רמקול דינמי שטוח חדש של מרטין לוגן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: רמקול דינמי שטוח חדש של מרטין לוגן

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לא השתכנעתי...
אולי אני old fasion אבל רמקול צריך תיבת תהודה, נקודה.

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18

ערב טוב נמר
תודה על פרסום המידע.
המחיר בארץ יהיה מחיר ארה"ב + מיסים ומע"מ + 1.340$.שזה זול יותר מהמחיר באנגליה.
נא ראו תמונות נוספות בקישור

ולגיא, אכן התיבה נראית קטנה יחסית לגודל הוופרים שיש בה זאת לפי העקרונות הידועים בנושא אך קח בחשבון שהחברה פיתחה מעגלים מיוחדים במפצל התדרים המשפרים במשהו את הביצועים בתחום הנמוך ובנוסף הרמקולים האלו אמורים לעבוד בסטאפ של 5.1 כלומר בתוספת סאב או בסטריאו והסאב יחובר ב-SPEAKER LEVEL כמו שיש ב-DYNAMO 300 של מרטין לוגן
במהלך מרץ יגיעו הדגמים החדשים של החברה ונוכל לשמוע ולסקור אותם לידע של כולם.
בברכה

http://www.flickr.com/photos/martinlogan/sets/

נערך לאחרונה ב:

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
לא השתכנעתי...
אולי אני old fasion אבל רמקול צריך תיבת תהודה, נקודה.

הפוך גוטה הפוך. לכלי נגינה יש תיבות תהודה, לרמקולים יש תיבת בליעה. הגל האחורי שהרמקול מייצר צריך להבלע בתיבה ולא להדהד, נפח האויר בתוך התיבה משמש לשיכוך כמו קפיץ ומסה. לרמקולים שונים יש דרישות שונות לנפח תיבה. ניתן לבנות רמקולים הדורשים נפח קטן ועדיין יורדים נמוך יחסית. יש קונפיגורציה של רמקולים ללא תיבה בכלל, ראה ערך OPEN BAFFLE

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
רמקול לא צריך תיבה - 2
(ורד)
R
Jamo-R909.jpg

תמונות מצורפות

• Jamo-R909.jpg
    Jamo-R909.jpg
    KB 77.8 · צפיות: 526

חלפון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי.... אז ככה,
בדיילי של כמה שנים מיום פרסום הכתבה - אני מעלה פה שאלה, ומקווה, בלשון המעטה, שתגובה תגיע.
בקצרה,
בימים אלה הבית עובר, ברוך השם, שיפוץ נרחב.
בסלון - שמבחינתי זה החלק המרכזי, מתקנים כיום סט פוקל סיב, וסנטר פוקל cc700, סאב סרווין ווגה ורסיבר ימאהה avr581.
אני לא שבע רצון, משהו פה חסר. משהו לא נשמע טוב. משהו לא נעים לאוזן.
מכל מקום - המערכת הנ"ל אינה רלוונטי שכן היא עתידה לרדת מקירות הבית לאור חוסר התאמת נראותה לעיצוב העתידי.
ביקרתי במספר חנויות, המתמחות בתחום האודיו וידאו, ובחנות שאיתה אני צפוי להתקדם - הוצע לי לרכוש זוג martin logan slm שישמשו כ lr Speakers ו- martin logan slm xl שישמש כסנטר.
טרם נסגרנו על הרמקולים האחוריים, הרסיבר צפוי להיות אינטגרה 4.2 והסאב sunfire hrs10.
לדאבוני לא יצא לשמוע הרמקולים, ביקורות אין עליהם ממש, וכל שמצאתי לאחר חיפושים של שעות על גבי שעות הן חוות דעת של משתמשים - שפה אחד דיי מרוצים.
למען ההגינות - אני קצת אובד עצות - ובאמת זקוק להכוונה, עזרה, ייעוץ - שאינו מונע מאינטרס מכירתי.
הייתי שמח לקבל חוות דעת אובייקטיבית על ה martinlogan.
אז - אם מישהו יכול להניח פה את דעתו - אשמח.
תודה מראש
וחג שמח

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
חלפון- אל תקנה בלי לשמוע את המערכת (כולה) שאתה עתיד לקנות/הציעו לך.
לגבי "המשתמשים הדי מרוצים" שאינך מכיר, הם יכולים להיות טוקבקיסטים "מטעם" בשכר או רובוטים...
אסור לסמוך על זה בשום אופן.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
היו לי מרטין לוגן, יש דברים שבהם הם מדהימים (במה) ואחרים פחות (נמוכים) צריך להקשיב ולהחליט לעצמך אם אתה אוהב את מה שאתה שומע. אבל אחד הדברים שדי עיצבנו אותי וצריך לקחת בחשבון הוא שכל רמקול כזה חייב כבל שמתחבר לשקע חשמל חוץ מכבל הרמקול שיוצא מהמגבר.

חלפון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
חלפון- אל תקנה בלי לשמוע את המערכת (כולה) שאתה עתיד לקנות/הציעו לך.
לגבי "המשתמשים הדי מרוצים" שאינך מכיר, הם יכולים להיות טוקבקיסטים "מטעם" בשכר או רובוטים...
אסור לסמוך על זה בשום אופן.
הי איתי.
תודה רבה על התשובה.
אני מסכים ומאמץ גישתך. אכן טרם שמעתי הרמקולים, ומרוב ששמעתי אחרי - אני כבר די מבולבל.
ולכן כשאמרתי אובד עצות - התכוונתי לכך.
חיפשתי רשמים על הרמקולים שהוצעו לי וטרם הושמעו.
האם נתקלת בהם? במידה וכן מה התרשמותך.
אגב, מה אתה היית ממליץ לבדוק לצורך הרכבת מערכת קולנוע ביתית בתקציב שנע סביב 25,000 ₪-שצפויה לשמש הן לסרטים והן למוסיקה, בחלל של כ 25 מ"ר —5*5.
העדיפויות - רמקולים תלויים" וחתיכים" שמפיקים - בעזרת סאב מתאים - סאונד צלול, עמוק ונעים לאוזן, ובד בבד שיחתכו את האוויר.
באמת שבא לי ליהנות מהסרטים שאני אוהב כל כך לראות.

נערך לאחרונה ב:

חלפון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היו לי מרטין לוגן, יש דברים שבהם הם מדהימים (במה) ואחרים פחות (נמוכים) צריך להקשיב ולהחליט לעצמך אם אתה אוהב את מה שאתה שומע. אבל אחד הדברים שדי עיצבנו אותי וצריך לקחת בחשבון הוא שכל רמקול כזה חייב כבל שמתחבר לשקע חשמל חוץ מכבל הרמקול שיוצא מהמגבר.
היי.
תודה רבה על התשובה.
אני מתאר לעצמי שהיו לך מרטין לוגן קצת יותר רציניים מה- slm או מה- slm xl.
אלה לא דורשים חיבור לחשמל והם מתחברים ישירות לרסיבר.
לגבי הנמוכים - הסאב אמור לעשות את העבודה, תקן אותי אם אני טועה. ובסאב אני לא מתכוון לחסוך. וכך גם לא ברסיבר וברמקולים.
מערכת כזו צפויה ל"שכב על הקיר" לפחות שמונה שנים - ולכן אני מאמין שהשקעה עכשיו תניב הנאה של מספר שנים לפחות.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
היי.
תודה רבה על התשובה.
אני מתאר לעצמי שהיו לך מרטין לוגן קצת יותר רציניים מה- slm או מה- slm xl.
אלה לא דורשים חיבור לחשמל והם מתחברים ישירות לרסיבר.
לגבי הנמוכים - הסאב אמור לעשות את העבודה, תקן אותי אם אני טועה. ובסאב אני לא מתכוון לחסוך. וכך גם לא ברסיבר וברמקולים.
מערכת כזו צפויה ל"שכב על הקיר" לפחות שמונה שנים - ולכן אני מאמין שהשקעה עכשיו תניב הנאה של מספר שנים לפחות.
מצטער על ההטעיה, לא בדקתי איזה דגם מרטין לוגן אתה מתכוון ובראש שלי היה רמקול אלקטרוסטטי. את הרמקול שהציעו לך אני לא מכיר אבל מצטרף למה שכבר נאמר, תקשיב למערכת בעצמך! בהצלחה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור