NAD 375BEE - מגבר גיבור במבחן, תגובות לכתבה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: NAD 375BEE - מגבר גיבור במבחן

tomerz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מחיר

המחיר שבמבחן איפו ניתן להסיג אותו באיזו חנות (lol)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
צודק... הספרה 5 הוחלפה ב- 8....

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אחלה ביקורת - מאוד לעניין. הבעלים של NAD מחזיקים גם ב-PSB, שידועים באופי ניטרלי בעיקר, אז ההתאמה לרמקולים ניטרליים לא מקרית. ב-CES ה-375 הודגם עם PSB Imagine T, והסטאפ הזה, די עממי במחיר, נתן בראש לסטאפים יקרים בהרבה. אופס - תיקון טעות - המחיר עממי בארה"ב ולא בארץ.... $1300 ל-375 רחוק מדי מ-9000 ש"ח....

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
המחיר שמופיע הוא מחיר מחירון, בקנייה המחיר שונה.
החבר שלי רכש את האח הקטן יותר, הc355 מגבר נפלא
ובעל תמורה עצומה למחירו,גם המגבר הזה המחירון שלו בסביבות ה5000 ש"ח
אך בקנייה עלה 2900 ש"ח.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אחלה ביקורת - מאוד לעניין. הבעלים של NAD מחזיקים גם ב-PSB, שידועים באופי ניטרלי בעיקר, אז ההתאמה לרמקולים ניטרליים לא מקרית. ב-CES ה-375 הודגם עם PSB Imagine T, והסטאפ הזה, די עממי במחיר, נתן בראש לסטאפים יקרים בהרבה. אופס - תיקון טעות - המחיר עממי בארה"ב ולא בארץ.... $1300 ל-375 רחוק מדי מ-9000 ש"ח....

במה הוא היה טוב יותר מסטאפים יקרים בהרבה, ואיזה סטאפים?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר שמתי לב שאין חיבור הארקה בקומקום?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אם יש משהו טוב שאפשר לאמר על החברה הזו זה העקביות שלה - המוצרים לא מתחלפים כל חודשיים, ותמיד אתה יודע למה לצפות - מבחינת אופי הסאונד, איכות גימור ותמורה למחיר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יאיר אני חייב להגיד שאם יש דבר שאני לא אוהב בהם זה העיצוב.
אבל זה ללא ספק טעם אישי.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
וגם העיצוב עקבי :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מבחינת איכות גימור לא נראה לי יותר מהימאהה בן ה15 שיש אצלי.

אמנם זה רק לפי תמונות.

אבל לפי תמונות למשל אם אני משווה אותו לארקם שלי שעולה פחות ממנו. רמת הגימור בארקם גבוהה יותר.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
"אם יש משהו טוב שאפשר לאמר על החברה הזו זה העקביות שלה - המוצרים לא מתחלפים כל חודשיים, ותמיד אתה יודע למה לצפות - מבחינת אופי הסאונד, איכות גימור ותמורה למחיר."

נכון מאוד (Y).

תומר

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
במה הוא היה טוב יותר מסטאפים יקרים בהרבה, ואיזה סטאפים?
דוגמא בולטת היה החדר של ג'ון דבור, שפשוט כל מה שהושמע שם נשמע רזה ומשעמם לעומת החדר של NAD/PSB. אני לא זוכר את ההגברה שלו שם, אבל ברור שהיא עלתה הרבה מעבר ל-$1300... בסדרי גודל. דבור גם בחר להשמיע מוזיקה שתדגיש את הרמקולים שלו - שמעתי שם את אלה פיצג'רלד, אנסמבלים קטנים, וכו' והאמת שלא התרגשתי, היה לי סטרילי שם. באמת שניסיתי להנות אצלו, אבל יצאתי מאוכזב (למרות שג'ון נראה אדם מאוד נחמד והציע בירות, זה היה די בסוף היום). להיות הוגן, קשה להשוות חדר מול חדר כשבכל חדר מושמעת מוזיקה שונה. בחדר של NAD/PSB השמיעו מגוון רחב - אני זוכר את סטיבי ריי וון ולא רק מוזיקה יותר "סטרילית" לבדיקת דיוק הציוד. NAD/PSB גם נשמעו נהדר וגם לא פחות חשוב "כייפי", מה שלא היה בכל החדרים לדעתי, ורוב החדרים החזיקו ציוד יקר בהרבה. היה הרבה סינרגיה בין ה-375 ל- Imagine T, זאת אומרת שזה נשמע כמו הרבה יותר מ-$3300. אגב - מול הסטאפ הזה היה גם את אחד ממגברי ה-M של NAD עם PSB Synchrony, שזה כבר סט של בערך $10K. בעוצמות ווליום שהיו שם (בינוני) אני לא אגיד שהסט היקר היה יותר טוב.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ידידי.

איזה רמקול ג'ון דבור הציג בתערוכה כשאתה היית ועם איזו הגברה.
זה היה רמקול שעדיין לא נמכר לדעתי, אם אני זוכר נכון הוא קרא לו "אורנגוטנג". את ההגברה אני באמת לא זוכר... אבל זה לא היה סטאפ זול, בוודאות. לא שהרמקולים של דבור יקרים יחסית להרבה ציוד שהוצג שם.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כבר אמרתי את מה שאני זוכר. אני מניח שאם תחפש מספיק ברשת תמצא יותר פרטים לגבי CES האחרון. בכל מקרה מדובר בטעם אישי, לא התלהבתי ממה ששמעתי אצלו למרות ציפיות גבוהות (ואולי בגלל הציפיות הללו....). לטעם שלי NAD/PSB היו יותר טובים מדבור + מגבר היי אנד שאינני זוכר אותו, בהדגשה שמוזיקה שונה בשני החדרים היה חלק מהעניין, לא מדובר בבקורת השוואתית. הפואנטה שלי: NAD/PSB היו צמד סינרגטי מאוד, VFM גבוה מאוד (במחירי ארה"ב), פשוט נגנו מוזיקה ללא פוזה - מזה התלהבתי ומדבור לא, לפחות לא בהזדמנות זו. אשמח להווכח שאני טועה לגבי הדבור, הוא באמת הרדים אותי עם אלה פיצג'רלד אחרי יום עבודה ארוך שלי :) אין לי שום דבר נגד דבור (ההפך - אני בעד יזמים כמוהו), אני אשמח לעוד האזנות, מהראשונה לא התרשמתי יותר מדי.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בקיצור מי שרוכש? לא מתבאס אחרי שנה שיש דגם מעוצב יותר

וגם העיצוב עקבי :)

אכן צודק. (Y)

נערך לאחרונה ב:

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
העיניין הוא ממש לא הדבור, העיניין הוא השילוב של NAD ו-PSB.

אני מכיר את NAD, אני מכיר את PSB ואני מכיר את דבור. את שלושתם אני מכיר ממש טוב, אבל ממש.
לא יכול להיות שהשילוב הזה יכול להפיל שילובים יקרים כמו שציינת במיוחד כאשר ב-CES האחרון הציגו עם אלקטרוניקה ברמה מטורפת.

אגב.
חוץ מהדבור שהוצג שם, מאיזה עוד מערכות ה-NAD עם ה-PSB היה טוב יותר לדעתך?
כבר אמרתי שה-375 ו- Imagine T היו לא פחות טובים ממגבר M ו- Synchrony בווליום סביר, בשליש מחיר, אצלי זה נחשב יותר טוב. לגבי עוד מערכות - אני פשוט זוכר את הרושם העיקרי שהסטאפ הזה נתן VFM חריג בתערוכה, בהשוואה לעוד כמה דברים ששמעתי (כולל הסט של דבור). זה לא ששמעתי המון דברים, כמעט כל הזמן הייתי באלקטרוניקה ולא באודיו (מיקום אחר בווגס). בקיצור זה מתקשר לשרשור אחר שלך - "כמה כדאי לשלם" - במקרה הזה אם תשלם $3300 בארה"ב זה יתן הרבה בהחלט. במחיר של ה-375 כפי שפורסם בכתבה פה אני מאמין שיש מציאות טובות ממנו בארץ.

asimo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם C375 חם

לנמר
כחובב ציוד הגברה NAD שנים רבות, התחלתי ברסיבר האגדי 7020, היה לי עניין רב לקרוא את הביקורת על התוצר האחרון של החברה בתחום ההגברה, C375
נכון לעתה אני משתמש בתשלובת C270 C162 NAD עם רמקולים JAMO C803 המקור בא ממחשב MAC MINI בתיווך V-dac של MUSICAL FIDELITY ואני מאזין בעיקר למוסיקה קלאסית
אני מסכים איתך שהסאונד של NAD באופן כללי הוא חם. אולי היתה זאת אחת מהסיבות להצלחה שלהם בעבר, בעיקר מול המגברים והרסיברים היפנים הזולים של השנים ההם שהיו קרים וצורמנים
למרות נאמנותי רבת השנים ל NAD פזלתי לא פעם למגברים ה "גזעיים" או מגברי מנורות בעיקר ממקור בריטי כמו QUAD , CREEK , SUGDEN , אך מסיבות בלתי מוסברות המשכתי עם NAD מה גם שהקומבינציה הנוכחית שלי C162 C270 כלל לא רעה
והנה הופיע המגבר החדש C375 שאמור היה להיות תשובה של NAD למגברים שהזכרתי, ברמת המחיר שלא אופיינית למגברי הסטנדרטיים והזולים יחסית שלהם.
קראתי ביקורות במגזינים אחדים בעולם הגדול, STEREOPHILE שיבח מאוד, אבל לא כולם. ומה נשאר לעשות, מבחן שמיעה
האזנתי למכשיר עם הרמקולים שלי ודווקא התרשמתי כי המגבר הזה הרבה יותר ממוקד, מדויק, ופחות "חם" מהתשלובת הנוכחית שלי, למעשה הפריעה לי קצת הקפיצה הגדולה במחיר מול C372
קראתי בעבר סקירות אחדות שלך ובדרך כלל נטיתי להסכים איתך, וגם נוכחתי במשקל שאתה מייחס למוסיקה קלאסית בבדיקת מערכות קול ולכן אשמח לקבל את הערותיך והשגותיך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה ידידי.

מהם שאר רכיבי המערכת שלך?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נמר, אני לא ממש מבין מה הבעיה בחוויה שהביא mokes, לפי איך שתארת את ה- DEVORE בביקורות שפרסמנו, אז בהחלט יתכן שהסט של NAD ו- PSB עלה עליו בהדגמה של מוזיקה קצבית ורווית בס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור