U2412M – מסך מחשב חדש וזול של Dell בגודל 24" ופאנל IPS

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אם זה ימכר כאן במחיר טוב אז זה יהיה דיל שווה ביותר .

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
בתור מי שנהנה משך שנתיים מה- 2209W, ממש חיכיתי למסך הזה.
מקווה שהתמחור שלו יהיה טוב. אם כן- פנל IPS+ תאורת LED + גודל 24 = בוננזה.
אם המסך גם יצוייד בציפוי מבריק במקום המט שהיה עד כה- יהיה אפילו יותר טוב.

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
נשמע מוצר טוב מאוד

בתור משתמש ב- U2410, המסך מעולה, הרזולוציה והיחס של 16:10, קשה להיפרד מזה לטובת מסך עם פחות.
אני מקווה שתאורת ה- LED שיפרה אותו עוד יותר.
וטוב מאוד שהגימור הוא מט. גימור מבריק לא מתאים למסך הזה וביחוד לא לאופי של המשתמשים בו - גרפיקאים, צלמים וכו'.
יש להניח שהמחיר יהיה קצת יותר נמוך מה- U2410, נקווה ששומר על איכות היצור ואחידות הפאנל.

T

tp-don

אורח
למעשה המסך אינו מחליף את ה-U2410
זאת משום שמכלולי הצבעים המקסימליים שלהם שונים וגם יש הבדל, הנעוץ בכמות חיבורי ה-HDMI ו-DVI ובקורא כרטיסים (דבר שאני מעולם לא השתמשתי בו מלבד הדגמה חד פעמית עם הגעת ה-2407WFP לביתי. סתם גימיק מיותר כמו הכניסות האנלוגיות, שנותנות איכות תמונה גרועה מכל מקור וידאו בהיעדר מעבד תמונה הולם במסך). ב-U2410 המכלול רחב, אבל לא מתממש על הנייר במלואו להבדיל ממסכי האליטה היפנית מבית NEC ו-EIZO, כמסתבר מתוצאות הנגלות מבדיקות משולש טווח הצבעים CIE 1931 במבחן ב-Xbit Labs. למרות זאת DELL מתכוונת להמשיך לייצר את ה-U2410 לצרכנים, שחייבים את עושר הכניסות לציוד AV ולא רוצים LCD TV 32".

הבדל מאוד מאוד משמעותי בין המסכים היא היכולת של הדגם החדש לחתוך כמחצית מכמות הבהירות במכוון על 0 לעומת המסך הישן (כפי שזה מוראה באתר Hard Forum האמריקאי), וזה דבר טוב משום שבכיוונים בין 0 ל-10 במכייל בהירות הדגם החדש יתאים ליותר אנשים לעבודות טקסט בשעות הערב. סביר גם שכמות ההספק ופליטת החום נמוכות מאוד וזהות ל-U2311H והעובדה שהוא זכה לתקן Energy Star עשויה לחזק זאת.

אני מקווה שהתימחור בהמשך השנה יגיע לכ-65-70% ממחיר ה-U2410 הנמוך ביותר בזאפ וכו', ואז באמת ישתלם לקנותו יחסית ל-U2311H.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור