הרמקולים של אבנר - פרוייקט מפואר של עשה זאת בעצמך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

wood

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
18
רק לקנא במי שלוקח פרויקט כזה על עצמו ובעל ידע להרים דבר כזה.
ותודה על השיתוף (גם לאבנר וגם לנמר)

O

o.k8080

אורח
wow

אבנר יישר כח נראה מדהים , ולפי התאור של נמר גם נשמע כך .

כל הכבוד

קרטה עופר

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
מבחינת מראה הוא יפיוף אמיתי.תענוג.

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
מגיע לך כל הכבוד , אני מכיר את הדברים הכרוכים בפרוייקט מסוג זה והמוצר נראה (ונשמע - לפי נמר) מקצועי ביותר.
פרוייקטים כאלה דורשים המון אנרגיה , סבלנות וידיים טובות (גם אני עשיתי כמה פרוייקטים בסגנון) שלא לדבר על הקטע הכלכלי שבדבר.
אבל בסופו של דבר כשזה מצליח - תחושת הסיפוק היא ענקית לאין שעור .

אבנר !
הייתי מעוניין לדעת מה משקלם של רמקולים אלה ולאיזה קדם מגבר / מגבר שידכת אותם

כל הכבוד לנמר על הסקירה (רק להוזיז את הרמקולים שלו ולחבר במקומם אחרים זה כבר פרוייקט משל עצמו) .

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
שאפו גדול לאבנר על הפרוייקט ומאחר וגם אני ליוותי אותו במהלך חלקו האחרון של הפרוייקט אני חייב לציין שהרמקול הזה מרשים ביותר ומתחרה בקלות ברמקולים יקרים מאוד, בנושא הנפיחות-לשם קרח וללחוץ כל הלילה,צוחק! ועכשיו ברצינות זה עניין של חלל -זה רמקול גדול לחלל גדול ,בחללים גדולים הנפיחות תיעלם וישאר רמקול גדול ומרשים

spiro6

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
כל הכבוד לקוסם אבנר, ראיתי שמעתי ובטח שאהבתי...:) ובכללי לומד המון על התחום מהאיש היקר הנ״ל
למעשה רק לחשוב על כך שהיום הרמקול שלי חוזר לידי הזהב שלו..אווףף חחח צמרמרה, עלה והצלח מר אבנר עמוס אבי היקר....

א

אורח

אורח
בניה עצמית

באיזה דריברים השתמש ברמקול?

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הסקירה רק מעלה לי את התיאבון לפרטי הפרטים.

האם יש שרשור של אבנר שבו הוא מתאר את הבניה?
מאוד מעניין איזה דרייברים, איך הם יובאו, וכנ"ל שאר החומרים.

מה הוביל בתכנון המסננת, וצילומים מתהליך העבודה.

אני בשעתו בניתי לא מעט, אבל ככל שבניתי יותר רק גילית כמה זה קשה.

והערה קטנה אחת, כאשר תדר החיתןך לטוויטר הוא 2.5 זה לא נמוך במיוחד, זה מקובל ביותר בכל רמקול 2Way.
זה שיש מסנן נוסף בין המיד לוופר ב- 400 לא קשור לטוויטר, ויש רמקולי מיד שעולים עד 3 או יותר.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אכן - כנראה טעות בכתיבה, יש גם מידרנג'ים ש"מטפסים" בין 2-15K עם ROLL OFF פנטסטי, לא תמיד זה מבטיח משהו!

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
מגיע לך כל הכבוד , אני מכיר את הדברים הכרוכים בפרוייקט מסוג זה והמוצר נראה (ונשמע - לפי נמר) מקצועי ביותר.
פרוייקטים כאלה דורשים המון אנרגיה , סבלנות וידיים טובות (גם אני עשיתי כמה פרוייקטים בסגנון) שלא לדבר על הקטע הכלכלי שבדבר.
אבל בסופו של דבר כשזה מצליח - תחושת הסיפוק היא ענקית לאין שעור .

אבנר !
הייתי מעוניין לדעת מה משקלם של רמקולים אלה ולאיזה קדם מגבר / מגבר שידכת אותם

כל הכבוד לנמר על הסקירה (רק להוזיז את הרמקולים שלו ולחבר במקומם אחרים זה כבר פרוייקט משל עצמו) .

40KG לכול רמקול - שודכו ל PRE של TRILOGY 918 ומונובלוקים של EAR509 .

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אבנר שאפו!!
באמת כל הכבוד.
נמר כרגיל אחלה סקירה. אמיתית וכיפית.

רק שאלה אחת, הדרייברים של מי??

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שני דברים:
1. אומרים מתנשא לגובה ולא מתנסה.
2. אם לא נעים לך ממישהו כשאתה כותב ביקורת אל תכתוב בכלל. אני לא מזלזל ברגע בפרויקט שהוא בוודאי מושקע מאוד, נעשה ע"י רב אומן והצריך כמות ידע אדירה אבל אם בעלים של רמקול העמיד אותו לביקורת, הביקורת צריכה להיות אוביקטיבית (ברוח טובה כמובן).
בסופו של דבר נוצר שם רמקול עם סאונד מסויים ואותי כקורא מעניין איך הוא נשמע ללא קשר ליצרן.
לאורך כל הביקורת היתה לי תחושה שמאוד לא נעים לך לומר את דעתך -

זהו החלק הקשה ביותר בכתבה, לא בגלל שאני פוחד להביע דיעה שלילית ולא בגלל שאינני יודע לפרש את מה שאני שומע. הסיבה היחידה היא הרגישות לכך שמאחורי הפרוייקט הזה עומד אדם שעמל שעות על גבי שעות ועשה ימים כלילות על מנת להגיע למה שהגיע. זה אומר שכל מה שאני אגיד {טוב או רע} על המוצר הוא לא באמת על המוצר משום שמבחינת בעליו אני בעצם מתאר את בעל המוצר בצליל שנוצר בדמותו ועבורו.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
1- צודק. שגיאת כתיב שלי. אחרי כל כך הרבה כתבות ומילים מותר לי לטעות פעם אחת באות. מקווה שתצליח להתעלות על עצמך ועל הפגיעה הקשה שגרמתי לך.

2- נראה כי לא הבנת את מה שציטטת. שים לב לציטוט שבו כתוב שיש לרמקול הזה חסרון מסויים בתחום הנמוך ועוד הערה ספציפית על התיבה והאינטרקציה שלה עם יחידת הבס. כלומר, לא נעים אבל בכל זאת אמרתי.

נכון, יש שם רמקול עם סאונד מסויים והגדרתי אותו בדיוק כפי שהוא. הרמקול הזה לא רק הוגדר במילים אם כי התייחסתי למתחרים וציינתי את מחירו כמוצר "עלום שם" והגדרתי שמחירו יהיה יקר יותר אם היה שם מוכר.

יש לציין כי לא מדובר במוצר ביצור סדרתי והמטרה העקרית היא לא הבחינה אם כי הסיפור מאחורי הפרוייקט והתוצאה אליה הגיע. כפי שציינתי בכתבה, עם או בלי להעליב, אהבתי את התוצאה ואני חושב שנדיר למצוא רמקול diy שנבנה לבד לחלוטין בלי אבטיפוס, שמסוגל להגיע לתוצאות הללו. בנוסף לכך, כתבתי באופן מובהק מהם היתרונות והחסרון שלו.

נראה כי אתה תוקפני ללא סיבה. יש כזו?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אכן גם אני שמעתי את הרמקול של אבנר,
כפרויקט ראשון לבנית רמקול ועוד לבד ובסלון,
באמת מגיע כבוד לבחור.זה לא קל ליבנות רמקול ושיהיה איכותי.
נכון יש לרמקול בעיה (בדיוק כמו שנמר תאר)אבל מפה ,אבנר יכול
רק לטפס מעלה.
כל הכבוד.:בעד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
פרויקט מעניין ביותר , שמעתי את הרמקול ! נשמע טוב מאוד ונראה נהדר , משהו עם הוופרים לא מסתדר שהם באותו גודל וסוג של המיד, אני מניח שזה תיקון מאוחר יותר ,
בכל מיקרה נשמע נהדר , ראיתי אותו מפורק עם הקרוס בחוץ , יש כמובן מגבלות תקציב , בכל זאת ניבנה בסלון עם שתי ילדים קטנים מתרוצצים וצריך גם לעבוד לפרנסה ,אם היה חופש תקציבי וסדנה לביצוע עם שקט על הראש , היה כנראה בונה רמקול אדיר , כל הכבוד.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
שאפו מהסוג הגבוה ביותר - אני סקרן בטירוף לשמוע את הרמקולים האלה.

שאפו גם על הבחירה בעץ זבראנו כגימור - הבחירה שלי למעטפות המגברים שלי, ועוד.

כבוד על הביצים משייש ללכת על פרוייקט שאפתני כזה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יפה מאוד :)
האם המטרה היתה לבנות משהו דומה לדבור?

מחכה ליום שיהיה לי זמן ומקום לעשות אחד כזה, יש לי בקנה כמה רעיונות.
אבנר מחפש עובדים :D ?

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אבנר, הגשמת את החלום שלי :)

נמר, סקירת DIY בלי לציין את הדרייברים, לוקה בחסר מהותי. אולי רמז קטן?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לא שמעתי את הרמקולים אבל אי אפשר שלא להסיר את הכובע בפני מי שלוקח על עצמו כזו משימה, ומסיים אותה בהצלחה כזו גדולה.
תכנון ובניית רמקולים זו אומנות שדורשת ידע וידי זהב בכמה תחומים בו זמנית: תכנון והתאמת רכיבים, אלקטרוניקה, נגרות ברמה הכי גבוהה, אקוסטיקה, הכרות עם כבלים ומוליכים.......ובנוסף לכל אלה תכנון הפרויקט עצמו, איתור ובחירת הספקים והחומרים המתאימים, עמידה בלוחות זמנים.......... כמה כאלה אנחנו מכירים בארץ? וואלה, אלוף הבחור!
כל הכבוד אבנר :כל-הכבוד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור