YES הופכת את הממיר לסטרימר עם שירות yes streamer

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: YES הופכת את הממיר לסטרימר - yes streamer

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
רעיון יפה !! השאלה כמה יעלה שירות כזה לחודש והאים במסגרת השירות יס לא יאספו מידע על כל מה שאנחנו מזרימים דרך הרשת הפרטית ליס מקס . בכל מצב חבל שאין גם תמיכה בפורמטי הסאונד של ה HD וב DTS . אם כבר אז כבר . איך שאני רואה את זה הכל הולך להיות קופסא אחת שחורה .

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
המנכ"ל אמר כמה שקלים לחודש, נראה מה זה " כמה" אצלו .....
אז קבצי MKV לא מפוענחים ישר בממיר אלא במחשב ?

א

אורח

אורח
הפיענוח חייב להיות במחשב

מכיוון ובממירים הנוכחיים אין צ'יפ לפיענוח גרפי כמו בסטרימרים שאנחנו מכירים (בהם יש צ'יפים של Realtek או Sigma). מישהו צריך לעשות את הפיענוח הזה ובמקרה הזה, זה חייב להיות המחשב. זה לא כ"כ נורא כי פיענוח של סרט HD זו אינה משימה כ"כ קשה בימנו.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מעניין שיס, בתור חברת הפצת מדיה, תתמוך בצפיה של תכנים לא חוקיים.... בכל אופן אין כאן בשורה גדולה: רוב מורידי הסרטים שאני מכיר משתמשים בנגנים כמו אקסטרימר עם דיסק מובנה או דיסק USB, או מחברים דיסק-און-קי לטלויזיה או DVD, לא מכיר הרבה שמעמיסים סרטים על המחשב שלהם - ולא חושב שהם יצליחו לשנות הרגלי משתמשים כאן. הצורך בתוכנת שירות מדיה הופך את DLNA למורכב למשתמש הממוצע.

זורו44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מוקס,
שים לב שזה ניסוי.
אין להם בזיכיון אשור לשווק מוצר עם יכולות סטרים.
חלומות באספמיה
מחר הוט תגיש צווי מניעה על יס בענין.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מסכים (Y)
קשה לי להאמין שזה יעבור את שלב הניסוי מסיבה זו ומסיבות של אי-נוחות שימוש.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
למה צריך זיכיון עם אישור להכניס סטרים ? מה זה מפריע למישהו ?

א

אורח

אורח
רעיון שיווקי טוב
אולי אפילו ישכנע אותי לעבור מהוט הגרועים (אבל זולים) ליס ולוותר על עוד כמה שקלים בחודש.

שאלה- גם אקסבוקס 360 יכול לשמש כסטרימר לסרטי HD ברשת אלחוטית ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
גם XBOX יכול לשמש כסטרימר, צוואר הבקבוק עלול להיות מהירות הרשת באוויר, זה מספיק בד"כ לסרטי 720p.

א

אורח

אורח
האם זה אומר שצריך נקודת איטרנט נוספת?
אני מבין שהאלחוטי לא יחזיק ,אני צריך להשחיל נקודת תקשורת נטספת?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין קשר, לממיר יש חיבור רשת קוי (LAN) שמתחבר לראוטר הביתי, זה משמש גם עבור ישום הסטרימר.

ר

ראובן

אורח
רעיון מעולה אך כשירות.

הרעיון בהחלט יפה, מרענן ואפילו מתבקש.
כאלו רעיונות יחזקו את הקשר שלכם (YES) עם הלקוחות .
אך למה אתם (YES) חייבים לדרוש על זה כסף.
זהו צריך להיות שירות בסיסי, שצריך לחזק את הקשר עם הלקוח.
אך בזה שאתם לוקחים עם זה כסף, ממעיט בערככם.
אני התקנתי את זה בהתלהבות וכשראיתי שזה רק לחודש נסיון (עניין שאתם לא מפרסמים באף מקום),
ישר הסרתי את זה ואצטרך להמשיך לחבר את המחשב.
במקום להשאיר אותי במערכת שלכם (YES),
אני אמשיך להתחבר במדיה אחרת בחינם.

אבי הרינג

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
זה רציני? וואו, אם ככה זה מטורף, במיוחד אם מסתכלים על המרד בין הוט לבין יס (הבנתי שהם מנסים כבר שנים להדביק את היס מקס ולא ממש מצליחים...). אני בכל מקרה לא כל כך אוהב את שתיהן. אבא שלי כבר לפני כמה שנים התקין צלחת פרטית ותאמינו לי - הרבה יותר כיף. עלה לו 2,000 ש"ח (מה שעולה לכם בשנה של הוט/יס). אפילו גיליתי ברשימה שיש כאן שיש דווקא לא מעט טכנאים ומתקינים של זה בארץ. אני חושב שזה הכי שווה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור