ניקון D800 או קנון 5D MarkIII, מתי?

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: ניקון D800 או קנון 5D MarkIII, מתי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ואני שואל: מתי תושק מצלמת FULL FRAME עם גוף קטן? למה רק בתוך פילים מגודלים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ליאור הגודל זה לא הבעיה - המחיר גבוה ללא סיבה מול מצלמות הקרופ

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו שאלה באמת טובה, האם יש הצדקה להפרש במחיר ומה התמורה שמקבלים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני לא מוצא טעם לדיון במפרטי מצלמות משוערים.

בנוסף, בגדול, אף לא אחת משתי מצלמות אלה היא ברמת כניסה, כך שבמרבית המקרים יהיה מדובר בשדרוג של משתמשים קיימים של אחת משתי חברות אלה. לא נראה לי שמישהו יעבור מחברה אחת לאחרת, בליווי הפסד כספי ניכר של מכירת ערכת עדשות, רק משום שהמצלמה של החברה המתחרה טובה יותר בפרמטר זה או אחר.

לדעתי, להשוואה בין מצלמות של חברות שונות יש טעם רק כאשר מדובר במצלמות ברמת כניסה, כאשר השוואות כאלה יוכלו לתרום לאנשים השוקלים כניסה לתחום מצלמת DSLR .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני לא מוצא טעם לדיון במפרטי מצלמות משוערים.

בנוסף, בגדול, אף לא אחת משתי מצלמות אלה היא ברמת כניסה, כך שבמרבית המקרים יהיה מדובר בשדרוג של משתמשים קיימים של אחת משתי חברות אלה. לא נראה לי שמישהו יעבור מחברה אחת לאחרת, בליווי הפסד כספי ניכר של מכירת ערכת עדשות, רק משום שהמצלמה של החברה המתחרה טובה יותר בפרמטר זה או אחר.

לדעתי, להשוואה בין מצלמות של חברות שונות יש טעם רק כאשר מדובר במצלמות ברמת כניסה, כאשר השוואות כאלה יוכלו לתרום לאנשים השוקלים כניסה לתחום מצלמת DSLR .

נקודה מעניינת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הידיעה הזו לא הועלתה במטרה להשוות בין קנון או ניקון או לברור מי מהן טובה יותר.
זו היתה יותר קריאת כיוון למשתמשי כל אחת מהחברות, להצביע על מפרט אפשרי שיגיע בדגמים הבאים.
אני מסכים בהחלט שברמות הללו, חבילת העדשות היא שמהווה את העוגן העיקרי להשארות עם אותו המותג.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור