מכשירים חדשים בשוק שלא היו קימים אז)

א

אורח

אורח
מאמר לא מדוייק...של בעל נסיון במכשיר זה...

נתחיל בזה שבהחלט ניתן להתקשר מהמכשיר, דהיינו ניתן לחייג מהמכשיר ולא מהנייד.
אשר לתפס של המכשיר, הינו מאסיבי, חזק, ולא "נושר" כפי שציין, ובהחלט אין לו מראה של "פלסטי זול", נהפוך הוא, התפס והזרוע יציבים וללא כל תנודות בעת הנסיעה, בנוסף הזרוע מאפשרת את הכיוונים הבאים: למטה, למעלה, ימינה ושמאלה, דהיינו לכל הכיוונים.
לאחר שימוש במכשיר מזה שבוע, נראה לי כי הינו מתקדם בהשואה למכשירים רבים אחרים - לאלה שיש לידידי וחסרי, והינו במס' רמות מעליהן...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני שמח שאתה מרוצה מקניה שלך

א

אורח

אורח
NOVOGO=QUE ?

האם שניהם מיוצרים באותו מיפעל ?

דני1

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
NQ430 לא מצאתי בשום מקום מלבד בארצנו

מ ה בדיוק זה QUE האם זה לא מוצר סטנדרטי שניתן למצוא בכל מקום.
ב GOOGLE זה מופיע רק בישראל, מוזר לא?
מישהו יכול להבהיר את המקור?

א

אורח

אורח
שרות QUE
יש להביא בחשבון שהשרות הניתן ע"י ח.י תקשורת הוא גרוע ביותר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור