מחשב אנדרואיד על מקל לטלוויזיה - iSMRTV

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מחשב אנדרואיד על מקל לטלוויזיה - iSMRTV

א

אורח

אורח
פתרון לחסרונות

ליאור שלום,
המכשיר המצורף http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290762149820
נותן פתרון ל 2 החסרונות העיקריים שציינת: usb נפרד לחיבור דיסק קשיח ומעבד חזק יותר עם זיכרון גדול יותר שאמור לפתור את הבעיות בהרצת סרטי full hd.

האם יש בעיות שאתה מתרשם מהם במכשיר המדובר?
תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המחיר שאנחנו מציינים בסקירות הוא בדרך ממיר מחירון רשמי, כאשר מחיר "הרחוב" בחנויות יהיה זול יותר.
לגבי המוצר בקישור ל- EBAY, על פניו, נראה שהמפרט מתאים (והוא כולל גם שלט רחוק), אבל, כמו תמיד, יש צורך בבדיקה מעשית שלו.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אני משער שהמכשיר שקט לגמרי ? האם הוא מתחמם ?

A

amitkra

אורח
אני חושב שזה ממש טוב שיש כאלה דברים אבל לדעתי זה רחוק מלהיות מושלם עדיין

אז ככה לפי דעתי יש מגבלות כמו מעבד זכרון וכדומה אנדרואיד 4.0.4 קלה מאוד אבל השאלה היא עם זה באמת פיתרון לסטרימר אז אני אומר ימים יגידו ימים יגידו לא מזמן ראיתי שחילקו את זה מתנה עם מסכים בערוץ הקניות נישמע מגניב אבל זה הכלא יותר מיזה זות דעתי
למשל העיצוב של המקלדת למשל שאלתם מאיפה הוא מגיע אז אני יגיד לכם לאקסטרימר יש אותה מקלדת בדיוק אבל בדיוק אותה אחת אז מה זה אומר על החברה שעשתה את זה שהיא מעתיקה ממקומות אחרים לא מספיק יש לנו את זה כבר בעולם
שלנו חחחח

בקיצור נחמד פלוס לא יותר

הוא כמו שקרין מגריזו אומרת 2 דרקונים
שהיה לכם יום מקסים

א

אורח

אורח
מכשיר מדהים!
ליאור שלום,
המכשיר המצורף http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290762149820
נותן פתרון ל 2 החסרונות העיקריים שציינת: usb נפרד לחיבור דיסק קשיח ומעבד חזק יותר עם זיכרון גדול יותר שאמור לפתור את הבעיות בהרצת סרטי full hd.

האם יש בעיות שאתה מתרשם מהם במכשיר המדובר?
תודה

יש לי אותו,הוא מצויין ומנגן כל פורמט בצורה חלקה. אצלי הוא חדש הקופסא,עשיתי בו שימוש כמה ימים ולא נתקלתי בשום בעיה,הוא פשוט מפלצת קטנה וחמודה!

א

אורח

אורח
יש לי את הדונגל הנ"ל

ידוע למישהו איזה עוד מקלדת אלחוטית ניתן לחבר אלייו יש לי של מייקרוסופט וזה לא עובד
קבלתי אותו עם מיני מקלדת אלחוטית ברצוני לחבר מקלדת ועכבר אלחוטיים
יש למישהו איזה דגם של מקלדת ועבר אלחוטיים כן עובדים עם המכשיר הנ"ל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור