אודיולאב 8200A - מגבר משולב מהסדרה החדשה, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
לא הבנתי עד הסוף, האם מדובר על שינוי כיוון לאודיולאב, או שמדובר על MORE OF THE SAME ? המגברים שלהם עד היום נתנו צליל נעים ופתוח אך לא מאוזן - לי זה הרגיש תמיד כאילו מישהו לחץ על כפתור LOUDNESS באופן קבוע, עם הדגשה בעיקר של הנמוכים. אם הצליל יותר שקוף ומאוזן זה שינוי מבורך.
אני עדיין סקרן לשמוע על הCDP החדש מהסדרה - אולי ביחד עם המגבר. איך עובד השילוב ביחד.
ותמיהה אחרונה - מדוע היצרנים הבריטיים מתעקשים לתת הספק נמוך (50-60W) במגברים שלהם, אפילו אלה שהם דרגה או שתיים מעל רמת הכניסה ? יש היום יותר ויותר רמקולים קשים, ולתת 80 או 100 וואט כרף תחתון לא נראה לי כל כך מסובך. אני טועה ?

domnin

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נתוני וואטים לא ממש מעידים על כושר הדחיפה של מגבר.

מגבר מענין מאוד ברמת הגמישות התפעולית. מישהו במחלקת פיתוח מוצר עשה שיעורי בית!

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צודק.
וואטים לא ממש מעידים על כושר דחיפה. השילוב בין וואטים לזרם כן. במקרה הזה בהחלט עשו שיעורי בית. המגבר מספק זרם מרשים מאוד וזה בהחלט ניכר בצליל.

ofermode

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שבוע הבא אני בפיוז בהדגמה אני ישמע את המגבר הזה אם הארקם A28 על דאלי אייקון 6.

איזה מגבר עדיף? יש המלצות?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזה מגבר עדיף? זה שישמע טוב יותר עם הרמקולים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אודיו לאב הינה יצרנית אנגלית וותיקה ומוכשרת המתמקדת במוצרי סטריאו בלבד.

קצת שיעורי בית:
- אודיולאב נקנתה ע"י תאגיד סיני IAG מלפני כמה שנים והעתיקה את הפעילות לסין
- חלק מין ה-R&D נמצא עדיין באנגליה, כאשר רוב הפעילות והנהלה ופסי ייצור - בסין
- חברה לא מתמקדת רק בתחום הסטריאו אלא גם בקולנוע ביתי. ישנו פרוססור 8000AP שמוחלף בימים אלה ל-8200AP

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
צודק מיכאל לגבי הסטריאו. יש לה גם פרוססור אחד שרק עכשיו קלטתי אותו.
טועה מיכאל לגבי השאר. לא שהמידע אינו נכון אלא שלא כתבתי שהיא מייצרת באנגליה אם כי יצרנית אנגלית.

עכשיו לצורך הדיוק.
החברה כן מתמקדת במוצרי אודיו ולא מתמקדת במוצרי קולנוע ביתי מלבד פרוססור קולנוע ביתי אחד שהיא משווקת. מעבר לאותו פרוססור קולנוע ביתי אחד ויחיד אין לה שום פעילות בתחום הקולנוע הביתי.

בקיצור.
הכנת שיעורי בית אבל נכשלת בהצגתם.

DigiSUN

מושעה
מעורבות
2
נקודות
18
נכתב ע"י נמר:
המגבר מספק 60 וואט לערוץ ב-8 אוהם, 5 ערוצי כניסה בתצורת RCA, היענות לתדר שנעה בין 1 הרץ ל-65 קילוהרץ במינוס 3 דציבל, נתון אחוזי עיוות שעומדים על 0.07 וזרם מקסימלי של 440 וולט אמפר (מרשים למדי).

זו בכלל צריכת ההספק המקסימלית (Maximum Power Consumption) של המגבר. הספק מרוכב כזה נמדד ביחידות של וולט-אמפר. אין לנתון זה שום קשר ישיר לאיזשהו "זרם מקסימלי" שהמגבר מסוגל לספק לרמקולים.
http://www.audiolab.co.uk/ProductDetail.aspx?lang=En&Tab2=8200A

נכתב ע"י נמר:
וואטים לא ממש מעידים על כושר דחיפה. השילוב בין וואטים לזרם כן.
משפט בעייתי. השילוב בין וואטים לאיזה זרם? הספק הוא גודל תלוי-זרם.

נערך לאחרונה ב:

mark1009

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
סקירה יפה ומעניינת לגבי האודיו לאב

ישר כוח הסקירה הכתבה לגבי מגבר האודיו לאב היתה יפה ומעניינת מבחינת קריאה

וטוב שהחברה הזו שומרת על הקו שלה במוצרי סטריאו

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
צודק מיכאל לגבי הסטריאו. יש לה גם פרוססור אחד שרק עכשיו קלטתי אותו.
טועה מיכאל לגבי השאר. לא שהמידע אינו נכון אלא שלא כתבתי שהיא מייצרת באנגליה אם כי יצרנית אנגלית.

עכשיו לצורך הדיוק.
החברה כן מתמקדת במוצרי אודיו ולא מתמקדת במוצרי קולנוע ביתי מלבד פרוססור קולנוע ביתי אחד שהיא משווקת. מעבר לאותו פרוססור קולנוע ביתי אחד ויחיד אין לה שום פעילות בתחום הקולנוע הביתי.

בקיצור.
הכנת שיעורי בית אבל נכשלת בהצגתם.

נמר
היום היא חברה ויצרנית סינית. רוב המחלקות נסגרו והועברו לסין למעט מרכז פיתוח קטן.

לגבי ק"ב - בפרוססור היא שמה דגש על איכות אודיו ומעט מאוד על features.
למעשה זה פרוססור אודיו בלבד ללא כניסות ויציאות ווידאו!
כניסות HDMI מפלטרות אודיו ומוציאות החוצה את הסיגנל
לא בטוח שישווקו אותו בארץ בכלל כי ישראלי מצוי לא יקנה אותו. באנגליה הוא להיט להבדיל

בקיצור, אין לי משהו נגד אודיולאב, להפיך.
מדובר על price/performance מטורף. רק רוצה לציין את העובדה כי מדובר על חברה סינית.

נערך לאחרונה ב:

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
את הדגם הישן שלהם שמעתי יחד עם פוקאלים וזה היה שילוב לא מוצלח בעליל, שתי דקות של שמיעה העיפו את הטוויטר יחד עם האוזן שלי. מעניין, כנראה בדגם החדש הם החליטו למתן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר
היום היא חברה ויצרנית סינית. רוב המחלקות נסגרו והועברו לסין למעט מרכז פיתוח קטן.

לגבי ק"ב - בפרוססור היא שמה דגש על איכות אודיו ומעט מאוד על features.
למעשה זה פרוססור אודיו בלבד ללא כניסות ויציאות ווידאו!
כניסות HDMI מפלטרות אודיו ומוציאות החוצה את הסיגנל
לא בטוח שישווקו אותו בארץ בכלל כי ישראלי מצוי לא יקנה אותו. באנגליה הוא להיט להבדיל

בקיצור, אין לי משהו נגד אודיולאב, להפיך.
מדובר על price/performance מטורף. רק רוצה לציין את העובדה כי מדובר על חברה סינית.

אם חברה מייצרת בסין זה לא הופך אותה לסינית {לא שזה רע} באותה מידה שאם תעבור לגור בארצות הברית לא תהפוך לאמריקאי. לכן, העובדה שלך היא לא עובדה.:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אם חברה מייצרת בסין זה לא הופך אותה לסינית {לא שזה רע} באותה מידה שאם תעבור לגור בארצות הברית לא תהפוך לאמריקאי. לכן, העובדה שלך היא לא עובדה.:)

נמר
אל תתעקש
אני חוזר בפעם השלישית (??)

היא חברה סינית, עם בעלים סינים, עם מחלקת שיווק סינית, עם מחלקת מוצר סינית - שזה הכי חשוב למעשה, שמייצרת בסין (מן הסתם)
צוות המוצר האנגלי פוטר לגמרי ב-2008 אם אני לא טועה

עדיף שתתקן את הסקירה :cool:

IAG קנתה את Tag McLaren ב-2005, שהיא חברת היי-אנד לכל דבר, לפני כמה שנים ושינתה כיוון הרבה פחות cost וגם פחות performance תוך כדי שהיא מחזירה מותג ישן של audiolab.

IAG הוא תאגיד ענקי סיני שמחזיק במותגים של Quad, audiolab, Luxman, mission, Wharfedale

אגב, עוד תיקון - מעבר לפרוססורים 8000AP ו-8200AP שאו טו טו יוצא, יש להם גם מגבר 7 ערוצים 8000X7 ו-8200X7
http://www.youtube.com/watch?v=CyAfWkP7qF0
http://www.whathifi.com/news/munich-show-iag-to-showcase-a-slew-of-new-products

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
וזה מזיז למישהו כי ?
אז היא סינית.
המוצר טוב?
בנוי היטב?
מצדי שיבנה בקזחסטן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם כך 80 אחוז מיצרניות האודיו הזולות הן יצרניות סיניות.

מיכאל.
אודיולאב היא יצרנית אנגלית שעברה לסין וחלק ניכר מהפיתוח מתבצע באנגליה {לאחר בדיקה עם היבואן כמובן}.

מיכאל. מדובר בפרטים קטנים ולא חשובים. החשוב הוא, כפי שאני תמיד טוען הם הפרטים הקטנים בסאונד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור