Valvet A3.5 MKII Class A Monoblocks במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: Valvet A3.5 MKII Class A Monoblocks במבחן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יפה מאוד ,מעניין וכתוב נפלא ,וקצר,בלי סופרלטיבים,אמיתי!!!!

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
סקירה יפה, מגרה.

לא מבין למה במגבר מעל הממוצע (ולא זול) היצרן מתקמצן על כבל חשמל איכותי. לא מבין.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה אלדר.

חומוס.
היצרנית האמריקאית "מנלי" כותבת בחוברת של המוצרים שלה את המשפט הבא: "לא סיפקנו לכם כבל חשמל יקר משום שברור לנו שתחליפו אותו".

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תענוג

לקרוא.
תודה:בעד:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אכן הסקירות של נמר קצרות אבל ממוקדות ומהנות לקריאה.
תענוג.:בעד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הקדם והמונובלוקים נימכרים ביחד בגירסה הנקראת "ולוטה"
index.jpg

תמונות מצורפות

• index.jpg
    index.jpg
    KB 7 · צפיות: 540

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה עופר.(ורד)

למדתי שככל שאתה יותר יעיל אתה צריך לכתוב פחות מילים בשביל להעביר את המסר.

אני באופן אישי פחות מתחבר לכתבות שהן הסיפור שאינו נגמר. בגלל שאני לא אוהב לקרוא כאלה, אני לא כותב כאלה.
בכלל, לכתוב כתבות ארוכות ומייגעות זה משעמם וברוב המקרים, רוב הכתבה אינה באמת קשורה לאיכות המוצר.

יצא לי לקרוא כתבות של 12,000 מילים. באופן אוטומטי שאני רואה שהכתבה ארוכה אני גולש ישר לסיכום. על מנת לגרום לקורא לקורא את הכתבה כולה עלייך להיות תמציתי אך לגרום לו לקורא את הכל. לכן, אני מתאמץ לצמצם במילים ועם זאת להתמקד רק בעיקר.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
נמר , תודה. צורת כתיבה מוצלחת סיכום מורחב ,שעושה חשק גם משום שנראה טוב וזה בטח משפר את איכות הסאונד. מלא מחמאות , אבל ניתן להבין שגם חסרונות יש, מסט ששואף לכיוון רפרנסים , כנראה ,כך הבנתי לפי המחיר הלא זול ( של כל הסט ). איך ההתרשמות שלך בהשוואה להגברות וסטים אחרים שאתה מכיר או שסקרת.מה יש קצת אקשן !

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
אכן סקירה מעמיקה

היי נמר נהניתי מהסקירה
מעמיקה ופרטנית,
שאלה,בסט אפ שלך חסר לי dac
היכן הוא מסתתר ?
בברכת חג שמח
ציון

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היי נמר נהניתי מהסקירה
מעמיקה ופרטנית,
שאלה,בסט אפ שלך חסר לי dac
היכן הוא מסתתר ?
בברכת חג שמח
ציון
לכל נגן יש ממיר!נכון,זה אופנתי היום ממיר חיצוני ,אבל יש נגנים בעלי ממירים ,ואפילו עם כניסות חיצוניות לא פחות טובים מ"עדר העגלים" שמזכרים כאן חדשות לבקרים,אז לשאלתך -הממיר של נמר נמצא בתוך הנגן שלו ,גם אצלי זה המצב.

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
לשניצל,
תודה וחג שמח לכולנו.

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
כל הכבוד על הסקירה קצר ולעניין

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
תודה לנמר על הסקירה הזו .

קצת אינפורמציה לגבי מגברי VALVET , מגברים אלה הם PURE CLASS A בשיטת PUSH-PULL , החברה משתמשת אך ורק ברכיבים מאוד איכותיים לבניית המוצרים שלה כגון נגדי VISHAY , כבלי MUNDORF , וטרזיסטורים של SANKEN מיפן בעל החברה לא מאמין בריבוי טרנזיסטורים ביציאה לכם לכל מגבר .

המגברים מספקים 50 WATT ב 8 אום לכל ערוץ ,נתון זה מאוד שמרני , יורד ל 2 אום בלי שום בעיה ומסוגל לעבוד עם רמקולים שקשים מבחינת עקבות וגם נצילות , לכל יחידה יש שנאי חזק יחסית של 350 WATT עם POWER BANK גדול של 132000 מיקרו פאראד כדי להתמודד עם מוזיקה טובענית בלי בעיה .
המגבר אכן CLASS A שמתחמם ומרגישים את החום בימי הקיץ ויכול להטפס ל60 מעות ומעלה וזה נבדק , הצלעות קירור לכל טרנזיסטור עושים עבודה מאוד טובה בלקרר את היחידות האלו וכמובן אפשר להשאיר את המגברים דלוקים בלי שום בעיה של כשל או אמינות .

קצת מידע באנגלית :

VALVET blocks A3.5 MKII NEW!

Power and competence
The VALVET A3.5 MKII mono-blocks are currently the most potent power amplifiers in our line-up and build on the strengths of the legendary A2 stereo amplifier. Again, long-term satisfaction, real value and reliability are key values. Those who own these power amplifiers can put any worries about amplification aside for a very long time! What the A3.5 conveys in terms of musical information is simply breathtaking! We encourage you to compare them to the top brands and then decide which delivery gives you the greater listening pleasure.

Performance and dynamic

The A3.5 amplifiers are extremely quick, controlled and powerful. They don't force themselves onto the music, but rather support its' flow and the listener's involvement. The A3.5 mono-blocks have an output of 90 watts per channel into 4 ohms (50 watts into 8 ohms). This is a very conservative measurement, as with all VALVET amplifiers. We believe that you will not feel the need for more power for a long time.

The A3.5 power amplifiers, as all other VALVET amplifiers, have an extremely stable power supply which gives them an excellent ability to deliver current, thus keeping even the most difficult speakers on the market on a tight leash. Like the A2 stereo amplifier, the A3.5 mono-blocks operate in Push-Pull Class A mode with just a single pair of transistors in the output stage. We believe that the common practice of employing several transistors in parallel required to produce a higher output is detrimental to the sound quality.

Sensational technology

For those interested in the technology: double the power of the A1r. A sealed and screened 350 VA torodial transformer and about 132,000 µF filtering (Mundorf finest!) per mono-block guarantee an extremely stable power supply even for the most demanding loads. No capacitor in the signal path of the amplifier (DC - 300 KHz), extremely short signal paths. The sound is dynamic, neutral, balanced, very musical, powerful with blackness and control in the bass, simply right. 'The power and the glory' - indeed!

http://www.highend-electronics.com/VALVET-A3.5-detail.html

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור