הושקו טלוויזיות פלזמה ומסכי LED LCD של פנסוניק 2012

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
יותר מדי דברים טובים באים השנה , איך אפשר לבחור ?

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
חבל , הם נראים טוב

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
כנס פנסוניק

הייתי היום ביום עיון על פנסוניק
אירוח של בית מלון :בעד:

חדר צפייה מרשים ומושקע מאוד :בעד:
מסכים מרשימים , הפתיע מסכים של פלזמה :בעד:
פשוט בחירה קשה מול LED

יותר מידיי משקיעים באלמנטים שלא נשתמש בהם
כמו אינטרנט למסך , איפון ( מי צריך שלט באייפון שיש 2 שלטים עם המסך ? )
וכל מיני גימיקים לא רלוונטים , תמיד נתקעים ומלאי באגים .
לכולנו יש מחשב שעושה את העבודה
להשקיע במסך יותר ולא בגימיקים .

בגדול חדות , תנועה טובה מאוד לא ראיתי מסך עם תנועה חלקה כל כך כמו פנסוניק :בעד:
צבעים טבעיים אבל לא מרשימים מידיי כמו של סמסונג , אולי שארפ
קונטראסט כתוב 1:6,000,000 טבעי , אנ מקווה עבורם שהסטרימינג הגביל
אחד מהמסכים שחייבים לראות לפני שקונים
ממליץ לכם לחבר מחשב אישי שלכם לראות תמונה לפני קנייה
3D לא הרשים
מאוד חשוב , האנושיות של אנשי פנסוניק מדהימה ! :בעד:
זה שווה הרבה , לפעמים זה עושה את ההבדל בין לקנות או לא .:בעד:

http://www.fudzilla.com/home/item/26986-connected-tvs-are-disconnected
בבריטניה רק 7% מחברים טלוויזיה לאינטרנט שזה אפסי
זה אומר משקיעים על אלמנטים שאף אחד לא משתמש !

אני לאור התערוכה שוקל לקנות פנסוניק ובמיוחד פלזמה

נערך לאחרונה ב:

Yuvalkohavi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היה תענוג להיות היום בהשקת המסכים אירוע לעניין, הפלסמות ישארו איתנו\איתי עוד זמן רב כך זה נראה(lol)
אשמח אם תוכלו להוסיף מחירי פלסמות בסדרות UT50 בגדלי 42 ו50:בעד:
תודה על הצהריים האלו כן יירבו
יובל

א

אם כל המחאות

אורח
תמחור המוצרים

התמחור של המסכים הוא בשמיים, הרבה מעבר לסכום בו הם צריכים להימכר, אין שום הצדקה למחירים המופקעים האלו, פשוט לקחו את המחיר של המסכים בארה"ב/אירופה ופשוט שילשו אותם, למה אתם שואלים ? פשוט... כי הם יכולים, ככה זה שאתה היבואן הרשמי היחידי בארץ, הגיע הזמן שאת הרגולציה שהחילו על חברות התקשורת, יחילו גם על כל יתר הגופים במדינה, ובכלל זה: רכבים, מוצרי מזון, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה וכו'.... הדרך עוד ארוכה אבל אולי בסופה נוכל סוף סוף לרכוש את ה- VT450 (שעתידה לצאת עוד 40 שנה) ב- 10K ולא ב- 30K

Yuvalkohavi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מי שמבין שהוא מבין,מבין שהוא לא שוקל לקנות פלסמה אלא איזה פלסמת פנסוניק לקנות...אני אחרי שלוש פלסמות כבר נוטף פיקסלים חדים וצבעים מהתצוגה היום ....
אה כן וקצת לאכול ת'לב:להלהלה: לגבי מחירים שלא נזכה להם :לב-שבור:......http://shop.panasonic.com/shop/viera-televisions-viera-3d-hdtvs
מ
צטער יורוקום המחירים שלכם כרגע ממש יקרים לדגמי הפרימיום ...(ברור ש 5 שנות אחריות מלאות פלוס כיול בבית הלקוח שווים אבל אנחנו פה לא ממש נצליח לממש 5 שנות אחריות היות והטכנולוגיה מתפוצצת עלינו בקצבים דו שנתיים)

א

אורח

אורח
YUV 4:4:4 30-bit

1,080p Pure Direct function transmits and outputs high-quality YUV 4:4:4 30-bit

מה זה YUV 4:4:4 30-bit
?

bronco

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
מעניין מה יהיה המחיר ליבוא אישי למסך סדרת VT50 לגודל 55/65"

bruck

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אם כי אני מסכים בהחלט עם הנאמר כאן מעלי:
"הגיע הזמן שאת הרגולציה שהחילו על חברות התקשורת, יחילו גם על כל יתר הגופים במדינה, ובכלל זה: רכבים, מוצרי מזון, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה וכו'..." .
הרי שמישהו שהיה בהשקה עשה חישוב מהיר כמה יעלה לו יבוא אישי של למשל ה- 65st50.
זה הגיע בערך ל- 15,000 שח, לא כולל הובלה, וכמובן ללא אחראיות 5 שנים.
לא יודע אם חישובו מדויק (נראה לי קצת מוזר ביחס למחירים הזולים שאני יודע בחו"ל) , אבל אם זה אכן כך אז 19,900 עם אפשרות להוזלה מסוימת בהמשך, עשוי להיות הגיוני (אם כי עדיין לא זול...).

א

אורח

אורח
ביקורת אחת לא ריאלית ולא נכונה לחלוטין

הלדים של פנסוניק מקבלים ביקורות רעות במיוחד
http://reviews.cnet.com/flat-panel-...505-6482_7-35118294.html?tag=results;prodInfo

אני עובד בחנות מתמחה בקולנוע ביתי ומסכי יוקרה מעל 18 שנים ואחרי שראיתי בהשקה של סמליין את הES8000 החדשה ומכיר מקרוב את הסוני 920 וראיתי גם את הטושיבה CEVO הם כולם ניראות רע ליד הWT50 של פנסוניק
זווית צפיה ללא תחרות מנגנון החלקת תמונה מדהים ומת שחור הכי גבוהה בלד בכלל וללא המצאות לא ריאליות כמו 4 צבעי יסוד בשארפ ו6 בסמסונג נתונים אילו לא קיימים בטבע ונראים רע במסכי הלד כמו כן כל המסכים עם זליגות אור זוועתיות ואין סוף מחלות ילדות שקיימים בלד לא קיימים בWT50 זה מסך פורץ דרך הפירסומת היחידה שלא משקרת היא של יורוקום באמת מי שמבין בוחר פנסוניק אני מציע לגאונים שרושמים ביקורת בפורומים לראות את המסכים אחד ליד השני ואז להבין את היתרון האדיר שיש לפנסוניק על כולם אני מזכיר אני בחנות פרטית בעל הבית שלי הוא לא יבואן כמו כל הרשתות בארץ אין לי שום אינטרס אלה מיקצועי ואמיתי מסכי הלד הטובים בעולם הם פנסוניק היתי גם בתערוכה בלס וגס ושם כל העמדות עמדו ריקות מלבד העמדה של פנסוניק שהיתה מלאה באנשים המסך הטוב ביותר בעולם הוא פלזמה 145 אינטש 4K של פנסוניק לא סמסונג לא אל גי ולא טושיבה ובטח שלא של שארפ שמפגרת עם טכנולוגיה מיושנת ומסכים עם תמונה כמו של סנסואי ופילוט מוטגי המדבקה הזולים

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
היית ב-ces וכל העמדות היו ריקות חוץ מפנסוניק ? הרגת אותי חחח (lol) איזה מוכרים הז\ויים יש לנו בארץ

א

אורח

אורח
ממש הזוי אני אולי היחיד שרושם את האמת

תקרא קצת כתבות על CES 2012 ותבין שכל העולם ציפה לראות לדים גדולים מפנסוניק כי ה42E30 היה המסך הטוב ביותר בקטגורית מחיר שלו וכל לקוח שבחן אותו בחנות ציין שאם היה ב55 היה קונה בלי לחשוב אם לא ראיתה בעיין את המסך על תדבר כי החוסר ידע שלך זה מה שהזוי אני נותן לכל לקוח ליבחון את המסכים בתנאים שווים תקבל שלט ליד ותכוון כמו שאתה אוהב ובכל מצב הבחירה היא אם לא כלכלית אז פנסוניק כי המסכים לא הכי זולים
אז ידידי לפני שאתה מגיב תבדוק את עצמך ותקרא CE MAGAZINE ותראה מה קרה לטופ 20 בעולם ב2011 סמסונג מקום ראשון ב2012 פנסוניק ראשון ופיליפס מקום עשר אל תאמין לכל קישקוש באינטרנט יש מקומות אמינים ויש לא.

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
השפה שלך היא שפה אגרסיבית של מוכרים שנשמעת לא אמין .
ב- ces לפי כל הכתבות והסרטים , הביתנים של סמסונג ו- lg היו מפוצצים באנשים , אז אם אתה כותב שהם היו ריקים , זה מראה על האמינות שלך באופן כללי .
סמסונג מקום ראשון בעולם ופנסוניק בכלל לא מדגדגת אותה , אם יש לך מסמך אמין שמראה את ההפך אז תציג אותו , אחרת אל תזרוק סתם מילים בלי כיסוי .

א

אורח

אורח
סמסונג אכן מקום ראשון ב2011
למרות שב-2012 הדברים שונים במקצת וסמסונג עדיין מהמובילים וירדו למספר 2
יש פורום שנקרה CE MAGAZINE והטופ 20 נראה שונה השנה פנסוניק ראשון סמסונג שני
סוני שלישי אל גי רביעי והייסנס חמישי ולכל דיבור שתשמע ממני יש הוכחה אני לא מדבר באויר
אז תנסה להבדיל בין הרצון או הדימיון האישי שלך למציאות אולי תגיד שפיליפס במקום הראשון
ולא ירדו למקום 10 בגלל שב2012 חברה מהונקונג בשם TPV חברת OEM מיצרת ומפתחת את כל מסכי פיליפס
וימשיכו לשאת את השם פיליפס אז כמוצר מדבקה ירד לתחתית הטבלה מה שלא היה בשנה שעברה

א

אורח

אורח
בבקשה יותר הוכחה מכתבה ב-CE-PRO עיתון אמריקאי
Panasonic LED TV
Panasonic expanded its LED LCD line to include bigger sizes (up to 55 inches) and even passive polarized 3D technology (in the ET5 series). All of the new models include smart TV features.

Best TVs at CES 2012

This image has been viewed 2250 times

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
בטקסט שהבאת באנגלית כתוב בסך הכל שפנסוניק מרחיבה את מבחר הדגמים שלה ומוסיפה השנה גודל 55 שקיים כבר כמה שנים בחברות האחרות . לא הבנתי מה זה אמור להוכיח ?

א

אורח

אורח
best tv's in ces 2012

בעיברית הטלוויזיות הטובות ביותר בCES 2012
הבנת הניקרא זה גם עם תמונה אבל האתר לא מאפשר להראות
יש שם תמונה של המסך עם תווית שכתוב באנגלית
BEST IN CES 2012
אני לא צריך להצדיק אני לא בעלים של פנסוניק אבל בשבוע הבה הן יהיו בתצוגות בחנויות
תבוא לראות בחנות הקרובה אליך הביתה ותראה שמה שאמרתי נכון ואם מתאפשר לא בשקם אלקטריק או סנסור
כי הן בבעלות אלקטרה ושם רק פיליפס מקבל כבל HDMI וכל השאר קומפוננט בתור עובד שקם לשעבר מקבלים
200 שח בונוס על כל מכירת פיליפס בכל חנות אחרת תוכל להבין את המהפך שבמסכים אילו

bruck

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
"לא בשקם אלקטריק או סנסור
כי הן בבעלות אלקטרה ושם רק פיליפס מקבל כבל HDMI וכל השאר קומפוננט בתור עובד שקם לשעבר מקבלים
200 שח בונוס על כל מכירת פיליפס" .

וואלה, יש בזה משהו.
עכשיו אני מבין למה הפיליפס הייתה תמיד מותקנת אצלם בנפרד ומבחינתם היא הטובה ביותר (מה שאולי היה נכון לשעתו).
אותי הדיון כאן מעניין פחות, כי אני בקטע של פלזמה.(כנראה פנסוניק מהחדשות... ).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור