עזרה בבחירת מערכת

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אני מקווה שלא תפגע אם אשאל אותך, אבל עד כמה יש לך היכרות עם הרמקולים של טריאנגל?

התחושה שלי ששמעת פעם הדגמה לא מוצלחת שלהם ומאז אתה באנטי.

מיותר (N)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שמעתי כמה פעמים, כולל בתערוכה בהצגה שלך, ואין שום כלום נגדם.
אם תקרא ותחפש את השם שלהם בפוסטים שלי תראה שאני ממליץ, אבל למוזיקה הזו בלבד, כיוון שאני מכיר אותה טוב, זה לא הרמקול הנכון.
יתר על כן אגיד שאם אתה תמליץ על כזה רמקול לדעתי האישית בלבד ללוקח למוזיקה כזו היא חוסר אחריות ומקצועיות.
יש לך הרבה חברות אחרות, נהדרות, טובות, ומוצלחות. לא חייבים להטפל דווקא לזה.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אורי

בוא לא נרד לרמה של העלבות.

אני ממליץ על הרמקולים של טריאנגל לכל סוגי המוזיקה. עם המגבר המתאים כמובן. לקרוא לי "חסר אחריות ומקצועיות" זה לא אמיתי, לא מנומס ואני מבקש ממך למחוק זאת.

אני לא הייתי שופט רמקול לפי איך שהוא נשמע בתערוכה, למרות שהשתדלתי שהוא ישמע שם באופטימום האפשרי. מה זה אומר ששמעת "בהזמנויות אחרות" קשה לי להגיד, אלא אם תפרט. היתה חנות בת"א שמכרה רמקולים של טריאנגל אבל הדגימה אותם שלא לפי ההבנה שלי - אולי שם שמעת אותם. בשל כך הפסקתי את הספקת הרמקולים אליהם והיום יש נציג אחד בלבד באזור ת"א והוא מדגים כמו שלדעתי ראוי להדגים אותם. ואולי שמעת סדרות ישנות שהיו יחסית בהירות יותר - לצערי אתה לא מפרט ואשמח אם כן תפרט.

ומעבר לזה, אתה צריך להיות מודע לכך שאתה אוהב סוג מאוד מסוים של רמקולים, שהם LAID BACK במפורש - הרמקולים שלך והרמקולים של קוואד שאתה ממליץ עליהם בכל הזדמנות. אין בזה שום דבר רע, אבל אתה צריך להבין שהטעם שלך הוא לא בהכרח הטעם של כולם ולהיות קצת פחות תוקפני בביקורות שלך.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
OK.
אז לגבי איפה וכמה , כיוון שאני לא זוכר דברים כאלו לרוב, אז אין לי תשובה.
אני טוען שמגבר לא צריך לרסן רמקולים , להפך, להוציא מהם הטוב ביותר.
עניין של העדפה.

לגב הרמקולים שאני אוהב, אמנם אני מאוד אוהב אותם, בעיקר כי התמורה למחיר שלהם גבוהה מאוד.
בנוסף אני ממליץ גם על הרמקול שלי (כמו הרבה שממליצים על מה שיש להם) .
בנוסף גם על:
פוקאל,וורפדייל, מישן, קנטון(שלא יהיו טעויות ידוע לי שהם מאותו יבואן), BOSE,KEF, רוויל, אודמיום שיש לניל, על אודיו פיזיק, על וויוויד, על הרבט', על אארום קנטוס (שגם נותנים תמורה יפה מאוד למחירם), ועוד.

העניין שרוב השאלות על רמקולים בפורומים נעות עד אזור ה 5000 ש"ח+/-.
במחירים אלו , לדעתי האישית ישנם מספר מצוצמם מדיי של קונטנדרים שיכולים לענות על דרישות רבות בבת אחת.

סה"כ לא התכוונתי ולהפך להוריד מהטרייאנגל, אחת ההשמעות הטובות ששמעתי לדעתי, היה אצל סטריאוטיפ, של זוג מדפיים , עם ארקם סולו, בחדר מאוד גדול, חוץ מקצת ווליום שהיה חסר כי המגבר היה חלש עליהם, הפ נשמעו מ ע ו ל ה .
אבל זה לא התאים למוזיקה שפותח השרשור ביקש.
לעומת זאת אם היה בא ואומר:
אני רוצה רמקול לג'אז קליל מוזיקת פולק של בוב דילן (כן דילן דווקא), ניל יאנג, זמרות קאנטרי וכו..
ללא ספק הטרייאנגל לדעתי הוא רמקול נהדר בשביל זה.

אני מקווה שהבנת את כוונתי.

ליל מנוחה.
אני חוזר לקרוא על חישוב גלים בקווי תמסורת , קואקסים, וגלבויים.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אורי, רציתי לשאול אותך באיזה סיגנונות שמעת את הטריאנגל ולא אהבת???

דווקא כאן אני חולק איתך, כשעשיתי את חיפוש הרמקולים שלי שמעתי את סידרת הקווארטט החדשה עם כמה סוגי מוזיקה אצל היבואן - פולק, ג'אז, רוק רך, קלאסי מודרני לדעתי האישית הוא עשה את רוב הסיגנונות בצורה מצויינת שכן תספק את האודיופיל המתחיל שמחפש לבנות מערכת ראשונית , הוא נישמע מאוד נינוח ברוב הסיגנונות שאני שמעתי - לא שמתי לב לבהירות יתרה כפי שהרבה אמרו - התוצאה היתה מאוזנת וטיבעית לדעתי האישית כמובן שהבחירה האישית שלי ברמקול מסוג מסויים היתה מסיבות אחרות
אייל

lior h

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולם

אני רואה שיש דעות שונות ומאוד מנוגדות, ולכן כמו ש yo-ss אמר - אני אתחיל להסתובב בחנויות ולגבש דעה אישית, בהזדמנות זו אני גם רוצה להודות לו על הטיפים לקנייה מיד שנייה - זה עוזר מאוד.

אמיר - תודה על התשובה לגבי המגבר, התכוונתי לפנות אלייך והקדמת אותי.

אני מאמין שבמהלך ההתרשמות אני עוד אפנה אליכם בשאלות כי זה מאוד עוזר ואני מאמין שהניסיון עולה על נתונים טכניים יבשים.

תמיד אשמח לשמוע עוד המלצות או השגות...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אורי, רציתי לשאול אותך באיזה סיגנונות שמעת את הטריאנגל ולא אהבת???

דווקא כאן אני חולק איתך, כשעשיתי את חיפוש הרמקולים שלי שמעתי את סידרת הקווארטט החדשה עם כמה סוגי מוזיקה אצל היבואן - פולק, ג'אז, רוק רך, קלאסי מודרני לדעתי האישית הוא עשה את רוב הסיגנונות בצורה מצויינת שכן תספק את האודיופיל המתחיל שמחפש לבנות מערכת ראשונית , הוא נישמע מאוד נינוח ברוב הסיגנונות שאני שמעתי - לא שמתי לב לבהירות יתרה כפי שהרבה אמרו - התוצאה היתה מאוזנת וטיבעית לדעתי האישית כמובן שהבחירה האישית שלי ברמקול מסוג מסויים היתה מסיבות אחרות
אייל

אייל שים לב בדיוק למה שכתבתי לאייל פור לגבי סוגי המוזיקה.
סה"כ אני חושב שברוק רמקולים אנגליים, או אמריקאים , לרוב מצטיינים יותר.
זה שוב, עניין של השקפה, שמיעה, ועוד.
כל אחד ודעתו :)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עכשיו התחלת לחשוב נכון

תודה לכולם

אני רואה שיש דעות שונות ומאוד מנוגדות, ולכן כמו ש yo-ss אמר - אני אתחיל להסתובב בחנויות ולגבש דעה אישית, בהזדמנות זו אני גם רוצה להודות לו על הטיפים לקנייה מיד שנייה - זה עוזר מאוד.
...

לך תעשה סיבוב שמע כמה הרכבים ותחזור לכאן עם תבונות משלך
ומשם יהיה קל יותר להמשיך לאחר שתעמיד כמה סט אפים שאהבת לבחינה.

המלצות זה טוב,אבל זה תמיד יהיה חד גווני למשהו שלא בהכרך יתאים לטעמו
של הכלל. במיוחד שאלו דברים ספציפיים וחוזרים.

בהצלחה

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לך לשמוע (Y)(Y)(Y)
אייל

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה לא מגבר מהמכירה של מרנץ אגב?
הסילבר החדש לא שמעתי אבל אם הם דומים אפילו לישנים הם תענוג של רמקול, היה בזמנו קונטנדר רציני לקניה שלי, אבל היבואן היה מגעיל כ"כ שלא הייי מוכן לקנות אצלו.
(שלא נדבר על שקרן)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
למה לא מגבר מהמכירה של מרנץ אגב?
הסילבר החדש לא שמעתי אבל אם הם דומים אפילו לישנים הם תענוג של רמקול, היה בזמנו קונטנדר רציני לקניה שלי, אבל היבואן היה מגעיל כ"כ שלא הייי מוכן לקנות אצלו.
(שלא נדבר על שקרן)

הספק המגבר הוא רק 30 וואט לערוץ ב- 8 אום, יכול להיות חלש לרמקולים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זה רסיבר בלי רום קורקשין.
אני הייתי מחפש משולב או קדם והספק ביד שניה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה Stereo Receiver
לא סראונד......

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זה Stereo Receiver
לא סראונד......

אני יודע.
אם זה לא רסיבר עם סקאלה אנלוגית ומחט אדומה, כזה שיש בחזית הקדמית מספר שעונים, עץ בצד ושפותחים את המכסה העליון, רואים גלגלים וחוט לבן לשינוי התדר בסקאלה (סנסוי, מרנץ, לקסמן, פישר משנות ה-70), אני לא קונה :D.
http://members.cox.net/archangele666/fisher.htm

תמונות מצורפות

• 800CA.jpg
    800CA.jpg
    KB 168.8 · צפיות: 375
נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יכול להבין את זה. :)
אבל תכלס במחיר הזה אם בא לו לחסוך.
העניין שבתחום המחירים שלו לדעתי המגבר יכול להיות יקר מהרמקולים, וכיוון שהוא לא צריך מקור אלא DAC טוב, המגבר של ארמה + רמקולים באזור ה 4 אלף יכולים לתת לו תמורה מצויינת, לדעתי האישית.
אמנם לא שמעתי את המגבר של אמיר עדין, אני מאוד רוצה,אבל משהו בנתונים, הביקורות, והכל, וסה"כ מגברים בתחום הזה לא שונים שמיים וארץ אחד מהשני.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אורי,

מגברים בתחום המחיר הזה שונים מאוד מאוד אחד מהשני.

יש בהחלט טובים יותר, טובים פחות וסתם שונים. וההבדלים ברורים ומהותיים.

חבל להטעות את השואל.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
BTW - ה NOVA מופיע ב STEREOPHILE האחרון על דף השער... (יש גם סקירה).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יכול להבין את זה. :)
אבל תכלס במחיר הזה אם בא לו לחסוך.
העניין שבתחום המחירים שלו לדעתי המגבר יכול להיות יקר מהרמקולים, וכיוון שהוא לא צריך מקור אלא DAC טוב, המגבר של ארמה + רמקולים באזור ה 4 אלף יכולים לתת לו תמורה מצויינת, לדעתי האישית.
אמנם לא שמעתי את המגבר של אמיר עדין, אני מאוד רוצה,אבל משהו בנתונים, הביקורות, והכל, וסה"כ מגברים בתחום הזה לא שונים שמיים וארץ אחד מהשני.

להיפך.
בטווח המחיר הזה המגברים יותר שונים אחד מהשני מאשר בטווח המחירים הגבוה.(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור