טלפון שאלה בנוגע iphone 3G 8g ...

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו יודע בוודאות שלא יהיו בעיות עם תוכנת ההפעלה בעברית ולהחליף סים לסים של אורנג' ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כשאתה מדבר על מכשיר ה 3G אתה מדבר על איזה מכשיר בדיוק?

אחד שהוא SIM FREE או שהוא LOCK - יש תוכנות וגם חומרה שמוסיפים שמאפשרים להפוך את המכשיר לפתוח עובר מערכת הפעלה 2

מכשיר שהוא פתוח לכל SIM עם מערכת הפעלה 2 עדיין צריך להפוך אותו לאחד שיהיה אפשר להתקין עליו תוכנות חיצוניות (כמו עברית)

אם אתה הולך לרכוש מכשיר כעת - חשוב לבדוק שהוא SIM FREE אין הגיון לרכוש אחד שהוא לא SIM FREE
כמו כן ב 19 לחודש יוצאת מערכת ההפעלה החדשה 3 גם למכשיר זה וגרסאות שיש כעת שאמורות להיות די קרובות לכך כבר נוסו ע"י אנשים מראות יציביות אך עם מספר בעיות קלות.

אבל בנושא רכשיה כדי להמתין לאחר ה 19 לחודש ולראות אולי משכיר זה יהיה זול יותר

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על ההתייחסות כרמי..
אז א' כל אני לא מחיות הגאדג'טים, מכאן שהידע שלי בעניינים האלו דל מאוד...

אז הבנתי שחשוב לוודא שהוא יהיה sim free אבל מה ההבדל בין תוכנת הפעלה 2 ל3?
ובמחירים אתה יודע מה ההבדל?{אנחנו מדברים על ה8G}...

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הקפצה??

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
הגישה של חברת אפל עד היום שניתן לשדרג מגרסה לגרסה ללא עלות - אני אישית עוד לא בדקתי את גרסה 3 שעדיין לא שוחררה רשמית, היא צריכה להביא שיפור ולא קפיצת מדרגה של WOW, מה שכן הגרסה החדשה אמורה לתמוך בעברית ללא צורך בתכנה נוספת שהיום עולה כמה מאות שקלים.

ניתן לרכוש בארץ מכשיר (אם אני לא טועה המחיר כעת ל 8G הוא ב 3000 ש"ח) ו SIM FREE וגם ניתן לדבר על עברית במחיר הזה. חשוב לציין שרוכשים מכשיר מאנשים או חנויות קטנות שהביאו אותו לבד ללא כל אחריות!

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אז מה בעצם ההבדל בין האייפון החדש שיושק לבין האייפון הישן עם תוכנה 3?

inon30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי, אני חדש - נעים מאוד.

ההבדלים בין אייפון 3g מהדור הקודם עם OS3 הם:
1. זיהוי קולי לא יהיה קיים באייפון הישן יותר
2. חומרה איטית יותר מהאייפון החדש. ארחיב קצת על החומרה כי מצאתי באיזו כתבה כמה דברים מעניינים: הכרטיס מסך של האייפון החדש תומך בדברים שכרטיסי מסך של מחשבים רגילים תומכים בהם. המעבד מהיר הרבה יותר (פי שתיים כך אומרים) ויש גם פי שתיים זיכרון - כך שכל העבודה על האייפון חלקה ומהירה יותר והתוכנות יהיו מסוגלות לעשות יותר דברים (ומנסיון לפעמים הוא 'חושב' קצת יותר מידי). המצלמה של האייפון החדש טובה הרבה יותר מהישן (מעבר ל 3 מגה יש גם פוקוס אוטומטי)

מצאתי שתי כתבות על האייפון החדש ואחת על היכולות תלת מימד שלו (אם זה מעניין מישהו)
אני אפרסם את הקישורים לאחר שראיתי כי אין איסור לעשות כך (בתנאי השימוש) מקווה שזה בסדר. (אני מתמצל מראש עם לא) (ורד)

- על האייפון OS3 החדשה.
- כמה דברים שלא נראה לי שיהיו בשום טלפון אחר בזמן הקרוב :D
- קצת על היכולות תלת מימד של האייפון החדש.

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הבנתי...
תודה רבה רבה ינון, עזרת לי מאוד!

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עוד שאלה למבינים פה...

מה קורה אם אני לא מצליח להשיג מכשיר שהוא סים פרי אלא רק לוק...
{אני מדבר על ה16GS}...
יש טעם לקנות אותו?

inon30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היום אפשר לעשות unlock לכל אייפון (2g או 3g) אבל שים לב שהאייפון שאתה קונה לא נעול במעמד הקנייה כי: יכול להיות שמישהו ניסה לעשות שדרוג לגרסת תוכנה 2.2.1 - מה שגרם לשדרוג המודם (baseband). התהליך הנ"ל מונע פריצה (unlock) עתידי - אלה רק עם טורבו סים שמתאים לגרסה הנ"ל.

לדעתי האישית ומאין ספור עדויות - טורבו סים הוא הפתרון הפחות מומלץ.

אם מצאת לך אייפון 3G עד גרסה 2.2 ורכשת - אל תשדרג את התוכנה.

אלו האזהרות היחידות (אני חושב) שצריך לדעת.

עכשיו פורסם שאורנג' ופלאפון יביאו את המכשיר החדש. המחיר יהיה לפי תכתיב של אפל העולמית. אני במקומך הייתי ממתין עוד קצת לראות איך זה מתקדם.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עוד שאלה למבינים פה...

מה קורה אם אני לא מצליח להשיג מכשיר שהוא סים פרי אלא רק לוק...
{אני מדבר על ה16GS}...
יש טעם לקנות אותו?
אני לא מבין למה ? אאל"ט לקנות בארה"ב יעלה כולל חבילה כ700 דולר , לקנות באיטליה יעלה 700 יורו פחות 20% מע"מ , ואתה מקבל סים פרי . מה הבעיה לטוס לאיטליה לסופ"ש ולקנות 2-3 מכשירים ולחזור ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בארה"ב עם חבילה זה צריך להיות 200 $ לפי מה שאפל אומרים וכך גם כתוב באתר שלהם :)
לרכוש מכשיר תמיד מומלץ SIM FREE הבעיה שגם באיטלה וגם במקומות אחרים שבהם אמורים להיות מכשירים שהם גם SIM FREE לא תמיד ניתן למצוא את המכשירים במלאי.

כמו כן היות ובקרוב יוצא הדגם החדש ולאחר זמן מה הוא גם יהיה זמין בארץ אני מחזק את ההמלצה להמתין למי שיכול.

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם ואכן אורנג' ופלאפון באמת יביאו את האייפון לארץ זה בטח יהיה עוד 4-5 חודשים וגם אז המחיר לא יירד מ3000...

ובקשר לשאלה הקודמת...
אם אנ קונה את האייפון החדש מחברת אפל בארצות הברית, ברור לי שהוא לוק אבל אין קטע של התחייבות לשלם כל חודש סכום מסוים לחברה ספציפית?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מכשירים שנמכרים הארה"ב הם עם התחיבות שאפשר לצאת ממנה עם קנס
אבל מה רעיון הגדול בכך - אחרי הכול משלמים מחיר זהה למכשיר SIM FREE אך מקבלים מכשיר נעול

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אבל אני לא יכול להשיג סים פרי!
יש לי קרובים שעוד חודש וחצי באים לארץ אז אני יכול שהם יקנו לי בארצות הברית...
יש לך מושג בערך מה הקנס?

inon30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה כבר החלטת ללכת על הפתרון של אייפון נעול, חפש בארץ. מוכרים כאן בערך ב-2700 שח (חפש ב-zap)
הם נמכרים עם טורבו סים (שלדעתי הוא פשוט פתרון רע)

שאמונד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
למה שאני אקנה בארץ ב3000 שקל כשנאי יכול להביא מאמריקה ?
ואי אפשר לפרוץ אותו או משהו בארץ?

inon30

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמובן שיש אפשרות לפרוץ בארץ - בעזרת טורבו סים (לא ממש מומלץ) בעזרת תוכנה (הפתרון העדיף).
אבל בחו"ל המחיר הזול הוא לא השורה התחתונה. המחיר הוא להתחייבות עם ספקית סלולרית למשך זמן מסויים (אני לא בטוח אם שנה או שנתיים) וחבילה שעולה לך בנוסף ל-199$ או 299$ של האייפון גם 70$ לחודש על דקות שיחה, סמסים ואינטרנט.

ביטול החוזה לאחר הקנייה מחייב בקנס יציאה (כמו אצלנו).
אני לא יודע כמה הקנס כי הוא לא קבוע (משתנה ביחס לחבילה/זמן התחייבות וכו')
אז קח את זה בחשבון לפני שאתה "עושה הזמנה" :D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור