סמסונג גלקסי Note 2 – הצצה וטעימה ראשונה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סמסונג גלקסי Note 2 – הצצה וטעימה ראשונה

א

אורח

אורח
הבדל בין נוט 1 ל 2
ההבדל אמור להיות משמעותי מאוד -לפי ביקורות באתרים רבים באנגליה וצפיה בקטעי וידאו ביו טיוב
1. מסך הנוט הראשון בעייתי לצפיה באור יום כך גם הגלקסי 3 - מסך הנוט 2 משופר מאוד ובנוי בצורה אחרת המשפרת את ניראותו באור יום ( מערך שמזכיר RGB ולא פנטייל ) , גם הזכוכית אמורה לשקף פחות
2. איכות ועוצמת השמע בנוט הראשון גם בספיקר וגם באוזן מזכירות את הגלקסי S2 שאינו מהמצטיינים בתחום ואותי היא ממש מטרידה - איכות השמע בנוט 2 אמורה להיות עוצמתית מאוד ואיכותית הרבה יותר ולהזכיר לכולם הדבר הזה הוא קודם כל טלפון ( קראתי ביקורת שאומרת שצריך להחליש את האוזניה לחצי עוצמה כדי לא להחריש באוזן וגם הספיקר עוצמתי )
3. המעבד בנוט הראשון חלש יותר למרות שאני לא חושב שזה קריטריון מבחינתי , אפילו שהבנתי שהנוט הראשון חווה לא קירטועים מעצבנים שדרך אגב אני חווה עם הגלקסי S2 שלי ולדעתי בגלל ה ICS ששוב לדעתי היא מערכת בעייתית מאוד ומשום מה לא ראיתי התייחסות לכך בלא מעט ביקורות שאני קורא
4. מערכת ההפעלה היא הג'לי בין , ששוב לפי ביקורות היא חלקה ומהירה
5. רוחב המכשיר הוצר מעט על מנת להחזיק אותו בנוחות ביד וכן לתת לא יחס 9:16 שתואם ליותר תכני וידאו
6. עמידות המכשיר שופרה והמסך הוא גורילה 2
7. הסוללה מאוד חשוב - היא 3100 מילי אמפר בנוט 2 ( לעומת 2500 בנוט ) מכל היקורות שקראתי ניתן לסיים בקלילות יום עבודה בעומס מלא איתה - ממבחן סטנדרטי היא ביצעה ניגון וידאו במסך בחצי עוצמת תאורה במשך 12 שעות רצופות ויותר
8. לגבי זה אני לא בטוח אבל אני חושב כי המכשיר אמור לכלול קישוריות LTE שיתן כיסוי לאופציה עתידית לקליטה כזו בישראל
9. המצלמה שופרה והיא מהירה מאוד בנוט 2 וכוללת את החיישן האיכותי שב S3
10. בנוסף ה S PEN שופר וכך גם האפליקציות שלו ועוד שיפורים בתוכנות וממשקים נוספים
לסיכום הנוט 2 הוא גלקסי 3 משופר מכל הבחינות ונראה שסמסונג למדה את הבעיות בכל סדרת הגלקסי ושפרה אותם במכשיר הזה , לדעתי המכשיר הזה עדיף מכל הבחינות על הנוט הראשון ..
* המכשיר אינו ברשותי וכל המידע שציינתי לקוח מתוך שעות של חפירה באינטרנט באתרים באנגליה וביו טיוב ומקריאת וצפיית ביקורות בהם

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אורח תודה על התגובה המפורטת, נשמח לראותך כחבר באתר :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור