משפחת מצלמות ה- PEN של אולימפוס מתרחבת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: משפחת מצלמות ה- PEN של אולימפוס מתרחבת

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אני קניתי לפני כמה שנים טובות את ה 5060 שהיתה בזמנו המקבילה ל G6 של קנון ( היום כבר יש G12 ) . לצערי אולימפוס הוציאו אחר כך את הדגם 7070 ולאחר מכן פשוט ביטלו את הרמה הזאת של המצלמות שנחשבה בזמנו למצלמה דמוית SLR הכימקצועית שלהםשנגעה מלמטה ברמת ה SLR ובעצם השאירו חור בסקאלה שבין המצלמות הקומפקטיות למקצועיות . הרעיון היה למשוך אנשים לכיוון מצלמות ה SLR שלהם , אבל אני למשל לא מסוגל לראות את עצמי נסחב עם תיק ועדדשיות והשכבה שה 5060 מילאה בזמנו היא השכבה שאני מחפש עד היום .

קנון עדיין ממשיכה עם אותה סדרה G והיא בעצם היחידה שיש לה מצלמות בשכבה הזאת . אני אגב עד היום מרוצה מאוד מה 5060 למרות שהיא בקושי 5 מגה ...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
דני האם מצלמה מסגנון ה PEN לא יכולה לספק לך פתרון? היות והיא קטנה יותר מ DSLR ועדין עם יכולות ....

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם היא נושאת עדשת "פנקייק" (פריים), אז היא מצליחה לשמור על מידות קומפקטיות מאוד, הבעיה היא מה קורה עם עדשות זום.
מסכים עם דני לגבי סדרות אולימפוס שהוא מדבר עליהן, אלו היו מצלמות מוצלחות מאוד (חלק מהדגמים עם עדשה רחבה למדי).

א

אורח

אורח
אחלה כתבה, רק יש לי מספר שאלות.
ידועים כבר המחירים של כל המצלמות?
אפשר כבר לקנות אותן בחנויות בארץ?

בתודה אביב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הוספנו בכתבה מחירים של דגמי ה- PEN

נערך לאחרונה ב:
א

אורי א.

אורח
יש לי את ה EP-1
מצלמה טובה, קומפקטית להפליא, עדשה אחת ברשותי, כרגע 14-45.
יתרונות המצלמה בממדיה הקטנים, איכות התמונות שניתן להפיק ממינה.
המתנתי הרבה זמן ליציאת מצלמה בסגנון, החליפה אצלי את פוג'י 602 שהלכה לצערי לעולמה.
יתרונות:
כמעט כל מה שאתה זקוק ב SLR יש בה, גוף איכותי, צילום Raw ב 10MP יכולת ISO של 6000, מיצב בגוף, עדשות מתחלפות, מ 7-14 של פנסוניק, 9-18 של אולימפוס, 14-45 קיט, 45-150 וכו. מכפלה x2, וידאו באיכות סבירה + 720p.
חסרונות, לא חסר כמו לכל מצלמה: אין עינית, אין פלאש מיצב קצת חלש, קצת רועשת בISO 3200 ומעלה.
למי שצריך מצלמה לטיולים, אין לה תחליף. אתה לא מרגיש אותה עד שאתה צריך אותה.
לא למקצוענים, או חובבים שאוהבים להרגיש צלמים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם היא "קצת רועשת" ב- ISO 3200 ומעלה, לא הייתי קורא לזה ממש חיסרון...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור