iTV: מוות בעריסה לטלוויזיה של אפל

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: iTV: מוות בעריסה לטלוויזיה של אפל

א

אורח

אורח
כתבה על כלום מבוססת על כלום

בלי שום ידע מוקדם ובלי שום פרטים אמיתיים, מפורסמת כתבה עם קצת נתונים על מוצרים קיימים נכון להיום, ומתיימרת לנבא עתיד של מוצר לא ידוע, וגרוע מכך, היא העובדה שכותרת המאמר מסיגה מסקנה.

זה קצת מזכיר צהובונים שמריצים כותרות בשביל רייטינג וחבל כי האתר הזה היה עד היום אחד היחידים שעסק בניתוח מקצועי אמיתי ומבוסס.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לצערי מערכת ה PR המדהימה של אפל תדאג שבכל תוכנית טלויזיה של ג'ימי קימל, אלן, וכו... יראו כל מיני שטויות דווקא על המסך הזה שישב לו לידם כל הזמן, לכל כוכב NBA יהיה כזה בבית, וככה גם בכל סיטקום יהיה כזה.

ככתמיד, מוצרי אפל התבססו על 50% איכות ו50% PR.

לא סתם המחירים מפוצצים, מישהו צריך לשלם על כל ה FREEBEES של המפורסמים והידוענים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
יהיה להם קשה (מאוד) לרשום את השם באנגליה

RAINZ

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אחלה כתבה ניצן.
אני חושב שהמסקנה שלך צודקת, כי בסופו של דבר, ללא יתרון משמעותי -
זו תהיה טעות בעבור אפל להיכנס לשוק הזה אשר היא אינה יכולה לשלוט בו
כפי שהיא רגילה לעשות בשאר המקרים (אני מדבר על האופן שבו חברות הסלולר
והמוזיקה די נכנעו לאפל עם התנגדות מינימלית כאשר זו הציעה את שירותיה.), מכיוון
שחברות הכבלים הן ספקיות התוכן האמיתיות לפורמט הטלוויזיה, ואני לא רואה שום
אינטרס מצידן לעבוד עם אפל כרגע.

אך בעוד כמה שנים, מי יודע.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, לבינתיים, הסטרימר - Apple TV אינו נחשב לאחד המוצרים הלוהטים במיוחד של החברה...

א

אורח

אורח
אף אחד כאן כנראה לא מספיק מבין את הראש העסקי של אפל ואסטרטגיית העסקית שלהם היא הרבה יותר מורכבת מטכנולוגיה נטו ומתקוה שמישהו יאמץ מרצונו את המוצר שלהם.
אני לא אומר שכל מוצר של אפל הולך להצליח כי היסטורית זה לא נכון, אבל כל התחזיות כאן הן חסרי משמעות כי הן מבוססות רק על ניבוי טכנולוגי.

1. אפל כרגע שולטת על כל בעלי iOS וכל הרחבה של הפלטפורמה לכיוון במסך הגדול או לכיוון אחר תהיה חייבת לעבור דרך טכנולוגיה של אפל.

2. בלי קשר להיבט העסקי, כל התגובות המזלזלות על היכולת של אפל להכנס לשוק שהיא לא מבינה בו קרו גם כאשר הם יצאו עם טלפון, להזכירכם.

3. אפל מבססת את רוב הצלחתה על חווית משתמש. גם כאן יכולת הניבוי היא חסרת משמעות, כאילו הכותב כבר יודע איך יראה ויעבוד המוצר.

4. גם האייפד התקבל בגיחוך בטענה שזה רק אייפוד גדול. אף אחד לא חשב לרגע שהוא פותח דלת לפלטפורמת צריכה חגשה לגמריי.

יכול להיות שכולכם צודקים ויכול להיות שלא, אבל אני עדיין טוען שאין לאף אחד כאן את הכלים לנבא עתיד טכנולוגי על סמך ידע נתון בטכנולוגיה נוכחית וחווית שימוש קיימת.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המשפט האחרון שלך, שולל למעשה כל התנבאות בתחום (לא רק של אפל), הרי, תמיד זה נעשה על סמך מידע עכשווי...
אבל, זו טיבה של התנבאות, לא?

suissa

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פשוט כתבה חסרת כל תוכן, ידע וביסוס, ניחוש אחד גדול ושפל.. באמת שהיית רמה מסוימת באתר עד היום שהגיע אדון "ניצן סדן המכובד".
ליאור הייתי מצפה ממך כאחד שמבין דבר או שניים לעומת הכותב כאן פשוט להוריד את הבולשיט הזה מהאתר שלך שחלילה לא תבוא בהשואות עם הכתבות המענינות ושופעות הידע שלך..

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אותי יותר מעניין מי זה "אורח" שמפציע רק בכתבות על אפל...

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כמה נקודות להבהרה..... מדברים פה על האפל טיוי כאילו שזה איזשהו כשלון - עדיין הוא נמכר בקצב של מליוני יחידות בשנה, ואף נמכרו מיליון יחידות תוך שלושה חודשים מהשקתו:
http://www.macrumors.com/2010/12/27/apple-confirms-one-million-apple-tvs-sold/
בכל מקרה - כעת תפקידו העיקרי של המכשיר הוא לקשר את התוכן שנמצא באייטונס ובמכשירי אפל למערכת הבידורית בבית (אפל טיוי עושה זאת לאודיו ווידיאו והאיירפורט אקספרס עושה זאת לאודיו).
את התפקיד הזה הוא עושה מצוין אגב - ניתן לנגן שירים ישירות מהאייפון למערכת למשל.
בנוסף הם נותנים קישוריות לשתי האפליקציות וידאו העיקריות בארה"ב - יוטיוב ונטפליקס, ועבור הרבה אנשים בארה"ב זה עונה על רוב הצרכים לוידיאו סטרימינג.
לדעתי, ופה זה גם ניחוש כמובן, אם הם יכנסו לתחום הטלויזיה באופן יותר רציני זה יהיה אם האפל טיוי (או הטלויזיה עצמה) תתמוך באפליקציות שנרכשות בחנות האפליקציות של אפל. כלומר - שתוכל להריץ אותן תוכנות על אייפון, אייפד, וטלויזיה. ולחדד את העניין הזה - כמובן שבעצם מדובר בלהכניס את אפל לתחום המשחקי קונסולה בבית, אחרי שהאייפון ואייפד הפכו לפלטפורמות משחק פופולריות בלי שאפל כיוונה לשם באופן מפורש או מוצהר.
אני חושב שבכל אופן הם ימשיכו להפריד בין האפל טיוי והמסך עצמו מכיוון שטלויזיות זה תחום עם שולי רווח קטנים מדי עבור אפל.
נקודה נוספת היא שאפל ממותגת בתור מותג יוקרתי אבל כבר מזמן לא מוכרת מוצרים יקרים. האייפון לא יקר משמעותית, אם בכלל, מטלפונים דומים של אנדרואיד. מחשבים כמו המק אייר לא יקרים מניידים קטנים וקלים שמריצים חלונות. והאפל טיוי זול יותר מכל סטרימר שנמצא בשוק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור