מרנץ חושפת שני רסיברים דקים חדשים לקולנוע ביתי

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נראים טוב
מקווה שהם גם נשמעים ככה
בתור אחד שהעריך את החברה,התאכזבתי מהליין האחרון שלהם.

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
בתור אחד שיש לו את הדגם הקודם NR1501 אני חייב לומר שהוא נישמע מצויין הן במוזיקה והן בקולנוע.
ומכיוון ואין הרבה שינויים בתכנון ובסאונד על כן אני מעריך שגם הדגם החדש נישמע טוב.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
כאשר הרמקולים קטנים כיום (סטליטים) , גם הרסיברים צריכים להיות תואמים להם בצורה . אני בעד .

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
תיקון קטן

AirPlay נתמך גם באייטונס על מק וחלונות, ולא רק אייפון/אייפד/אייפוד.
למעשה AirPlay כנראה יהפוך למזרים המוסיקה הפופולרי ביותר. נתמך כיום ע"י ציוד מהרבה יצרנים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
למעשה AirPlay כנראה יהפוך למזרים המוסיקה הפופולרי ביותר

אני לא חושב כך
הים יש כבר את DLNA/UPnP, לא צריך מערכת מוצפנת/מוגנת/לא סטנדרטית

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני לא חושב כך
הים יש כבר את DLNA/UPnP, לא צריך מערכת מוצפנת/מוגנת/לא סטנדרטית
DLNA מצריך שרת DLNA..... וזה עדיין לא ככ פופולרי. מה לעשות, כשכל מכשירי אפל וכל מחשב עם אייטונס תומכים באיירפליי, אז לא ממש משנה אם זה סטנדרטי או לא. אגב יש כעת גם ישומים של אירפליי לאנדרואיד. ראה בתור דוגמא את הרסיבר הנ"ל - הוא תומך באיירפליי אבל לא ב DLNA. כמה אנשים אתה מכיר עם אייפונים או אייפודים, ולכמה מהם יש שרת DLNA??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רסיבר מדגם 1602 תומך גם ב- DLNA עבור קבצי אודיו.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
קיבלתי את התיקון. בכל אופן, לאיזה אחוז מהמשתמשים יש שרת DLNA שמרכז את המוסיקה, ולאיזה אחוז יש מכשירים של אפל שיכולים לנגן למערכת באופן ישיר? מבחינה כמותית DLNA תופס שוק קטן מאוד היום (לצערי), ולא חושב שזה ישתנה בקרוב. לא חסרים קליינטים ל DLNA, אבל לא הרבה אנשים באמת מקימים שרת ומשתמשים בזה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למי שיש מחשב עם WIN 7, היכולת של DLNA מוטמעת בו באופן "טבעי", לא צריך אפילו להתקין תוכנת שרת מדיה (למרות שהתמיכה של WIN 7 מוגבלת לפורמטים מסויימים).
מעניין באמת להשוות כמות משתמשי אפל מול כמות המשתמשים שיודעים לנצל יכולות DLNA (שהופך להיות נפוץ בשימוש של יותר ויותר מכשירים, כמו טלפונים חכמים, טלוויזיות ועוד).

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אפל הורגת את מיקרוסופט בתחום הצרכן הביתי, ללא שום ספק: אפל מכרו עד כה יותר מ- 160M יחידות של iOS (אייפונים, אייפודים, אייפדים). מיקרוסופט מכרה יותר מ 300M יחידות של חלונות 7, אבל הרוב הגדול זה לבתי עסק, ולא לצרכנים. מהיחידות של חלונות שכן נמכרו לצרכנים, חלק מאוד גדול מהם התקינו אייטונס. לעומת זאת משתמשים בודדים יודעים להפעיל תכונות מתקדמות כמו DLNA במחשב. הבעייה של מיקרוסופט בתחום הצרכן הוא שאין להם שום מכשיר או תוכנת "קצה" פופולרית. הטלפונים שלהם עד כה נכשלו, ה Zune נכשל, מכירת מוסיקה בפורמט שלהם נכשל, בסטרימינג של וידיאו הם הובסו ע"י Adobe Flash, אייטונס יותר פופולרית מ Windows Media Player - אף אחד לא חושב על מיקרוסופט כעל פתרון מולטימדיה היום. אני רואה אנשים בני 60 משתמשים באייפון בקלות, אני לא מדמיין אף אחד מהם מפעיל DLNA במחשב..... לגבי שרתי DLNA שהם לא PCs - זה שוק מאוד קטן היום עם מליונים בודדים של יחידות בשנה (שוק ה NAS הביתי).

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
DLNA לא קשור ל-Windows כלל ובטח לא ל-Microsoft
אתה לוקח את הדיון למקום vלא נכון ולא רלוונטי

לידיעתך, די הרבה מכשירים היום תומכים ב-DLNA כולל ראוטרים ומערכות איחסון ביתיות.
רוב הטלוויזיות היום תומכות ב-DLNA.
Logitech מכניסה תמיכה ב-DLNA בגרסה הקרובה שיוצאת (7.6)
LINN תומכים ב-DLNA כפרוטוקול עבור סטרימרים שלהם

אני מבין לגמרי את ההתלהבות שלך ממוצרי Apple (וגם לי יש לא מעט), אבל מה שאתה מציג לי נראה יותר כמו wishful thinking. שוב, מדובר על פרוטוקול סגור, למה שחברות יאמצו אותו (גם כאשר ישנו כבר תקן קיים)?

As of Feb 2011, there are 26 promoter members and a much larger list of contributor members. The promoter members are: ACCESS, AT&T Labs, Awox, Broadcom, Cisco Systems, Comcast, DIRECTV, Dolby Laboratories, Ericsson, Hewlett-Packard, Huawei, Intel, LG Electronics, Microsoft, Motorola, Nokia, Panasonic, Promise Technology, Qualcomm, Samsung Electronics, Sharp Corporation, Sony Electronics, Technicolor, and Verizon. As of March 2011, Apple Inc. is notably absent; Apple uses its Digital Audio Access Protocol instead of DLNA's UPnP protocols

DLNA is run by a board of directors consisting of 9 members. There are 8 permanent representatives from the following companies: Broadcom, Intel, Microsoft, Nokia, Panasonic, Samsung Electronics, Sony Electronics, Technicolor and one elected representative selected by the promoter members

נערך לאחרונה ב:

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מיכאל - הרבה מלל כתבת.... אבל לגופו של עניין: המון מכשירים תומכים ב DLNA. אלא מה: DLNA מצריך שרת DLNA..... שרתי DLNA היום הם בעיקר תוכנות על PC (שמעטים קונים ו/או יודעים להפעיל), או תוכנה שרצה על NAS ביתי (שוק יחסית מאוד קטן במונחים של consumer electronics). לכן DLNA מתרומם לאט - בלי שום קשר לכמות הנגנים/טלוויזיות שתומכים בו..... ללא DIgital Media Server, הארכיטקטורה הזו שווה בדיוק אפס. אפל עושים דבר הרבה יותר חכם - מכניסים את יכולת ניגון ברשת ישירות לתוך כל אפליקציה שלהם, ועובדים עם יצרני ציוד ביתי (דנון, מרנץ, ימהה, פיוניר, וכו') להטמיע את הצד המנגן. אין שום צורך בתוכנה נפרדת שתשרת את המדיה, כמו שנדרש ב DLNA. לכן לא משנה כמה גופים יתמכו ב DLNA - השאלה מה המשתמש צריך לעשות - ובמקרה של אפל זה הרבה הרבה יותר פשוט ונגיש. זה כלל לא קשור להתלהבות שלי ממוצרי אפל - יש לי גם DLNA בבית. לצערי DLNA כיום זה פתרון לאנשים טכנים, לא לקהל הרחב.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
DLNA
אני מבין לגמרי את ההתלהבות שלך ממוצרי Apple (וגם לי יש לא מעט), אבל מה שאתה מציג לי נראה יותר כמו wishful thinking. שוב, מדובר על פרוטוקול סגור, למה שחברות יאמצו אותו (גם כאשר ישנו כבר תקן קיים)?
ולהגיב על שאלה זו - אם תתעמק קצת ב DLNA תגלה שזה פרוטוקול מורכב וכבד, חסר פיצ'רים חשובים מצד אחד אבל עמוס בשטויות מצד שני. זו ארכיטקטורה מסורבלת שדורשת שלושה מרכיבים:
Digital Media Server
Digital Media Player
Control Point
השילוב ביניהם הוא לא סטנדרטי אגב - ישנם מכשירים שמכילים את כל המרכיבים האלה, וישנם מכשירים שמכילים רק מרכיב אחד, יתכנו מספר כאלה בבית - הכל יוצא מורכב וכבד. זה עוד לפני שנגיע לעובדה שאין תקן לארגון המדיה, וכו'. לא כל דבר סטנדרטי הוא טוב. בAirPlay לעומת זאת יש רק אפליקציה שמנגנת (האפליקציה הרגילה שלך - אייטונס, אייפוד, וכו'), והסטרימר (כגון המרנץ). מה יותר פשוט?!?!?!
חברות מאמצות את AirPlay היום מכיוון שהן מבינות שאפל שולטת ביד רמה בשוק אפליקציות הניגון, שזה האייפוד ואייטונס. DLNA שייך לכל "השאר" - והשאר מפולג לגמרי ולא מוכר לקהל הרחב.

נערך לאחרונה ב:

mishyk

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מתי בארץ ובאיזה מחיר?

שאלתי היא אחרת: מי הייבואן של MARANTZ? מתי צפוי, אם בכלל , להגיע לארץ NR1602?
מה המחיר הצפוי, כאשר מחירו בארה"ב 650$?
אם אזמין מארה"ב, האם יתאים לרשת חשמל (220V) בארץ או שצריך לייבא רק מארצות אירופה ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היבואן הוא הד סינמה.
אתה צריך לברר לגבי החשמל בארה"ב, אפשר לרכוש גם שנאי חיצוני מתאים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור