JVC HM1 - מצלמת וידאו FHD עם מייצב מתקדם ושלל אפשרויות, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

ymar

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
במחיר גבוהה שכזה ציפיתי לצילום סטילס רציני, צילום איכותי גם בתנאי תאורה חלשים אפילו צילום לילה צריכים לתת בעלות כזו וזום גדול יותר, הסוני 115e בחצי המחיר נותנת זום 25 צילום סטילס לא רע, איכות צילום בתאורה גם חלשה יחסית ואת הסטילס שתי המצלמות יכולות לשפר, בימים בהן המצלמות בסלולר משתפרות מאוד , מצופה ממצלמות הוידיאו לתת תמורה טובה יותר בעליות שכאלה.
יורי

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
יופי של דוגמאות צילום הבאתם (וגם המוזיקה יפה... )

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
תודה hbs, הנעימה היא של Infected Mushroom.

יורי- אני מראש מוותר על סטילס במצלמות וידאו, זה נראה לי כמו שידוך שנועד מלכתחילה לכישלון, שלא כמו השילוב של הוידאו ב-DSLR. ממש לא פרקטי לצלם סטילס עם מצלמה במבנה כזה. שים לב לדוגמאות- אמנם יש הרבה מאוד רעש, אבל יש לה יכולת MACRO ואם לא מבצעים קרופים, אז היא גם יחסית חדה.

avi_h

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מסכים עם קודמי. לי יש את ה150E של סוני שעולה בערך חצי. לפי התמונות והביקורת נראה שהמחיר של הJVC מופקע.
אחלה ביקורת!

golant

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1
נקודות
18
תודה אבי. קיימות דוגמאות נוספות ברשת, אשר מראות התנהגות של המצלמה בתנאי אור יום מלאים ומאקרו. רוב הוידאו שצירפתי הוא בתנאי תאורה קשים - בכוונה. המצלמה דווקא מתנהגת יפה מאוד בתנאי תאורה קשים ואל תשכח שאי אפשר להשוות את תחום מצלמות הוידאו הביתיות למצלמות ה-DSLR מבחינת גודל חיישן ורגישות לאור.
תמיד אפשר לחכות מספר חודשים עד שהמחיר יירד אבל השורה התחתונה היא שמדובר בדגם מומלץ- למעט הדברים שציינתי ובראשם המסך הקטן.

avi_h

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
המלצה מתבססת על ביצועים בשקלול מחיר ושכל אחד יעשה את החשבונות שלו.
השאלה שלי היא: האם המלמה כל כך טובה עד שהיא מצדיקה הפרש של כמעט פי 2 ממצלמות אחרות? או שהמצלמה עושה עבודה טובה ללא קשר למחיר?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור