סוני NX710 - מסך LED עם תאורה היקפית דינמית, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
חוסר התמיכה בעברית מול המתחרים שלהם (בלי שמות) זה חיסרון גדול.
כמו כן, אם כבר סוני...אז ה720 שלפחות זוכה למעמד יחודי ואז מבחינת העיצוב היא לוקחת ובגדול.
3D שמבוסס על IR זו טכנולוגיה מיושנת, העולם עבר ל BT כי זה פשוט עובד הרבה יותר טוב.
מלבד העיצוב אין בה בשורה אמיתית מול המתחרות, קשה לי לראות אותה נמכרת בכמיות גדולות מלבד לחובבי הלוגו של סוני.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המעמד היחודי שאתה מדבר עליו הוא אופציה נוספת בתשלום עבור ה- NX720 וגם ה- NX710 כך שמהבחינה הזאת שני הדגמים דומים.
זהו מעמד שכולל בתוכו גם רמקולים ואכן מוסיף גם מבחינה עיצובית.

I

Idan Golzman

אורח
פלוני אלמוני

בתור קורא שקט כאן באתר (מעולם לא הגבתי או פתחתי משתמש אבל אני קרוב לשנה כבר כמעט יום יום נכנס וקורא את הביקורות), אני חייב לציין שהביקורת טובה אבל משום מה השאירה אותי עם קצת הרגשה של חוסר פירוט, היא הייתה טיפ טיפה כללית מידי...

רכשתי את המסך הזה לפני כשבוע וחצי, ואני מאוד מבסוט. בחנתי אותו מול מסכים רבים של לא מעט חברות ואם לומר את האמת - לדעתי אם לא היה את העניין של ה3D שהוריד לו נקודה בדירוג הסופי (כמו גם בכמה ביקורות בחו"ל) הוא היה מקבל ציון מושלם. התמונה שלו מעולה גם בהשוואה לפלזמות או ל-LEDים אחרות.

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
בסינגפור המעמד הוא סטנדרטי ל 720. הוא נותן לה עיצוב מרהיב ויחודי שמאוד אהבתי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
גם באתר החברה הרשמי של סוני אסיה מצויין שזו תוספת בתשלום.

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
יופי של ביקורת תודה ליאור

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
ביקורת מעניינת.
ליאור,
האם אפשרי להעלות לאתר ביקורת על ה- KDL46EX720 של SONY?
מדובר בדגם יחסית פופלרי של היצרן, וביקורת יכולה מאוד לפזר את הערפל לגבי הביצועים של הדגם הנ"ל.

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
יכול להיות שבאופן רישמי זאת תוספת אבל לNX720 היא תמיד ניתנת חינם.
כמו שכל רכישת SMART TV של סמסונג תמיד תגיע עם הדונגל (סידרה 5-6) למרות שהוא בפרוספקטים שווה 99 דולר סינגפורי. כנראה שזה חלק מהתמחיר והרצון לבדל את ה 710 מה 720

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור