ביקורת רמקולים: ASW Genius 310 – דור חדש ומשודרג

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נמר - אפשר סיכום קצרצר לגבי איך רמקולים אלה משתווים ביחס לפיאג'ה שסקרת? תודה

Hai18

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יצא לי לשמוע את הרמקולים האלה אצלי בבית ומסכים עם הביקורת,
הם מאוד מפורטים, טבעיים וורסטיליים. קולות וכלים אקוסטים נשמעים מדהים,
מאוד נהנתי לשמוע מוזיקה שהם היו אצלי. רמקולים ממזרים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר - אפשר סיכום קצרצר לגבי איך רמקולים אלה משתווים ביחס לפיאג'ה שסקרת? תודה

יש בניהם סוג של מלחמה.

הפיאגה מדויקים יותר, אפשר להגיד אודיופילים יותר. מאוזנים לכיוון שניטרלי קריר, יש להם יתרון בפירוט ובמהירות.
ה-asw מציגים בס עמוק יותר, מאוזנים לכיוון הניטרלי חמים, התחום הגבוה רך ונעים יותר (למרות שניתן לרכך גם את הפיאגה בקלות).

בגדול, שניהם לא ממש מתחרים אם כי שונים אחד מהשני. יש סיכוי יותר מסביר שמי שיתפעל מהפיאגה לא ממש יתפעל מה-asw וההיפך. כלומר, נשמעים שונה וכל אחד עם היתרונות הסונים שלו.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
את הפיאג'ה שמעתי בתערוכה ומאד התרשמתי. אבל הם לא עולים פי שניים מה ASW ?

mark1009

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לנמר לוי שלום!

הכתבה יפה עניינית וממצה את עצמה בצורה יפה כה לחי !
אני אישית מחזיק את הדרביירים של היחידות האלה אצלי בקירוב לשנה החברה של היחידות היא VIFA דנמרק , לפני שנה הרכבתי אותם על תיבות מוכנות שקניתי בארט סטודיו , מדובר על תיבות מדף , היות ואין לי נגר שיעשה את בנית התיבה במחיר סביר אני נאלץ להשתמש מין המוכן כמובן על פי פרמטרים של תוכנית ביצוע , אלה יחידות המיד באס מעניינות בעלות טכנולוגיה שונה מהרגילות , המיד דגם VIFA NE180W-04 הטוויטר דגם 04 VIFA NEVTA- אלומיניום . כמובן שהזמנת היחידות מחול , רכיבי המפצל התדרים , ותיבות המדף להרכבת כול המכלול של עשייה עצמית לא מגיע לסכום של 13000 ש''ח !
התימחור לפעמים של רמקול יצרן מוכן , קצת בעייתי ויקר !

אני לא גאון עם מחשבים אחרת הייתי מצרף תוכניות בניה של הרמקולים ושירטוט של מפצל תדרים TWO WAY ,
2-3.jpg

mark1009

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
המשך להסבר הקודם ניתן לרשום את PCA M6 NE במנוע חיפוש ולמצוא את הדרוש לבנייה עצמית , תוכנית תיבה מפצל תדרים ואת היחידות הדרושות , למי שמעוניין לדעת !

mark1009

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
התיבות ששימשו אותי להרכבה של היחידות הנ''ל נקראות TLA GRNDEE ואני מצטער על טעות בשם היבואן , הרמקולים נרכשו אצל טק טופ במחיר של 650 ש''ח לזוג , עברו אצלי חיזוק בתיבה וריפוד אקוסטי תואם , החלפת קונקטורים למחברי רמקול בצד האחורי , והחלפת צינור הבאס רפלקס האחורי , באופן ידני הגדלת הפתח להרכבת היחידות המיד באס בקוטר של שש וחצי אינטש , שיתאימו לתיבה !

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מכיר היטב את התיבות של tla. יופי של תיבות.

מכיוון שאני עוסק במערכות הגברה מיקצועיות אני מחזיק ב-tla כמוניטורים.

היחידות הללו אכן ניפלאות והחוכמה היא, ברמקול הזה, הוא שילוב התיבה הקרוס והיחידות.
הרמקולים הללו עושים כבוד ליחידות האלה בכל שמה שאחרי היחידות מתוכנן היטב.

לגבי הפרוייקט שלך.
אשמח אם תפתח פוסט חדש בנושא ותספר קצת יותר על הפרוייקט. אשמח גם לעשות כתבה בעניין (כתבתי כבר על שני פרוייקטים כאלה ונהנתי מאוד).

mark1009

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לנמר שלום !
וכמובן שלום לככל הקוראים ,
עם כל הרצון שלי לשתף את הקוראים בשלבי הבנייה ועשייה כולל שירטוטים ודברי הסבר , זו בדיוק הבעיה שלי קשה עם נושא המיחשוב ,אני לא יודע מבחינת מחשב איך לעשות פוסט איך מעלים תמונות לאתר , לא גדלתי על מחשב ,

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
שלום נמר!
קראתי בעיון את הסקירה,והתענינתי בשיר של yello שאיתו בחנת את הרמקולים.
תוך כדי חיפוש ביוטיוב מצאתי אלבום שלהם די חדש שנשמע מצוין.
אחד הדברים המענינים בסקירות זה להיחשף לקטעים חדשים שלא מוכרים לי
למרות שבמקרה הזה, yello כן מוכרים לי .
האלבום נקרא - TOUCH YELLO
ומצורף סרטון בשם out of dawn מתוכו.
ותודה על הסקירה.
[video=youtube;vh4MbJ2vV6c]http://www.youtube.com/watch?v=vh4MbJ2vV6c&feature=related[/video]

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שלום נמר!
קראתי בעיון את הסקירה,והתענינתי בשיר של yello שאיתו בחנת את הרמקולים.
תוך כדי חיפוש ביוטיוב מצאתי אלבום שלהם די חדש שנשמע מצוין.
אחד הדברים המענינים בסקירות זה להיחשף לקטעים חדשים שלא מוכרים לי
למרות שבמקרה הזה, yello כן מוכרים לי .
האלבום נקרא - TOUCH YELLO
ומצורף סרטון בשם out of dawn מתוכו.
ותודה על הסקירה.
[video=youtube;vh4MbJ2vV6c]http://www.youtube.com/watch?v=vh4MbJ2vV6c&feature=related[/video]

לא הבנתי מה בדיוק מענין אותך ....?;)
ידידי הטוב יעקב .הסרטון ?הבחורות?המוזיקה בטוח לא.:מאזין:
לטעמי האומנות שבסירטון עולה על המוזיקה.(באמת יפה)

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
לא הבנתי מה בדיוק מענין אותך ....?;)
ידידי הטוב יעקב .הסרטון ?הבחורות?המוזיקה בטוח לא.:מאזין:
לטעמי האומנות שבסירטון עולה על המוזיקה.(באמת יפה)

שלמה היקר
התשובה היא - גם וגם וגם......

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יעקוב.

תודה על ההמלצה. אני פחות מתחבר לחדשים שלהם. משהו שם מפוספס לטעמי.

הבחורות, בהחלט סימפטיות.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
שלום נמר
האם הרמקול יכול להתאים לאנטם 225?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוודאי.
אבל מומלץ לשמוע.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
תודה.
המשימה הזאת של התאמת רמקולים לא פשוטה עבורי. יש מעט מאוד חנויות בהם יש המגבר ולאחרות צריך לסחוב את הבהמה כמו סבל טיבטי. שמעתי עד עכשיו יחד עם האנטם כל מיני: קצת פרדיים קצת דלי איקון שש, בי אנ דבליו cm 8 וכמה מדפיים. בנתיים הרמקול היחיד שבאמת זקף את אוזני היה גמד לבן מנס ציונה המורל אוקטב סיגניצר המדפי (היתכן?). הדיסאוננס בין הגודל (הקוטן) לבין הצליל פשוט בלבל אותי. אני צריך כיוונים סביב תקציב של 12 כדי לא להשחית זמן. למשל ביד 2 מתפרסם tannoy eyris dc3 שבתחושת הבטן מדגדג לי , אבל אין לי שום כלי לניפוי ראשוני . אגב אאני שמח שהרוחות בפורום התמתנו, זה אפשר לי להרים שוב את ראשי מהמקלדת.
כל טוב ותודה. טל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו עבודה לכל דבר...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה מוזמן לפתוח פוסט בנושא שלך. כך נוכל להתמקד בשאלות שלך וכך תוכל לקבל המלצות טובות.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
תודה.
המשימה הזאת של התאמת רמקולים לא פשוטה עבורי. יש מעט מאוד חנויות בהם יש המגבר ולאחרות צריך לסחוב את הבהמה כמו סבל טיבטי. שמעתי עד עכשיו יחד עם האנטם כל מיני: קצת פרדיים קצת דלי איקון שש, בי אנ דבליו cm 8 וכמה מדפיים. בנתיים הרמקול היחיד שבאמת זקף את אוזני היה גמד לבן מנס ציונה המורל אוקטב סיגניצר המדפי (היתכן?). הדיסאוננס בין הגודל (הקוטן) לבין הצליל פשוט בלבל אותי. אני צריך כיוונים סביב תקציב של 12 כדי לא להשחית זמן. למשל ביד 2 מתפרסם tannoy eyris dc3 שבתחושת הבטן מדגדג לי , אבל אין לי שום כלי לניפוי ראשוני . אגב אאני שמח שהרוחות בפורום התמתנו, זה אפשר לי להרים שוב את ראשי מהמקלדת.
כל טוב ותודה. טל
המורל אכן רמקול מעולה. אאל"ט אתה יכול לשמוע אותו בשילוב עם האנת'ם באניגמה בחיפה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור