רמקול Image Jazzman 2.5: מבט למזרח

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הרמקול Image Jazzman נראה חיצונית כמו הרמקולים הידועים של Proac, אך צריך להוכיח כי גם הצליל עומד ברמה זו.

לביקורת רמקולים Image Jazzman של נמר לוי

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
רצח במלוא מובן המילה!
....מוזר, רשום באתר שלהם שIMAGE היא חברה מניו זילנד.
הרבה מהדגמים שלהם משתמשים באלמנטים של מוראל, והאמת שאני לא מצאתי את הדגם שבסקירה...הממממ
http://www.imageloudspeakers.com/products/range.asp

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
מעולם לא שמעתי על הרמקול

אבל בתור אתר שרוצה להיות מקצועי אסור היה לפרסם קטילה כזו.
במיוחד שהרמקול נבדק עם הגברה אחת בלבד ופרה אחד בלבד. יכול להיות שהשילוב הזה לא מתאים לרמקול או שההגברה לא יכולה להזיז אותו כמו שצריך.
איך מצפים מקורא שקורא את הסקירה לדעת משהו על הרמקול?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי סונוס.

עד היום בחנתי ובדקתי עם האלקטרוניקה הנוכחית עשרות מוצרים, למדתי להכיר אותה באופן אבסולוטי.
ישנן בעיות ששמורות לרמקול וישנן בעיות אלקטרוניקה. רמקול שהמיד שלו אינו מלא לא יתמלא עם אלקטרוניקה אחרת אלה אולי יהיה טיפה יותר ניסבל, המגבר הינו מגבר 150 וואט חזק מאוד, הוא הניע עד לא מזמן את ההרמוני שלי ועשה זאת טוב {לא מצויין}, אני מאמין שאין לו בעיה להיתמודד עם האימג' מבחינת שליטה לכן הבס הפלפי אינו קשור לשליטה של המגבר אלה לאיכות בנית הקרוס החיתוכים וכ"ו.

מה שאני בא להסביר הוא שמאחר ואני מכיר את האלקטרוניקה הזו על המון רמקולים אני יודע לזהות את היתרונות שלה מול הרמקול וגם את החסרונות שלה, את הצדדים החלשים של המגבר והקדם מול רמקולים שונים.

בנוסף בחנתי את הבן של הרמקול הזה, גם הוא לא היה להיט גדול, האם יכול להיות שגם האודיולאב שבחן בנוסף 18 רמקולים בו זמנית לא התאים לו?

סונוס.

אנו אתר מיקצועי על ידי זה שאנו לא מפחדים לתת גם ביקורת רעה, מנסיוני בתחום הרמקולים הרצפתיים עד 10K אני אומר בביטחון מלא שגם סוניק פרונטיר וגם קונארד גונסון פרימייר 8 לא היה מוציא ממנו הרבה יותר מוסיקה ממה ששמעתי ממנו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מעבר שלא הכל וורוד בעולם האודיו, ברגע שמוצר אינו נישמע טוב והוא עומד למבחן אתם תדעו על זה, אין ברצוני להסתיר ממך או מכל גולש מידע, וכל אחד יעשה עם המידע שהוא מקבל בכתבותי את החישובים שלו, עד היום לא קרה שהדיאגנוזה שלי בסקירה הייתה שגויה, כאשר שמעו אחרים את מה ששמעתי הגיעו למסקנות דומות לשלי.

אגב סונוס, אין לי טענות חלילה לגבי הערתך, אם לא הייתה נערכת השוואה מול רמקולים אחרים הטענה שלך הייתה נכונה ומקובלת עלי ב-100% .

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נמר
דווקא למלא מיד זה הדבר הכי קל.
קח מגבר מנורות "קלאסי" ותראה איך אתה ממלא את תחומי המיד של כל רמקול.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
היי סונוס.
עד היום בחנתי ובדקתי עם האלקטרוניקה הנוכחית עשרות מוצרים, למדתי להכיר אותה באופן אבסולוטי.
ישנן בעיות ששמורות לרמקול וישנן בעיות אלקטרוניקה. רמקול שהמיד שלו אינו מלא לא יתמלא עם אלקטרוניקה אחרת

תתחיל להכיר מגברי מנורות

היי סונוס.
מה שאני בא להסביר הוא שמאחר ואני מכיר את האלקטרוניקה הזו על המון רמקולים אני יודע לזהות את היתרונות שלה מול הרמקול וגם את החסרונות שלה, את הצדדים החלשים של המגבר והקדם מול רמקולים שונים.

משום מה אני מעט בספק עם ההצהרה הזו

היי סונוס.
בנוסף בחנתי את הבן של הרמקול הזה, גם הוא לא היה להיט גדול, האם יכול להיות שגם האודיולאב שבחן בנוסף 18 רמקולים בו זמנית לא התאים לו?

בהחלט כן, אני לא יודע לענות בוודאות על זה.
האם בחנת את הבן עם מגברים נוספים? אולי מנורות?

אנו אתר מיקצועי על ידי זה שאנו לא מפחדים לתת גם ביקורת רעה, מנסיוני בתחום הרמקולים הרצפתיים עד 10K אני אומר בביטחון מלא שגם סוניק פרונטיר וגם קונארד גונסון פרימייר 8 לא היה מוציא ממנו הרבה יותר מוסיקה ממה ששמעתי ממנו.

קבל ח"ח גדול על הביקורת, מעטים האתרים שהיו מפרסמים את זה אבל מצד שני הנחות הם האמא של כל הפישולים (באנגלית זה נשמע טוב יותר), היתי נמנע מלהניח הנחות ומנסה יותר לקבל הוכחות.

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נשמע מאוד מאכזב , אם היתרונות היחידים זה הדמיון לפרואק והציון שהרמקול משתמש ביחידות של סקאן ספיק .

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אאוץ' בריבוע..

נמר כל הכבוד על ביקורת קטלנית ונטולת פחד כשצריך...

לדעתי בין האתרים הבודדים שהיו מעיזים לכתוב כך את דעתם.

שלמה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לסונוס שני דברים : 1- מגבר מנורתי לא "ממלא" מיד . מגבר מנורתי הוא מגבר מאוזן שהמיד אצלו כ"כ טוב , עד שמי שבא ממגברים SS פתאום מגלה את המיד שתמיד היה והיה חסר בSS

2 - יש עד כמה שאני יודע 3 תוכניות לבנית רמקולים כמו פרואק בDIY . זה שלקחת תוכנית ושמת שם אלמנטים של סקאןספיק , לא אומר שתקבל רמקולים מעולים .
אני לא מכיר מי עושה רמקולים בדרייברים של סקאן ספיק , אבל ברכב יש חברה בשם גנסיס שהיא נחשבת ההיי אנד , אז אם אקח את הדרייברים של הסקאןספיק שהיא משתמשת בהם בלי הקרוס שלהם אני אקבל גנסיס ? לא .

כנראה החברה הזו לא יודעת לבנות קרוסים והיא אפילו לא יודעת/יכולה להעתיק את התרשימים של הקרוסים שמתאימים לקלון של פרואק שנמצאים ברשת

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
לסונוס שני דברים : 1- מגבר מנורתי לא "ממלא" מיד . מגבר מנורתי הוא מגבר מאוזן שהמיד אצלו כ"כ טוב , עד שמי שבא ממגברים SS פתאום מגלה את המיד שתמיד היה והיה חסר בSS

איפה אמרתי שמגבר מנורות ממלא מיד?

כנראה החברה הזו לא יודעת לבנות קרוסים והיא אפילו לא יודעת/יכולה להעתיק את התרשימים של הקרוסים שמתאימים לקלון של פרואק שנמצאים ברשת

שוב פעם הנחות? לא הבהרתי את עצמי בנוגע לזה?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ביקורת גלויה ונוקבת, כול הכבוד על התעוזה המשיכו ככה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
טוב מאוד.
אני מרוצה.
אני נהנתי.

לא הכל וורוד, וטוב שיש מישהו שמוכן להגיד את זה. מענין מה יגידו חסידי סקאן ספיק המטורפים על רמקול עם יחידות שלהם שנשמע לא טוב...

niko

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם זה הרמקול שהיה בתערוכה האחרונה,אז אני מסכים עם כל מילה של נמר.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לא מבין על מה 'ההמולה',
כאשר הציונים היו בחלק העליון הדבר התקבל בטבעיות- ולי זה נראה הרבה יותר מוזר.

מרבית המוצרים שפגשתי בימי חיי היו בינוניים ומטה, אז מבחן אחד מתוך עשרות נראה לי יחס בלתי סביר המוטה כלפי מעלה.

אני מבין את הביקורת על הציוד הנילווה- והערתי על כך בתחילת המבחנים. אבל במיגבלות הנתונות יש לזכור שני דברים:

הראשון, זה טעמו והשקפתו של נמר- מישהו רוצה לבחור רמקול לשמיעה, יקח מגבר שלו וישמע אחד מהטובים ואחד מהגרועים לטעמו של נמר.

לא משנה מהתהיה התוצאה- נקודת התייחסות להפרשים בטעמים תעגן כיוון לחיפוש האישי.

השני, אין מבחן מושלם- אבל יש מבחנים השוואתיים רציניים ויש מעשי שרלטנות, נמר עושה יותר ממאמצים חריגים לעשות משהו באיכות גבוהה- כמה פעמים זיהיתם דבר דומה ברשת ?

צריך לקחת את המבחן בפרופורציה לטעמו של נמר- בדיוק כפי שאנחנו מתייחסים לכל ביקורת ובכל תחום, בזיקה להבנתנו / הערכתנו את הכתב ונטיותיו המיקצועיות.

ולהערה כללית- ראיתי בימי חיי ביקורות על ציוד עם נילווים שמי שחיברם למושא הבדיקה הוא או דביל או מפגר, אבל הם כותבים במגזינים עם הרבה דפי כרומו.

במבחן הסבירות נמר יכל לכתוב לאחר שימוש בציוד טוב יותר- אבל 'סטייתו' ממבחן הסבירות היא לא 'בשמיים'.

ALMA

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
נמר כל הכבוד על הסקירה.
(Y)על האומץ והנחישות.

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
אינפורמציה לחברים:

על פי נתוני הספק, כל סדרת הרמקולים הקיימים בחברה כרגע מתאימים במיוחד למגברי שפורפרות.
כדבריהם, הרמקולים אופסו וכוונו בחברה על ידי מגברי מנורות בכדי לתת את התוצאה המתאימה והמשתלבת הכי נכון מבחינת סאונד למגברי מנורות.
על פי הייצרן, המגבר האופטימלי הוא מגבר עם שפורפרת 300B .

כרגע החברה בתהליך קוו ייצור חדש של רמקולים אשר הדריברים שלהם הוא של SEAS מקווי הייצור הגבוהים של החברה.
כמו כן, רמקולים אלו כוונו ומתאומים גם למגברים טרנזיסטוריים.
בקרוב אפרסם אינפורמציה בנושא.

ערב טוב לכולם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תגובה מכובדת של היבואן (Y)
תודה על המידע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור