מותו של האזרח התמים

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מותו של האזרח התמים

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
...ושחכת משהו משקשור לתחביב שלנו כאן: אמרו לנו לחסוך בחשמל כי אין מספיק.חסכנו.קיבלנו: העלאת מחירים וב 2011 ועוד אחת בחשבון הבא...

מנחם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
צודק, בטח יש עוד נקודות ששכחתי

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
צודק, בטח יש עוד נקודות ששכחתי
מן הסתם אבל זה פורום בנושאים קצת אחרים...וממש לא בא לי לבדוק באילו נסיבות לוחצים על כפתור ההשהייה.

אבל פטור בלא כלום,אי אפשר: אם נשווה את עצמינו,בנושאי הצרכנות שפה בפורומים,למקבילים שלנו בעולם המערבי נגלה שאנחנו עובדים הרבה יותר שעות/ימים/חודשים לרכישת אותו ציוד בדיוק רק כדי לממן את המסים העקיפים שבמוצרים - ונזכיר שהרכישות האלה,גם הן,מהשכר הפנוי שלנו קרי אחרי תשלום מס הכנסה וביטוח לאומי. נטל המיסים פה הוא בלתי נסבל שלא לדבר על סבך המיסים והשמות שלהם....

למען הסר ספק: אני ידע שמחיר המוצרים הוא העלות בחו"ל כפול שער דולר ופלוס מיסים מקומיים זה בכלל לא חשוב. עבור גבינת קוטג'כמו גם מסך טלויזיה,כמו גם מכונית ועוד אנחנו עובדים יותר שעות/ימים/חודשים מעמיתינו מעבר לים - גם,אך לא רק, בגלל נטל המיסים על הכנסה הפנויה.

אפילו שקר בחוץ-אל תתרחצו כי אין חשמל לכולם - צריך לחסוך .... :(

מכל מקום הכתבה שלך מאוד יפה וכתובה בטעם טוב. אני מקווה שיהיה מי שיפיק את המסקנות הן לגבי המשך המאבק (צפוי כשמזג האוויר קצת יתחמם) והן בקלפי - גם זה כבר לא רחוק.

HIH
ותבוא על הברכה,

מנחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור