אוזניות – עולם חדש ומגוון, עושים סדר בראש

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
אני במקרה מחפש עכשיו אוזניות לאייפון, זה בא בול בזמן. אחלה סקירה, מקיפה מאוד. היום קשה מאוד למצוא אוזניות טובות, במיוחד שאי אפשר לבדוק אותן בחנות...

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אני שמעתי את האוזניות של BOSE , הסינון רעשים עובד שם מעולה , יש גם לפיליפס אוזניות כאלה ויותר זולות , אבל לא שמעתי עדיין .

onoff

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
מתי תתחילו ליסקור אוזניות HIFI ?

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
רוצים לרכוש אוזניות איכותיות, ולבדוק אותן בו במקום?.. אני מציע לכם בחום לגשת לחנות "קרייזי אדי" - כפר סבא ושם תוכלו ליראות מבחר גדול מאוד של אוזניות וגם ציוד אודיו וידאו נוסף. בנוסף על כך ניתן ליראות בחנות ציוד המשווק בלעדית רק שם כדוגמת סטרימרים של חברת הבת מבית פנסוניק "Diun", או את רסיבר הסטריאו החדש של חברת "KENWOOD".

צוות החנות הנו מקסים חם ומסור, המעמיד את טובת הלקוח תמיד בראש סדר העדיפויות!, כמו כן ניתן לפרוס את המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש למספר רב של תשלומים לנוחיות הלקוח. ססמתה המוצהרת של "CrazeyAdi" הנה: "כל אחד יכול לרכוש וליהנות עכשיו".

נ.ב: אני אישית רכשתי בחנות הזו, ונהניתי מאוד מחוויית הקניה והשירות החם.
ממיץ בחום!

בתודה מראש: MAX!

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
מאיפה הבאת את זה עכשיו ? למה לדחוף פתאום פרסומת ?

א

אורח

אורח
אוזניות VIVANCO

יש מותג חדש בארץ שלא הוזכר כאן, מדובר באוזניות מסוג VIVANCO סדרת Aircoustic, המותג לא כל כך מוכר בארץ אבל קניתי באירופה שם המוצר מצליח מאוד. אפשר להשיג אוזניה מסננת רעשים NOISE CANCALATION במחיר הרבה יותר נמוכים מ BOSE והאוזנייה ברמה גבוהה! אני מאמין שאפשר למצוא את זה ב ZAP.

שיהיה לכולם בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור